CityBus Simulator 2 Munich
Oyuna ilk Bakış :Mükemmel otobüs sürme heyecanına sizlerde ortak olmalısınız!

CityBus Simulator 2 Munich Oyun Bilgileri

Lisans : Ücretsiz -
Versiyon : 2
Eklenme Tarihi :
Dil : İngilizce
Dosya Boyutu : 3.7 GB
işletim sistemi : Windows XP / Vista / 7
Oyunun Kategorisi: Simülasyon Oyunları
Oyun Kaç Yıldız?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
938 Kez indirildi.

CityBus Simulator 2 Munich Oyunu incelemesi :

Otobüs sürme oyunları arasında son çıkan versiyon olarak gördüğümüz ve en gelişmişi diyebileceğimiz CityBus Simulator 2 Munich oyununda münih şehrinde otobüs kullanan bir kişiyi yönetiyorsunuz. Yolcu otobüsü sürmek isterseniz eğer kesinlikle bu oyunu tavsiye ediyoruz. TML Studios tarafından ilk olarak 2010 yılında hazırlanan oyunun oldukça tutmasından dolayı geliştirilerek farklı şehirde yeni bölüm hazırlanmış ve takipçilerin beğenisine sunulmuştur. Sizler için araştırdığımız bu oyunun ayrıntılarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Simülasyon oyunu deyince akla ilk gelen bir mesleği veya bir kişiyi yönetmek olarak algılarız. Bu oyunda tam olarak böyle bir şey. Gerçek boyutlarda ve gerçek özellikleri ile yöettiğiniz bir yolcu otobüsü ile almanya nın münih şehrinde yolcu taşımacılığı yapan bir kişiyi yönettiğiniz CityBus Simulator 2 Munich oyunu TML Studios firması tarafından geliştirilmiş mükemmel bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

İlk olarak 2010 yılında hazırlanan ve New York şehrinde geçen oyunun ilgi görmesinin ardından yapılan çalışmalar neticesinde munih kentinde geçen oyunun ikinci versiyonu piyasaya sürülmüş durumda. İlk oyundan daha detaycı bir çalışma ile hazırlanmış olan bu oyunda oldukça fazla yenilik bulunmakta.

Öncelikle oyunda oturduğunuz koltuktan gördüğünüz şoför kokpiti gerçekten büyüleyici. Otobüsü kullanırken yönetim tamamen sizde diyebiliriz. Otobüsü çalıştırmadan önce el frenini bırakmak. kontağı çevirmek kapıları açmak gibi bütün eylemleri siz yapıyorsunuz. Ayrıca size yardımcı olması için geliştirilen GPS sistemi de adeta bir Co-pilot olarak tasarlanmış.

Fakat sizden istenen tek şey oyuna başlamadan önce sisteme bir kullanıcı adı ve parola girmeniz. Bu girdiğiniz parola ve kullanıcı adını kesinlikle unutmayınız. Çünkü GPS sistemini başka türlü çalıştıramazsınız. GPS sistemi de çalışmadan yolları bulamaz ve görevleri tamamlayamazsınız.

Ayrıca durakta bekleyen sarhoş bir yolcuyu alıp almamak konusunda karar da da size bırakılmış böyle durumlarda isterseniz yolcuyu otobüse almayabilirsiniz. Yolculuklarınız güvenliğinden de siz sorumlu olduğunuzdan dolayı yolda çok dikkatli gitmelisiniz. Sonuçta yolcu taşıyorsunuz.

Oyunda sürebileceğiniz 3 farklı otobüs çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi körüklü, diğeri 3 kapılı son olarak 2 kapılı şeklinde otobüs seçenekleri sizleri beklemektedir. Eğer körüklü otobüsü seçerseniz çok dikkatli olun. Uzun olmasından dolayı virajlarda dikkat etmelisiniz. Oyunun grafikleri bakımından incelediğimizde ise gerçekten mükemmel bir tasarım harikası gözümüze çarpıyor.

Otobüslerin ve sokakların tasarımlarında yapımcılar gerçekten kendilerini aşmışlar gibi görünüyor. CityBus Simulator 2 Munich oyunu indirme sayfasından tamamen ücretsiz olarak elde edeceğiniz bu oyun ile tam bir otobüs şoförü olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Kesinlikle bu oyunu tavsiye ediyoruz. Yapımcı firma tarafından demo versiyonu paylaşılan bu oyunun bizde tanıtım amacı ile demosunu sizlere sunuyoruz. İyi eğlenceler dileriz.

CityBus Simulator 2 Munich Genel Bilgiler :

 • Dosya Boyutu : 3.7 GbCityBus Simulator 2 Munich demo indir
 • Dil : İngilizce
 • Kategori : Simülasyon Oyunları
 • Yapımcı : TML Studios
 • Güncelleme : 06.04.2014
 • İşletim Sistemi : Windows xp /Wista 7

CityBus Simulator 2 Munich Ekran Görüntüleri

CityBus Simulator 2 Munich Oyunu Sistem Gereksinimleri :

 • işletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7
 • işlemci : Dual core 2.8 GHz
 • Ram : 1 GB
 • Boş Alan : 3.7 GB
 • Ekran Kartı : GeForce 9800 GT veya AMD serileri
 • Ses Kartı : On Board
 • DirectX : 9.0 ve Üzeri

CityBus Simulator 2 Munich Oyunu Tanıtım Videosu :

 
Önceki Yazı <<                                                                                               Sonraki Yazı >>

Daha Fazla Oyun indir!

 

Bu Oyunları Denediniz Mi?

BMX-Adventures-indir

BMX Adventures oyunu ile müthiş bisiklet sürme oyunu sizleri bekliyor. Kendi kişisel becerilerinizi kullanarak harika…

communism-muscle-cars-indir

Communism Muscle Cars oyunu, yarış oyunu severler tarafından çok beğenilmiş ve aynı zamanda süresiz eğlenceli…

alarm-fur-cobra-11-highway-nights-indir

Alarm für Cobra 11 Highway Nights oyunu, filmlerinden esinlenen bu oyunda olağan üstü aksiyonlarla dolu…

“CityBus Simulator 2 Munich” için 1 Yorum

istek, Görüş ve Düşüncelerinizi Bize Yazın!