Midtown Madness 2
İlk Bakışta :Küçük kasabalarda yarıştığınız küçük arabalar ile büyük heyecanlara varmısınız. Mükemmel bir araba yarış oyunu.

Midtown Madness 2

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 30 Mb
İS: XP, Vista, Windows 7
Kategori: Araba Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 135 kişi

Midtown Madness 2 Oyun İncelemesi

Midtown Madness 2 oyunu 2000 yılında Microsoft Games stüdyolarında hazırlanmış bir oyundur. Çok eski olmasına rağmen piyasaya çıktığı ilk yıllarda Nfs gibi diğer rakiplerine büyük fark atmış şimdi ise hala adından bir klasik olarak söz ettirmektedir. Oyun temel olarak iki haritada geçmektedir. Londra ve San Francisco. Bu şehirlerin detayları ise o yıllardaki şehirlerin birebir aynıdır. İki şehirde de yer alan deniz ve köprüler birebir oyuna başarılı şekilde aktarılmıştır. Tabi ki o zamanın imkanları ile. Bana sorarsanız bu oyunu yapabilmek için çok emek verilmiştir. Çünkü o yıllarda bakıp kopyalayabilecekleri ve işlerini kolaylaştırabilecek hiçbir oyun bulunmamaktaydı. Fakat şimdi en iyi oyun bile taş çatlasa 6 ayda tamamlanabiliyor. Her ayrıntının scripti, çizimi, oyuna monte edilmesi gerçekten şapka çıkartılası bir oyundur.

Eminim ki o yıllarda bu oyunu oynamış 90’lılar da benim gibi bu oyuna laf ettirmeyeceklerdir. Oyun adeta milenyuma yakışır bir devrime oyun piyasasında ev sahipliği yapmıştır. Hayır hiç de abartmıyorum. Bu oyundan daha sonra oyun firmaları 2-3 sene kendine gelemediler ve ancak 2003-2004 yılında kendilerini toplayıp Gta Vice City ile Cs2 ile ve tabi ki Knight Online ile bu oyunu zihinlerden kazıdılar. Fakat ne zaman San Francisco’nun o yokuşlu tramvay yolunu görsem bu oyun aklıma gelir ve tabi ki oradan son surat uçmalarım. Oyundaki açılıp kapanan köprülerin üzerinden de son sürat atlanabilir ve karşı yola geçilebilir.

Cruise modundaysanız eğer köprünün kapanmasını ve trafiğe tekrar açılmasını da sabırla bekleyebilirsiniz. Fakat Checkpoint oyununda süreye karşı yarıştığınızdan bunu aklınızın ucundan bile geçiremezsiniz. Blitz’de ve Checkpointte o yeni arabalar açabilmek için saatlerce oyunun başından kalkmadığımı bir ben bilirim. Bunlarda verilen süre içerisinde yarışı tamamlamak çok önemliydi. Aksi halde araba açamazdınız ve oyunun zevki kalmazdı. Oyunda bir de Crash Cruise vardı. Bu da ehliyet sınavı tarzı size araba kullanma tekniklerini öğreten bir bölümdü. Burada sizi sesle yönlendiren bir hoca vardır. Bu da Londra’da ve San Francisco’dadır. Londra’da klasik eski model bir arabayla, San Francisco’da ise Hollywood’un değişmez aracı olan Ford Mustang Fastback ile artistik hareketler yapmaktasınız.

Midtown Madness 2 Ekran Görüntüleri

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Midtown Madness 2 Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP, Vista, Windows 7
  • İşlemci : P3 1.6 GHz
  • Ram : 256 Mb
  • Boş Alan : 150 Mb
  • Ekran Kartı : 128 Mb Ekran Kartı
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9.0c

Midtown Madness 2 Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

truck-mechanic-simulator-2015

Truck Mechanic Simulator 2015 oyunu ile artık sürmüş ve kontrol etmiş tırları bakım, onarım ve…

Icy-Tower-1-3-1

Icy Tower 1.3.1 oyunu, eğlenceli zaman geçirmek isteyenler için sitemizde yer verdiğimiz mükemmel oyunlardan biridir….

DC Universe Online indir

Dc Universe Online oyunu multiplayer oynanabilen bir süperkahraman fps’dir. Fakat oyun çok detaylı ve fantastiktir….

Lütfen Yorum Yapınız...