Re-Volt 2
İlk Bakışta :Sıra dışı heyecan verici yarış sistemlerini denemeye hemen başlamalısınız!

Re-Volt 2

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 2
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 24.6 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
Kategori: Yarış Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 101 kişi

Re-Volt 2 Oyun İncelemesi

Re-Volt 2 oyunu dönemde o kadar beğeniliyordu ki, Android kullanımının yaygınlaşması ile birlikte mobil ortama uyarlandı ve birçok kişi tarafından sevilerek oynanmaya başlandı. Revolt 2 genel mantığı ise, uzaktan kumanda ile kontrol eden arabaların yarışmasıdır. O kadar çok bölüm var ki, heyecan bir dakika bile azalmıyor. Royal Revolt 2 serinin gelişmiş versiyonu olarak Android tabanlı ödüllü bir strateji oyunu. 2014 yılının en iyi mobil strateji oyunlarından biri olarak gösterildi. 5 milyona yakın indirme sayısıyla gerçek zamanlı bir stratejik savaşa hazır mısınız? Dünyanın her bir köşesinden gerçek rakiplerle savaşarak kaleni savun ve en güçlü hükümdar olmak için gelişimini hızlandır.

Royal Revolt 2 başta basit bir strateji oyunu gibi gelebilir. Fakat eş zamanlı olarak online oynanması oyunu ayrı bir kefeye koymanız için yeterli bir sebep. Son derece güçlü grafiklerle bezenmiş olan oyunda kalenizi gerek defansif anlamda gerekse atak anlamda güçlendirmeniz gerekiyor. Rakiplerinizde sizin gibi dünyanın tek hakimi olmak için kıyasıya bir mücadele içinde. Yapacağınız savaşlar ve kazanacağınız ganimetler neticesinde ordunuzu güçlendirerek kalenizi daha tehlikeli yapılar haline getirmelisiniz. Özel yeteneklerinizi kullanıyorsunuz fakat daha fazla geliştirerek düşmanları tek tek saf dışı bırakmanız gerekiyor.

Tüm bunları yaparak dünyanın tek hükümdarı olmak için mücadele etmelisiniz. Oyun içinde gerek arkadaşlarınızla gerekse sohbet barı üzerinden yeni insanlarla ittifaklar kurarak daha başarılı savaşlar çıkartabilirsiniz. Tüm bu heyecan ve aksiyonu bir arada sunan Royal Revolt 2 size başarma imkânının yanı sıra ne kadar başarılı bir savaşçı olmanızı kanıtlama şansı sunuyor. Eşsiz bir oyun motoru sayesinde düşmanlarınızla çarpışmalarınız çok akıcı bir biçimde harika grafiklerle izliyorsunuz. Royal Revolt 2 oyunu kolay oynanabilir bir yapıya sahip.

Dokunmatik ekranınıza parmağınızla yapacağınız hamleler krallığınızı bir dünya devi yapmak için yeterli olacak. Milyonlarca gerçek oyuncu arasından sıyrılarak mantığınız ve savaş stratejinizle ne kadar yükselebilirsiniz? Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz Royal Revolt 2, sizi büyük bir savaşın içine sürükleyecek.

Oynayış tarzı  Kahramanını savaşta hareket ettirmek için basit dokunma kontrollerini kullan,  Ekrana hafifçe dokunarak kaleni ve savunmanı inşa et, Birliklerini, büyü yeteneğini ve yapılarını geliştir, Savunmanı inşa et ve özelleştir, üssünü savunmak için kale karakolunu görevlendir ve Tek gerçek kral olmak için mücadele eden Dünya genelindeki binlerce oyuncuya karşı savaş seçenekleri mevcuttur. Üstüne basarak çok keyifli zaman geçireceğinize biran bile kuşkunuz olmasın. Bir an önce katılıp sizde aramızda yer alabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Re-Volt 2 Oyunu Ekran Görüntüleri :

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Re-Volt 2 Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
  • İşlemci : Pentium 4 - AMD Athlon 1.5 MHz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 24.6 MB
  • Ekran Kartı : 128 MB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : 9.0 ve üzere

Re-Volt 2 Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Emergency 2012 indir

Acil durum çağrılarını ile ilgili bir oyun olan Emergency oyununda sizde büyük bir rol oynamak isterseniz…

City-Bus-Simulator-2010-indir

City Bus Simulator 2010 oyununda yeni otobüsler ve yeni sürüş heyecanları ile tekrar karşımıza çıkıyor….

Gun-Metal

Gun Metal oyunu ile sizleri çok hızlı ve eğlenceli robot savaş oyunu olan bu oyunu…

Lütfen Yorum Yapınız...