3D School Bus Simulator
İlk Bakışta :3D School Bus Simulator oyunu ile inanılmaz gerçekçi okul servisi çeken otobüsleri kullanacaksınız!

3D School Bus Simulator

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 28 MB
İS: Windows 8/10
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 190 kişi

3D School Bus Simulator Oyun İncelemesi

3D School Bus Simulator oyunu ile sizleri çok farklı ve heyecan verici deneyimleriyle heyecanlı otobüs sürme deneyimine ortak olacaksınız. Okullarına gitmek isteyen öğrencilerle dolu olan otobüsleri sürme heyecanına ortak olmaya başlayacaksınız. Windows işletim sisteleriyle çalışan tablet, bilgisayar ve mobil cihazlarda oynayabilecek olduğunuz harika bir simülasyon oyununu sizlere sunuyoruz. En kaliteli otobüs oyunlarından biri olan bu müthiş gerçekçi oyun içerisinde çok ciddi taşımacılık işleri yapacaksınız.

3D School Bus Simulator, içerisinde birbirinden farklı otobüsler ve görev yapabilecek olduğunuz yeni güzargahlarla harika zaman geçireceksiniz. Oyunda 5 farklı yeni otobüsleri kullanma deneyimine katılacak ve aynı zamanda her otobüsün kendine has özelliklerini kullanma şansına sahipsiniz. Küçük ve büyük yaşlardaki öğrencilerinin can güvenliklerine çok dikkat ederek otobüs sürme deneyimine ortak olacaksınız.

Otobüslerin hız limitleri var ve trafik kurallarını tamamen uygulamak zorundasınız, eğer uygulamazsanız sizi takip eden kameralar sayesinde takip eden sürücü denetim müdürlüğü sizi oyundan men edebilir. Oyunda servis şoförlüğü yapabilecek ve aynı zamanda harika sürüş deneyimleri tamamen sizleri sunan bu oyunu muhakkak sizlerde denemelisiniz. 3D School Bus Simulator oyunu indirme sayfamızdan ücretsiz indirebilecek olduğunuz bu oyunu muhakkak sizlerde oynamalısınız. Grafikleri oldukça iyi ve ses getiren otobüs sürme heyecanına muhakkak sizlerde katılmalısınız. İyi eğlenceler dileriz.

3D School Bus Simulator Ekran Görüntüleri

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

3D School Bus Simulator Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows 8/10
  • İşlemci : Pentium IV - AMD Athlon 2,0 GHz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 28 MB
  • Ekran Kartı : 128 MB
  • Ses Kartı : Tümü
  • DirectX : Dx8.0c

3D School Bus Simulator Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Zombie-Apocalypse-Shooter-indir

Zombie Apocalypse Shooter oyunu zombileri avlamaya çıkmaya hazırsanız, hemen sizlerde oyuna başlayabilirsiniz. Zombi savaş oyunu…

shrek-2-team-action-indir

Shrek 2 Team Action oyunu mükemmel grafiklerle hazırlanan eğlenceli zaman geçirmenin deneyimine ortak olacaksınız. Süper…

knights gambit indir

Tüm dünyada kabul görmüş en iyi zeka oyunu olarak anılan satranç oyununun farklı bir versiyonu…

Lütfen Yorum Yapınız...