Transporter Truck Simulator
-------------------------------------------------------------------- Oyuna ilk Bakış : Transporter Truck Simulator oyunu ile kamyonlarla nakliyata katılın!

Transporter Truck Simulator Oyun Bilgileri

Lisans : Ücretsiz Deneme Sürümü
Versiyon : 1
Eklenme Tarihi :
Dil : İngilizce / Almanca
Dosya Boyutu : 200 MB
işletim Sistemi : Windows 7/8/10 (64 Bit)
Oyun Kaç Yıldız?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
182 Kez indirildi.
Oyunu Paylaşın ;
Google+

Transporter Truck Simulator Oyunu incelemesi :

Transporter Truck Simulator oyunu ile nakliyata başlayın!

Kamyon oyunları arasına sizler için yeni eklediğimiz bu oyunda hem eğlenceli hemde aksiyonlarla dolu kamyon sürme şansına sahip olacaksınız. Grafikleri ile oyun severler tarafından çok beğenilen bu harika oyunun içerisinde, kamyonlarla bir çok göreve katılacaksınız. Transporter Truck Simulator, içerisinde birbirinden farklı bir tanker kasalarını istenilen noktalara kazasız götürmeye çalışmalısınız. Eğlenceli bölümleri ile oyuncuları bir araya getiren bu harika oyunun içerisinde çok eğleneceksiniz. Oyunda tüm sürüş becerilerinizi test edebilir ve aynı zamanda birbirinden farklı zamanlar geçirebilirsiniz.

Kamyon sürme deneyimini sizlere en iyi şekilde verebilecek olan bu oyunun özelliklerini kullanmalısınız. Oyun içerisinde kamyonların her biri oyunun en popüler kamyonları ve kontrolleri bazen kolay olurken bazende oldukça zor olmaktadır. Oyundaki görevleri yaptığınızda sizin için hazırlanan yeni görev çok da zor olacak ve başarılı olmak daha çok dikkat etmeniz gerekecektir. Oyundaki görevler ise dev bir petrol firmasında çalışacaksınız ve her bir görevde petrol ham maddesi ile çeşitli yağlar taşıyacaksınız.

Oyunun modları arasında bulunan kariyer modu sayesinde kendi işlerinizi ve çalışma alanlarınızı genişletebilirsiniz. Kamyonu en iyi sürme ve en iyi park etme deneyimine katılın böylece daha çok puan kazabilirsiniz. Oyundaki tüm kamyonları kullanmak için kesinlikle bütün bölümleri kazanın ve bir üst seviyeye ilerlemeye çalışın. Transporter Truck Simulator oyunu indirme sayfamızdan ücretsiz indirebilecek ve oynamaya başlayın. Görüntüleri oldukça iyi ve eğlenceli ses efektleri ile çok eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Transporter Truck Simulator Ekran Görüntüleri :

Transporter Truck Simulator Tanıtım Videosu :

Transporter Truck Simulator Sistem Gereksinimleri :

  • işletim Sistemi : Windows 7/8/10 (64 Bit)
  • Gereken işlemci : Intel / AMD processor, 2.5 GHz
  • Yeterli Ram : 2 GB RAM
  • Gereken Boş HDD Alanı : 200 MB
  • Ekran Kartı VRAM : NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB VRAM)
  • Ses Kartı : DirectX Uyumlu Ses Kartı
  • DirectX : DirectX® 9.0c
  • İnternet Bağlantısı : Gerekmiyor
 
Önceki Oyun << Sonraki Oyun >>
 

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bu Oyun Çok Beğenildi

madout-open-city-indir

MadOut Open City oyunu, bir çok hazırlanan araba yarış oyunları arasında oldukça farklı ve birbirinden…

Oyun Hakkında Görüşlerinizi Bize Yazabilirsiniz...