Luxor 2
-------------------------------------------------------------------- Oyuna ilk Bakış :Luxor 2 oyunu ile sizleri inanılmaz heyecanlı zaman geçirmenizi sağlayacak olan deneyimler bekliyor!

Luxor 2 Oyun Bilgileri

Lisans : Ücretsiz -
Versiyon : 2
Eklenme Tarihi :
Dil : İngilizce
Dosya Boyutu : 447 MB
işletim Sistemi : XP, Vista, Windows 7
Kategorisi : Puzzle Oyunları
Oyun Kaç Yıldız?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2.686 Kez indirildi.
Oyunu Paylaşın ;
Google+

Luxor 2 Oyunu incelemesi :

Bilmece ve zeka oyunlarının vazgeçilmezi Luxor oyunlarının 3. sü ile tanışın. Daha önceki versiyonları Luxor ve Luxor Amun Rising in kazandığı beğeniden sonra MumboJumbo Games, Luxor 2 oyunu hayata geçirdi. Önceki versiyonlarına göre çok daha kaliteli ses ve grafik efektlerine sahip olan Luxor 2 oyuncularının da beğenisini kazanmayı başardı. Diğer versiyonlarından farklı olarak oynanışa bu oyunda birkaç farklı özellik daha eklendi. Bu özelliklerden bahsedecek olursak, rütbe özelliği sayesinde hangi seviyede bulunduğunuzu görebiliyorsunuz, ayrıca dört farklı zorluk seviyesi seçeneklerinden istediğinizi seçebiliyorsunuz ve son olarak da tam onbeş farklı güçlendirici bulunuyor.

Daha önce Luxor oyunlarıyla tanışmamış oyuncular için oyunu biraz açıklayalım. Oyunumuzun arayüzü eski Mısır temasına sahip ve oyunun neredeyse her bölümünde bunu hissedebiliyorsunuz. Amacımız, bir rotayı birbirinin peşi sıra takip eden, rengarenk toplardan aynı renk olanları 3 leyerek patlatmak ve ilerledikleri yönün sonunda bulunan tünele girmelerini engellemek. Topların hepsini patlatmayı başardığınızda bulunduğunuz bölümü başarıyla geçmiş oluyorsunuz. Eğer bir top bile kaçarsa maalesef başarısız oluyorsunuz. Aynı renge sahip topları nasıl yanyana getireceğim diye sorabilirsiniz.

Size ait bir top atıcınız bulunuyor, bu atıcının üzerinde hangi renk topun olduğunu görebiliyorsunuz. Sizde bulunan topu ilerleyen aynı renk toplarla buluşturup en az bir üçlü oluşturabildiğinizde patlama gerçekleşiyor ve patlayan toplar yok oluyorlar. Oyunun ilk seviyelerinde bu iş kolay ama ilerledikçe oldukça zor anlar yaşabiliyorsunuz, hem ilerleyen topları takip etmeli hem de hızlı bir şekilde isabetli  bir atış yapmalısınız. Ayrıca yok ettiğiniz toplardan ekstra özellikli toplarda düşebiliyor, toplar düşerken onları yakalamanız gerekiyor, yakalayamadığınız takdirde bu özellikli toplardan yararlanamıyorsunuz.

Oyunun ilerleyen bölümlerinde özellikli toplara oldukça ihtiyaç duyabilirsiniz. Yazının başında da belirttiğim gibi diğer oyunlardan farklı olarak bu topların sayısı onbeşe çıkarılmış ve kesinlikle oyun daha eğlenceli bir hal almış. Luxor 2 oynarken oldukça hızlı düşünebilmeli ve hızlı atışlar yapabilmelisiniz, çünkü toplar hiç durmadan ilerliyorlar ve sizin patlama yaratabilmek için isabetli ve doğru bir atış yapmanız gerekiyor. Oyunun grafikleri ve sesleri eski versiyonlarına göre oldukça gelişmiş. Ayrıca patlamalarda oluşan efektlerde değiştirilerek büyük bir gerçekçilik verilmiş. Patlamalar oluştuğunda adeta bir görsel şenlik yaşanıyor. Bulmaca oyunlarını seviyorsanız ve hala Luxor 2 yi denemediyseniz, Luxor 2 nin eğlenceli ve düşündürücü dünyasına hemen katılmalısınız.

Luxor 2 Ekran Görüntüleri

Luxor 2 Tanıtım Videosu :

Luxor 2 Sistem Gereksinimleri :

  • işletim Sistemi : XP, Vista, Windows 7
  • Gereken işlemci : Pentium II 700 MHz
  • Yeterli Ram : 512 MB
  • Gereken Boş HDD Alanı : 447 MB
  • Ekran Kartı VRAM : 64 MB
  • Ses Kartı : Tümü
  • DirectX : DX5.0c
  • İnternet Bağlantısı :
 
Önceki Oyun << Sonraki Oyun >>
 

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bu Oyun Çok Beğenildi

ball-3d-soccer-games-indir

Ball 3D Soccer Games, arabalarla spor deneyimi! Eğlenceli arabalı spor oyunları arasında bakış açınızı değiştirebilecek…

Oyun Hakkında Görüşlerinizi Bize Yazabilirsiniz...