Battlestations Pacific
-------------------------------------------------------------------- Oyuna ilk Bakış : Battlestations Pacific oyunu, uçak savaş simülasyon oyunlarından hoşlanan bu mükemmel oyunu sizde denemelisiniz!

Battlestations Pacific Oyun Bilgileri

Lisans : Ücretsiz Deneme Sürümü
Versiyon : 1
Eklenme Tarihi :
Dil : İngilizce
Dosya Boyutu : 1,26 GB
işletim Sistemi : WinXp/Win7/Win8/Win10
Kategorisi : Savaş Oyunları
Oyun Kaç Yıldız?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
768 Kez indirildi.
Oyunu Paylaşın ;
Google+

Battlestations Pacific Oyunu incelemesi :

Battlestations Pacific oyunu, esrarengiz savaş deneyimini sizlere verebilecek olan bu harika oyunda sizlerde yer almalısınız. Savaş simülasyon oyunları arasında yer alan bu müthiş oyunun içerisinde akıl almaz deneyimlere takılabilirsiniz. Hem deniz hemde hava kuvvetlerinin bir arada çarpıştıkları bu akıl almaz oyunda ordunuza destek vermek için yerinizi alın. Sıra dışı savaş gemilerinin kıyayı ve hava kuvvetlerine ait savaş uçaklarına tehdit saçtığı bu akıl almaz oyun ile tanışın. Oyunda ister dev bir savaş gemisinden isterseniz de inanılma güçlü bir savaş uçağından bu savaşa ortak olabilirsiniz.

İnanılmaz kaos ortamlarında hayatta kalma mücadelesinin yanı sıra size karşı yapılan kuşatmaya en sert cevabı vermek zorundasınız. Battlestations Pacific, içerisinde birbirinden farklı savaş gemileri ve akıl almaz güçlü silah etkisine sahip savaş uçaklarda yer alabilirsiniz. Pasifik savaşını konu alan bu muhteşem oyunda tarafını seç ve hemen savaş sistemine dahil olup, orduna yardım et. Pasifik Savaşı‘nın tarihsel olarak otantik ve kararlı savaşlarının gücünü hissedebilir ve aynı zamanda gerçekçi savaşa yer alabilirsiniz. ABD ve Japon kuvvetlerine, geçmişe dek 28 misyon ile olağan üstü savaşa katılma deneyimini sizleri beklemektedir. Pasifik okyanusunda korkunç savaş gemileri sizi yok etmek için hareket çoktan geçti ve sizinde acilen bombardıman uçaklarını harekete geçirerek savaşı kazanmaya çalışmalısınız.

Komuta edin ve avcı, bombardıman uçağı, kamikaze uçakları, kruvazörler, muhripler, uçak gemileri, denizaltılar ve çok daha fazlasını içeren 100’den fazla otantik ve prototip hava, deniz ve denizaltı güçleri oyunda savaş için yerini almış ve sizi beklemektedir. Etkili savaş uçaklarının bombardıman silahlarını en iyi şekilde kullanarak düşman uçaklarını ve gemilerini vurmak için en iyi hedefi alabilirsiniz. Battlestations Pacific oyunu indirme sayfamızdan ücretsiz olarak indirebilecek ve oynayabilecek olduğunuz bu oyunu sizde denemelisiniz. Görüntü kalitesi bir çok oyundan çok daha gerçekçi savaş deneyimine katılma şansına ortak olabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Battlestations Pacific Oyunu Ekran Görüntüleri :

Battlestations Pacific Tanıtım Videosu :

Battlestations Pacific Sistem Gereksinimleri :

  • işletim Sistemi : WinXp/Win7/Win8/Win10
  • Gereken işlemci : Intel® Pentium Dual Core 2.5 GHz / AMD eşdeğer
  • Yeterli Ram : 2 GB RAM
  • Gereken Boş HDD Alanı : 1,26 GB
  • Ekran Kartı VRAM : NVIDIA GeForce 6600 GT (256 MB)
  • Ses Kartı : DirectX Uyumlu Ses Kartı
  • DirectX : DirectX® 9.0c
  • İnternet Bağlantısı : Gerekmiyor
 
Önceki Oyun << Sonraki Oyun >>
 

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bu Oyun Çok Beğenildi

company-of-heroes-opposing-fronts-indir

Company of Heroes Opposing Fronts ile müthiş savaşa katılın! Savaş strateji oyunları arasında sizlere tavsiyemiz…

Oyun Hakkında Görüşlerinizi Bize Yazabilirsiniz...