Combat Arms
ilk Bakışta :Kesinlikle savaş oyunları konusunda bir uzman olan yapım firmasının şaheseri olarak gözüken bu oyunu kaçırmayın.

Combat Arms Oyun Bilgileri

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Versiyon : 1
Eklenme Tarihi :
Dil : ingilizce
Dosya Boyutu : 9.6 Mb
işletim sistemi : XP, Vista, Windows 7
Oyunun Kategorisi: Savaş Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 887 kişi
Oyunları Ücretsiz Paylaşabilirsiniz!

Combat Arms Oyunu incelemesi :

Savaş oyunlarına meraklı oyuncular için tasarlanmış muhteşem bir oyun ile karşı karşıyayız. Combat Arms oyunu indirme sayfasından kısa sürede elde edeceğiniz bu oyun ile daha önce oynamadığınız bir savaş oyununa ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Doobic Studios tarafından hazırlanan bu oyunu Nexon firması yayıncılığını üstlenmiş durumda. Oyunda bulunan özellikler burada sayamayacağımız kadar fazla olduğundan bütün hepsine yer veremedik. En iyisi siz oyunu indirin ve bu muhteşem oyunu kendiniz keşfedin. Yukarıda da belirttiğimiz üzere bu oyunda gerçekten çok fazla özellik bulunmaktadır. En önemli özelliklerinden birisi, oyunda çatışma bölgelerinin sürekli yer değiştirmesi ve oldukça detaycı bir yaklaşım ile oyunun tasarlanmış olması. Ayrıca bu oyunda bulunan oynanma modları da oldukça ilginizi çekecek. Toplamda 12 ayrı moddan oluşan Combat Arms oyununda daha önce savaş oyunlarına koyulmayan birçok özellik eklenmiş. Bu özelliklerden bir tanesi oyunda meslek seçeneğinin bulunması. Bu meslek seçeneği ile istediğiniz silahı kendiniz yapabiliyorsunuz. Ayrıca oyundaki bir başka özellik ise video çekme özelliği. Çatışmalar esnasında video çekebilirsiniz. Gerçekten çok kaliteli grafik efektleri bulunan bu oyunda klan sisteminin bulunduğu bu oyunda bulunduğunuz klanın derecesine göre özel silahlar da kullanabilirsiniz. Savaş bölgelerinin oldukça iyi hazırlandığı ve detaylara çok önem verildiğini söylemeliyiz. Muhteşem savaş sahneleri ile adeta kendinizi savaş bölgesinde gibi hissediyorsunuz. Tek kişilik ordu modunda elinizdeki silahların ve araç gereçlerin çok iyi durumda olması gerekmektedir. yoksa karşınıza çıkan ordu ile baş edemezsiniz. Bu oyunun indirme dosyası da oldukça küçük olduğundan oyunu indirmek için fazla beklemezsiniz. Mutlaka oynamanızı tavsiye ettiğimiz bu oyun ile ilgili daha fazla bilgiyi tanım videosundan öğrenebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Combat Arms Ekran Görüntüleri

Combat Arms Oyunu Sistem Gereksinimleri :

  • işletim Sistemi : XP, Vista, Windows 7
  • işlemci : Intel Pentium 4 @ 1.00 GHz
  • Ram : 512 Mb
  • Boş Alan : 150 Mb
  • Ekran Kartı : GeForce FX 5200
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9.0c

Combat Arms Oyunu Tanıtım Videosu :

 
Önceki Yazı <<                                                                                               Sonraki Yazı >>

Sponsor Bağlantı

Bu Oyunları Denediniz Mi?

Colony Defense oyunu 2010 yılında hazırlanmış ve 360 derece dönebilen gezegende savunma yapabileceğiniz mükemmel bir…

the-hulk-indir

Süper kahramanların bedensel gücü en mükemmel seviyelere dayanan olan Hulk ile mükemmel maceralara katılmaya hemen…

Demolition-Master-3D-indir

Demolition Master 3D oyunu ile sizleri inanılmaz gerçekçi iş makineleri kullanacak ve aynı zamanda yıkılması…

Lütfen Yorum Yapınız...