Max Payne 3
Oyuna ilk Bakış :Max Payne 3 oyunu ile mükemmel aksiyonlar ve olağan maceralara katılma heyecanına ortak olacaksınız!

Max Payne 3 Oyun Bilgileri

Lisans : Steam'de Ücretli
Versiyon : 3
Eklenme Tarihi :
Dil : İngilizce
Dosya Boyutu : 35 GB
işletim sistemi : Windows Xp/7/Vista/8/Win10
Oyunun Kategorisi: Aksiyon Oyunları
Oyun Kaç Yıldız?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
3.192 Kez indirildi.

Max Payne 3 Oyunu incelemesi :

Max Payne 3 oyunu ile sizleri inanılmaz eğlenceli maceralar ve yenilenmiş sıra dışı görevleriyle harika zaman geçireceksiniz. Rockstar Games tarafından hazırlanan oyun dünyasına kazandırılan Max Payne 3 oyunu ile olağan üstü silahlı çatışmalı görevler ve ses yürütülmesi gereken görevlerle zaman geçireceksiniz. Oyunun grafikleri ve aynı zamanda yenilenmiş mükemmel grafik motorları sayesinde nefes kesen gerçekçi oyun oynama sistemleri sayesinde harika zaman geçireceksiniz. Max Payne oyunları devamı olan Max Payne 3 oyunu içerisinde inanılmaz gerçekçi zaman geçireceksiniz. Max Payne kahramanımız kaçış hikayesini bu üçüncü serisinde kaldığı yerden devam ediyor.

Kahramanımız oldukça sert ve inanılmaz güçlü iradesiyle hem çetelere hemde birbirinden farklı casuslara karşı operasyonlar düzenleyeceksiniz. İlk polis memuru olarak başladığı oyunun senaryolarının devamında polisliği bırakan ve adeta bir ajana dönüşüp para karşılığı kiralık katil görevlerini yerine getirmekteydi. En son oyunundaki görevlerinde güvenlik güçlerine yakalanan Max kahramamız esrarengiz bir şekilde kaçmaya başlıyor ve kaçış mücadelesiyle birlikte oyun hemen başlıyor. Son zamanların en mükemmel görüntü teknolojisi kullaanılmış olan bu oyunda harika zaman geçireceksiniz.

Başına gelen bin bir çeşit korkunç olayların hemen ardından tekrar polis olmaya karar veren kahramanımız emniyet müdürü tekrar işe alır ama onu hep özel ajanlık görevlerinde kullanmaktadır. Max Payne 3 oyunu, içerisinde ilk görev olan ülkenin kahramanımız şehrin en zengin olan emlak işleri yapan Rodrigo Branco ailesini korumak, São Paulo, Brezilya’da görevinize başlıyorsunuz. Bahsedilen zengin aileyi tehdit eden inanılmaz güçlü çeteler ve mafya babaları tarafından sürekli taciz edilmekteydi. Kahramanımız Max Payne tüm çetelere ve mafya liderlerine kafa tutmaktan hiç çekinmiyor.

Oyunda eski sürümlerinde olan silahlardan eser yok aksine inanılmaz gerçekçi silahlar ve patlayıcı maddelerle harika bir oluşum meydana gelmiştir. Oyunun içerisinde çok farklı saldırı ve savunma taktikleri olan kahramanımız Max Payne düşmanlarına oldukça gerçekçi saldırı sayesinde onların tüm tehditlerini aile üzerinden kaldırabiliyor. Max Payne 3 oyunu indirme sayfamızdan oyunu satın alabilecek olduğunuz sayfaya yönlendiriyoruz. Oyunun grafikleri gerçekçiliğini her bölümde korumaya devam ediyor ve aynı zamanda hiç bozulmayan mükemmel görüntü ve ses teknolojisinin keyfini sizlere verebilecek en kral oyundur. İyi eğlenceler dileriz.

Max Payne 3 Oyunu Ekran Görüntüleri

Max Payne 3 Oyunu Sistem Gereksinimleri :

  • işletim Sistemi : Windows Xp/7/Vista/8/Win10
  • Gereken işlemci : İntel CoreTM i5 veya 3,24 GHz / AMD Phenom II X4 810 veya 2.80
  • Yeterli Ram : 2 GB
  • Gereken Boş HDD Alanı : 35 GB
  • Ekran Kartı VRAM : Nvidia GeForce 8600 GT yada ATI Radeon HD 3400 512 MB
  • Ses Kartı : Tümü
  • DirectX : DX11.0c

Max Payne 3 Oyunu Tanıtım Videosu :

 
Önceki Oyunu indir
Sonraki Oyunu indir
 

Daha Fazla Oyun indir!

 

Bu Oyunları Denediniz Mi?

invention-2-indir

Aksiyonlarla dolu zamanlar geçirebilecek olduğunuz bu oyunun içerisinde çok farklı olduğu gibi harika zamanlar geçirebileceksiniz. Invention…

Trucking-3D-indir

Araba oyunları içerisinde yerini alan ve oldukça popüler olmasını sağlayan sürüş deneyimleri sayesinde Windows 8…

alarm-fur-cobra-11-highway-nights-indir

Alarm für Cobra 11 Highway Nights oyunu, filmlerinden esinlenen bu oyunda olağan üstü aksiyonlarla dolu…

Oyun Hakkında Görüşlerinizi Bize Yazabilirsiniz...