Fire Department 2
-------------------------------------------------------------------- Oyuna ilk Bakış : Fire Department 2 oyunu, itfaiyecilik yapabilecek olduğunuz bu oyun acil müdahale ekibi olarak görev yapacaksınız!

Fire Department 2 Oyun Bilgileri

Lisans : Ücretsiz
Versiyon : 2
Eklenme Tarihi :
Dil : İngilizce
Dosya Boyutu : 285 MB
işletim Sistemi : WinXp/Vista/Win7/Win8/Win10
Oyun Kaç Yıldız?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
857 Kez indirildi.
Oyunu Paylaşın ;
Google+

Fire Department 2 Oyunu incelemesi :

Fire Department 2 oyunu, gerçek hayatımızda sıklıkla rastlanan hale gelen yangın felaketleri ile karşı karşıya geliyor ve itfaiyecilerin canla başla söndürmeye çalıştıklarını görebiliyoruz. Bu oyunun hikayesinde sizlerde kendinizi itfaiye departmanında görev yapacak ve inanılmaz eğlenceli zamanlar geçirebileceksiniz. Eğlenceli görevleri aslında çok acı ve son derece ciddi görevleri kapsamakta olduğunu sizlere söyleyebiliriz.

Olağan üstü hikayeleri ile sizleri birbirinden farklı maceralarının yanı sıra oldukça zorlu yangın söndürme olayları beklemektedir. Şiddetli patlamalarla oyuncuları büyüleyebilecek olan bu ilgi çekici oyunun içerisinde bir itfaiyeci eri olarak yerinizi alabilirsiniz. Yangın söndürme sistemleri bina yanlarındaki vanalar ve çevre içerisinde özel olarak bırakılan vanaları bulup, hortumları taktıktan sonra söndürme işlemi gerçekleştireceksiniz.

Fire Department 2, içerisinde çok farklı söndürme sistemlerinin yanı sıra ilginizi bir hayli çekebilecek itfaiye araçları ile yangın söndürme faaliyetlerinde bulunabilirsiniz. Patlayıcı ve son derece tehlikeli yanıcı maddeleri söndürme işlemi uygularken çevre güvenliğini de alacaksınız. Çevre güvenliği almazsanız diğer insanların hayatlarını tehlikeye atacak ve aynı zamanda insanların can güvenliklerini riske atmış olacaksınız.

Oyun içerisinde çok sayıda farklı itfaiye araçları olduğu gibi hızlı müdahalelerde bulunabilecek olduğunuz bu oyunu hemen sizlerde denemelisiniz. Dev alevlerin arasına girdiğinizde kendinizi özel kıyafetlerle korumanın yanında etrafınızda şiddetli patlayıcıların olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Fire Department 2 oyunu indirme sayfamızdan ücretsiz olarak indirecek ve oynayabilecek olduğunuz bu harika oyunu çok severek oynayacaksınız. Oyunun görüntü kalitesi oldukça ve eşi benzersiz olmayan bir çok yangın efektleri ile oyun oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Fire Department 2 Oyunu Ekran Görüntüleri :

Fire Department 2 Tanıtım Videosu :

Fire Department 2 Sistem Gereksinimleri :

  • işletim Sistemi : WinXp/Vista/Win7/Win8/Win10
  • Gereken işlemci : İntel Pentium IV / AMD Autlon 2,1 Ghz
  • Yeterli Ram : 1 GB RAM
  • Gereken Boş HDD Alanı : 285 MB
  • Ekran Kartı VRAM : Nvidia Geforce 6800 (128 MB)
  • Ses Kartı : DirectX Uyumlu Ses Kartı
  • DirectX : DirectX 7.0c
  • İnternet Bağlantısı :
 
Önceki Oyun << Sonraki Oyun >>
 

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bu Oyun Çok Beğenildi

star-wolves-2-indir

Star Wolves 2 oyunu ile harika stratejilere katılın! Strateji oyunları hayranlarını son derece eğlenceli zamanlar…

Oyun Hakkında Görüşlerinizi Bize Yazabilirsiniz...