BattleRush Ardennes Assault
-------------------------------------------------------------------- Oyuna ilk Bakış : BattleRush Ardennes Assault oyunu, muhteşem grafiklerle hazırlana aksiyon oyunu ile tanışın!

BattleRush Ardennes Assault Oyun Bilgileri

Lisans : Ücretsiz Deneme Sürümü
Versiyon : 1
Eklenme Tarihi :
Dil : İngilizce
Dosya Boyutu : 3 GB
işletim Sistemi : Windows 7/8/10 32-bit
Kategorisi : Aksiyon Oyunları
Oyun Kaç Yıldız?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
273 Kez indirildi.
Oyunu Paylaşın ;
Google+

BattleRush Ardennes Assault Oyunu incelemesi :

BattleRush Ardennes Assault oyunu ile tanışmalısınız!

2. Dünya savaşı konulu bir çok aksiyon ve savaş oyunları arasında sizlere tavsiyemiz olan bu oyun ile hemen sizde denemelisiniz. Sıra dışı silahlar ve mükemmel gerçekçi senaryolarla dolu müthiş bir savaş deneyimi sizleri bekliyor. Oyunun hikayesine göre Doğu Belçika, kuzeydoğu Fransa ve Lüksemburg’da yoğun bir şekilde Ardennes bölgesi aracılığıyla II. Dünya Savaşı’nın sonlarına doğru ortaya çıkmıştır. Almanlar inanılmaz sert saldırlarla ve şiddetli savaş organizasyonları ile batı cephesini ele geçirmeyi başarmış durumdalar. Yoğun alman işgaline karşı duran Ardennes saldırı sonucunda ağır hasar almıştır ve bir süreliğine geri çekilmek zorunda kalmışlardır.

BattleRush Ardennes Assault oyunu, aksiyonlarla dolu muhteşem savaş ortamlarında sizlere verilen güçlü özelliklere sahip silahlarla olağan üstü zaman geçirebilirsiniz. Oyunda iki savaş ordu tarafından birini seçip, apansız savaş mücadelesinde yer alabilirsiniz. İki taraflar ise Amerikan ve Alman askeri rollerini üstlenme şansına sahip olabilirsiniz. Oyunda sınırlarınızı korumak için kesinlikle seçtiğiniz ordunun özelliklerini yükseltmek zorundasınız. Askeri binalar, silah çeşitleri, modern saldırı taktikleri ve muhteşem gerçekçi savaşma deneyimi sizleri bekliyor. Yeni tanklar, savaş araçlarına yakıt ile mühimmat zenginliği kazandırmaya çalışmalısınız.

Ordunun güçlerini arttırmak için odunlar, metaller ve taşları toplayıp, yeni alanlar bir araya getirip ve yeni kaynakların sahibi olacaksınız. Oyunda toplamda 15’den fazla araç türleri ile mükemmel savaşa hazırlanmalısınız. Ordunuzun savunma hattınızı oluşturmayı kesinikle unutmayın ve atış noktaları, sığınaklar, kuleler veya sabit tabancalar gibi mükemmel geliştirmelere sahip olmalısınız. BattleRush Ardennes Assault oyun indirme sayfamızdan ücretsiz ulaşabilecek olduğunuz bu oyunda savaşa hazır olmalısınız. Ekran görüntüleri oldukça iyi ve benzersiz ses efektleri ile dolu bu oyunu muhakkak sizlerde oynamalısınız. İyi eğlenceler dileriz.

BattleRush Ardennes Assault Oyunu Ekran Görüntüleri :

BattleRush Ardennes Assault Tanıtım Videosu :

BattleRush Ardennes Assault Sistem Gereksinimleri :

  • işletim Sistemi : Windows 7/8/10 32-bit
  • Gereken işlemci : Intel / AMD processor, 2.5 GHz
  • Yeterli Ram : 4 GB RAM
  • Gereken Boş HDD Alanı : 3 GB
  • Ekran Kartı VRAM : NVIDIA GeForce 470 GTX / AMD Radeon 6870 HD (1 GB VRAM)
  • Ses Kartı : Direct X Uyumlu Ses Kartı
  • DirectX : Sürüm 11
  • İnternet Bağlantısı : Genişbant internet bağlantısı
 
Önceki Oyun << Sonraki Oyun >>
 

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bu Oyun Çok Beğenildi

sprengmeister-simulator-indir

Sprengmeister Simulator oyunu, yıkım simülasyon oyunları arasında uzun zaman önce yer almış ve çok heyecan…

Oyun Hakkında Görüşlerinizi Bize Yazabilirsiniz...