World of Warships
ilk Bakışta :World of Warships oyunu enfes deniz savaş mücadelelerini online çevrim içi aksiyonlarıyla mükemmel savaşma yetenekleriyle bütünleştiriyor!

World of Warships Oyun Bilgileri

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Versiyon : 1
Eklenme Tarihi :
Dil : Türkçe/İngilizce
Dosya Boyutu : 7,3 MB
işletim sistemi : Windows Xp/Vista/Win7/Win8
Oyunun Kategorisi: Online Oyunlar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 253 kişi
Oyunları Ücretsiz Paylaşabilirsiniz!

World of Warships Oyunu incelemesi :

World of Warships oyunu inanılmaz zorlu çok eğlenceli savaş mücadelelerine online katılabilirsiniz. Deniz Harp okulunun konu aldığı bu mükemmel oyunda savaş gemilerini en iyi şekilde tanıyacak ve aynı zamanda denizde savaşmanın zorluklarını sizlere en iyi şekilde gösterme şansına sahip olacaksınız. Dev okyanus üzerinde savaş gemilerinizi vurup batırmak isteyen düşmanlara karşı nefesleri kesen savaş operasyonlarında yer almaya hazır olmalısınız. World of Warships oyunu, diğer deniz savaş oyunlarından çok ama çok farklı hazırlanan gerçekçi grafikleri ve olağan üstü savaş deneyimlerine katılabileceksiniz. Sınırları zorlayan deniz savaş gemilerinin içerisinde özel güçlere sahip silahların yanı sıra korku verici hızlı saldırılar yapabilen silahlar yer almaktadır. Düşmanlara kan kusturabilecek kadar güçlü ve hızlı gemilerle okyanus üzerinde fırtına gibi esecek ve harika zaman geçireceksiniz. Dev bir savaş gemisinin kaptanı olarak görev yapacak olduğunuz bu oyunda düşman gemilerini vurmazsanız onlar sizi vurarak batırmaya çalışacaksınız. Çok hızlı ve acil kararlar vererek savaşların liderliğini üzerinize alabilecek olduğunuz gemi savaş stratejilerini göz önüne alarak harika savaşlarda yer alabilirsiniz. Oyunda çok eski tarihi savaş gemileriyle nostaljiyi hatırlayacak ve inanılmaz teknolojiye sahip savaş gemilerini de tanıma şansına sahip olacaksınız. Nefes kesen adrenalin dolu müthiş okyanus savaşlarına online oynayabilme yetenekleri sayesinde arkadaşlarınızla da oynama deneyimine katılabilirsiniz. Olağan üstü grafikleri ve inanılmaz şiddetli savaşma seslendirmeleri sizi daima heyecanlı savaş stratejilerine sürüklemektedir. World of Warships oyunu İndirme sayfamızdan ücretsiz olarak indirecek ve oynayabilecek olduğunuz bu oyunu muhakkak sizlerde denemelisiniz. İyi eğlenceler dileriz.

World of Warships Oyunu Ekran Görüntüleri :

World of Warships Oyunu Sistem Gereksinimleri :

  • işletim Sistemi : Windows Xp/Vista/Win7/Win8
  • işlemci : İntel Pentium IV / AMD Autlon 2,1 Ghz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 7,3 MB
  • Ekran Kartı : 256 MB
  • Ses Kartı : Tümü
  • DirectX : DX11.0c
 
Önceki Yazı <<                                                                                               Sonraki Yazı >>

Daha Fazla Oyun indir!

Bu Oyunları Denediniz Mi?

Wolfteam-indir

WolfTeam oyunu ile sizleri benzersiz savaş aksiyon mücadelesi beklemektedir. Softnyx firması tarafından oyun dünyasında yer…

scar-squadra-corse-alfa-romeo-indir

Araba yarış hayranlarını inanılmaz heyecanlı ve olağan üstü bir yarış mücadelesi hazırlan bir oyuna davet…

Motorama-Classic-Racing-indir

Motorama Classic Racing oyunu, klasik tarz arabalarla olağan üstü yarışlara katılmanın deneyimine sizlerde muhakkak katılmalısınız….

The-crew

The Crew oyunu ile sizleri inanılmaz gerçekçi yarış sistemleri ve aynı zamanda birbirinden farklı araba…