Need for Racing New Speed Car
Oyuna ilk Bakış : Need for Racing New Speed Car oyunu, windows 8 ve 10 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilen harika bir yarış oyunu.

Need for Racing New Speed Car Oyun Bilgileri

Lisans : Ücretsiz
Versiyon : 1
Eklenme Tarihi :
Dil : İngilizce
Dosya Boyutu : 113,09 MB
işletim sistemi : Windows 10, Windows 8.1
Oyunun Kategorisi: Windows Oyunları
Oyun Kaç Yıldız?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
393 Kez indirildi.

Need for Racing New Speed Car Oyunu incelemesi :

Need for Racing New Speed Car oyunu, windows 8 ve 10 işletim sistemli platformlarda oynanan bu mükemmel araba yarış oyunu ile tanışmalısınız. Sistem gereksinimleri ve dosya boyutu oldukça küçük olan bu harika oyunun içerisindeki yarış modları sizleri çok eğlenceli yarışlara sürükleyecektir. 15 farklı mükemmel yarış arabaları ile oyun sevenleri buluşturan bu eşsiz oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Oyunun kariyer modunda tüm mevsimlerde yarışma imkanı ve ilginizi bir hayli fazla çekebilecek olan yarış mücadeleleri yer almaktadır. Oyunda son derece gerçekçi yarış kontrol sistemlerinin yanında size bırakılan araç mekaniği sayesinde hızlı araç sürebilirsiniz.  Need for Racing New Speed Car oyunu indirme sayfamızdan oyun hakkındaki tüm detayları öğrenebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Yarış modlarının tamamında sürücüleri akıl almaz eğlenceli yarışlara sürükleyebilecek yarış sistemleri bulunuyor. Need for Racing New Speed Car oyunu içerisinde yarış modları ise şöyle ;

Need for Racing New Speed Car Yarış Mod ve Özellikleri :

Yarış modu :

Otomobilinizi seçin ve yarış pistinde diğer sürücülerle yarışmaya başlayın. Hızlanma ihtiyacını hissedin ve kazananın olması. Yarış simülasyonundaki zorlukların üstesinden gelmek için en yarışları kazanmaya çalışacaksınız.

Düello modu :

Yolda sadece iki araba var ve inanılmaz eğlenceli bir mod. Motoru ısıtın ve yarış başlarken adrenalin acele hissedebilirsiniz. Üç kontrol noktasında ilk olun ve ödülleri kazanın.

Survival modu :

Her turdan sonra yavaş olan yani geride kalan sürücüler elenir. Asfalt yollar üzerindeki diğer sürücüleri takip edecek ve aniden hızlanarak rakibin önüne geçeceksiniz. Oyunda yer altı hilelerine takılmadan hızlıca geçip, ve şampiyon olmaya çalışmalısınız.

Dayanıklılık modu :

İnanılmaz heyecanlı yarış sporu rekabetine katılırken aracını parçalamadan en yüksek hızda başlayın ve tam zamanında elinizden geldiğince hıza çıkın.

Sollama modu :

Bu modda asfalt yolda sonuncusu olarak başlayacak ve rekabeti sürüklerken önümüzdeki bir kaç dakika içerisinde rakibinizi geride bırakarak oyunu lider bitirmeye çalışacaksınız. Yarıştaki pistler kaybolmalara dikkat edin ve kaybolan araçlar aniden sizi geçip lider olabilirler.

Tepenin Kralı :

Mitingde belirli pozisyonlar için puan kazmaya çalışmalısınız. Hızınızı ve konumunuzu kontrol ederek, sabırla puan toplamanın yollarını arayacaksınız. Gereksiz risk almadan günün sonunda en yüksek puanı siz toplamış olun.

Egemenlik modu :

Mümkün olduğu kadar yarış grubunun önünde kalın ve sonunda egemenlik sürenizi rakibinizle karşılaştırın ve kazanmaya çalışın.

Yüksek Hız modu :

En heyecan ve en eğlenceli yarış modlarından biridir. Araç sürücü, parçanın belirtilen bölümünde en yüksek hıza ulaşmaya çalışmalıdır. Rakiplerinizden çok daha hızlı ve inanılmaz etkili araç sürme heyecanına ortak olmalısınız.

Need for Racing New Speed Car Oyunu Ekran Görüntüleri :

Need for Racing New Speed Car Oyunu Sistem Gereksinimleri :

  • işletim Sistemi : Windows 10, Windows 8.1
  • Gereken işlemci : x86
  • Yeterli Ram : 1 GB RAM
  • Gereken Boş HDD Alanı : 113,09 MB
  • Ekran Kartı VRAM : Tümü
  • Ses Kartı : Tümü
  • DirectX : -

Need for Racing New Speed Car Oyunu Tanıtım Videosu :

 
Önceki Oyunu indir
Sonraki Oyunu indir
 

Daha Fazla Oyun indir!

 

Bu Oyunları Denediniz Mi?

Shadowgrounds

Shadowgrounds oyundaki kahramanımız Wesley Tyler, Ganymede’de bulunan bir teknisyen. Günlük işleri ile meşgulken birdenbire kendini…

motocross-madness-2-indir

MotoCross Madness 2 oyunu ile cross motosiklet yarış oyununda yer almanın deneyimine katılabilirsiniz. Microsoft games…

earache-extreme-metal-racing-indir

Earache Extreme Metal Racing oyunu, sıra dışı araba aksiyonlarla dolu araba yarış oyunu oynama deneyimine…

Oyun Hakkında Görüşlerinizi Bize Yazabilirsiniz...