Sprengmeister Simulator
-------------------------------------------------------------------- Oyuna ilk Bakış : Sprengmeister Simulator oyunu, yıkım ustası olabilecek olduğunuz bu oyunun içerisinde harika zamanlar geçirebilirsiniz!

Sprengmeister Simulator Oyun Bilgileri

Lisans : Ücretsiz
Versiyon : 1
Eklenme Tarihi :
Dil : İngilizce
Dosya Boyutu : 69,3 MB
işletim Sistemi : WinXp/Win7/Win8/Win10
Oyun Kaç Yıldız?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
613 Kez indirildi.
Oyunu Paylaşın ;
Google+

Sprengmeister Simulator Oyunu incelemesi :

Sprengmeister Simulator oyunu, yıkım simülasyon oyunları arasında uzun zaman önce yer almış ve çok heyecan verici deneyimlere sizlerde ortak olabilirsiniz. Bu oyunda sizlerde hem patlama uzmanı hemde yıkım uzmanı olabilecek olduğunuz bu oyunu hemen sizlerde oynamalısınız. İnanılmaz şiddetli patlamalarla binalar, köprüler, kuleler ve hatta yıkılması imkansız görülen dev yapıları çeşitli güçlü patlamalarla yıkacaksınız. Sizleri son derece heyecan verici görevleri alabilecek olduğunuz bu harika oyunda son derece inanılmaz zorlu maçlarda yer alabilirsiniz.

Oyunda yol çalışmaları yapıldığı bölgelerde karşınıza çıkan yapılara yıkım kararı verildikten sonra iş tamamen size kalıyor. Sizde yönetmiş olduğunuz sistemde karşınıza çıkan yıkılması gereken yapıya göre şiddetli patlayıcılardan birini seçip, en uygun yerlere yerleştirdikten sonra patlatacaksınız. İlk patlamada yıkılmayan yapıların ikinci seçeneklerinde daha da etkili patlayıcılar kullanarak yıkabilirsiniz.

İlk başlarda küçük görevlerle başlayabilecek olduğunuz bu oyunun içerisinde son derece heyecan verici fırsatları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Seviye ve oyundaki görevleriniz yükseldikçe oldukça fazla zorlu görevlerle karşılaşacak ve olağan üstü yıkım işlerinde yer alabilirsiniz. Sprengmeister Simulator oyunu indirme sayfamızdan oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve oynamaya hemen başlayabilirsiniz. Görüntü kalitesi oldukça iyi ve son derece eğlenceli maceralara katılma şansına sahip olduğunuz bu oyunu hemen sizlerde denemelisiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Sprengmeister Simulator Oyunu Ekran Görüntüleri :

 
Önceki Oyun << Sonraki Oyun >>
 

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bu Oyun Çok Beğenildi

flughafen-feuerwehr-simulator-2013-indir

Flughafen Feuerwehr Simulator 2013, inanılmaz eğlenceli simülasyon oyunları arasında yer alan bu ilgi çekici oyunu…

Oyun Hakkında Görüşlerinizi Bize Yazabilirsiniz...