Delta Force Black Hawk Down
İlk Bakışta :Delta Force Black Hawk Down oyunu ile mükemmel savaşlara katılmanın heyecanına ortak olmalısınız!

Delta Force Black Hawk Down

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 132 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8.1
Kategori: Savaş Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 1.344 kişi

Delta Force Black Hawk Down Oyunu incelemesi

Delta Force Black Hawk Down oyunu, sizleri birbirinden fazla sert ve etkili savaş hikayelerine sürükleyecek kadar heyecanlı zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Delta Force oyunları, sıra dışı savaş deneyimini sizlere verebilecek olan müthiş savaş yetenekleriyle zaman geçirmenizi sağlamak ve gerçekçi savaşa katılmaya hazır olmalısınız. Bugün sizlere Delta Force Black Hawk Down oyunu, içerisinde terörist hainlerini eğlenceli bir şekilde yok etmeye başlıyorsunuz.

Oyunda zamanın en yeni teknolojik silahlar yer almasa da inanılmaz gerçekçi yakın ve uzak çatışma silahlarıyla savaş oyunu oynama başlayacaksınız. Eşsiz savaş sistemleri ve olağan üstü özel geliştirilmiş silahlarla akıl almaz eğlenceli savaşlara sizlerde katılmalısınız. Gerçekçi savaş sistemleri ve mükemmel savaş sistemlerinin yer aldığı bu oyunun içerisinde terörist avına sizlerde başlamalısınız. Sıra dışı saldırı ve savaşma gayretiyle destekli savaş askerleriyle donatılmış olan bu oyunu muhakkak sizlerde oynamalısınız.

Delta Force Black Hawk Down oyunundaki görevler inanılmaz tehlikeli ve aynı zamanda süresiz savaşma sistemleri deneyimini sizlere vermektedir. Operasyonların en gerçekçi senaryoları ile hazırlandığı bu oyunda düşmanınız sürekli saldırı halinde karanlık pusular atmaktadır. Pusuya yatan hainleri bombalar ve aynı zamanda çeşitli dürbünlü tüfeklerle yok etme hayalinize ortak olabileceksiniz.

Single Player modunda oyuna başlayabilecek olduğunuz ücretsiz moduna hemen sizlerde başlamalısınız. Fakat dilerseniz multiplayer olarak oyuna başlayıp Team Capture The Flag modu gibi mükemmel bir zengin modda oyun oynayabileceksiniz. Efsanevi oyun haline gelen Delta Force oyunlarının en şık dizayn edilmiş Delta Force Black Hawk Down oyunu İndirme sayfasını sizlere sunuyoruz. Bu oyunun görüntü kalitesi diğerlerinden oldukça farklı ve aynı zamanda sert savaşlarda bozulmadan oynamaya devam edebileceksiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Delta Force Black Hawk Down Ekran Görüntüleri

Delta Force Black Hawk Down Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8.1
  • İşlemci : İntel Pentium IV / AMD Autlon 1,8 Mhz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 132 MB
  • Ekran Kartı : 128 MB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : DX9.0c

Delta Force Black Hawk Down Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

race-on-indir

Race On oyunu, inanılmaz şık tasarıma sahip yarış arabalarının yanı sıra akıl almaz heyecan verici…

Feeding-Frenzy-indir

Feeding Frenzy oyunu müthiş bölümlerle hazırlanmış olan balık tutma oyunudur. Oyunun mantığı küçük balık büyük…

super-mario-3-forever-advance

Super Mario 3 Forever Advance oyunu ile prensesi kurtarmak isteyen Mario kahramanımıza yardım etmeye çalışacaksınız….

Lütfen Yorum Yapınız...