Bankolu Okey
-------------------------------------------------------------------- Oyuna ilk Bakış : Bankolu Okey oyunu ile inanılmaz heyecanlı okey oyunu oynamak için masanızda yer alacaksınız!

Bankolu Okey Oyun Bilgileri

Lisans : Ücretsiz -
Versiyon : 1
Eklenme Tarihi :
Dil : Türkçe
Dosya Boyutu : 3,6 MB
işletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
Kategorisi : Masa Oyunları
Oyun Kaç Yıldız?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
479 Kez indirildi.
Oyunu Paylaşın ;
Google+

Bankolu Okey Oyunu incelemesi :

Bankolu Okey oyunu, birbirinden farklı ve renkli okey oyunları içerisinde farklı tarz da oynama stiline sahip olan en iyi oyundur. Bankolu okey oyunu içerisinde zorlayıcı yapay zekaya karşı okey oynama deneyimine sahipsiniz. Okey oyunu tutkunlarını çok eğlenceli zamanlara sürükleyecek olan bu oyunun içerisinde zamanın nasıl geçtiğini sizlerde anlamayacaksınız. Masa oyunları arasında yer alan bu oyunun içerisinde en sevilen ve en çok oynanan oyunlar arasında yer alan bu oyunu muhakkak sizlerde oynamalısınız. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunun içerisinde sizleri çok farklı deneyimler gerekmektedir.

Bankolu Okey özellikle ülkemizde çok yaygın olan bu popüler oyunu muhakkak sizlerde ücretsiz oynamalısınız. Oyun içerisinde birbirnden farklı okey oynama deneyimini sizlere veren Bankolu Okey oyununu sizlerde sahip olmak istiyorsanız, sizlere bu sayfadan ücretsiz sunuyoruz. Bu oyunda amacınız aynı taşları eşleştirmek ve diğer oyuncuların elinde satıları onlara yüklemeye çalışacaksınız. Bitiş yapan oyuncu eğer okey atmış ise, yer 100 ile çarpılıyor. Oyunu bitiren oyuncudan yerin 100 katı sayı düşülmektadir. Bitiş yapan oyuncu banko demiş ise yer 2 ile çarpılır ve en çok sayı yiyecek olduğunuz bitiş şeklidir.

Oyunu bitiren oyuncudan 200 puan düşülür. Bitiş yapan oyuncu çifte bitmiş ise yine yer 2 ile çarpılmaktadır. Oyunu bitiren oyuncudan 200 puan düşülüyor. Oyuncu hem bankolu hemde çifte bitmiş ise yer 4 ile çarpılır. Oyunu bitiren oyuncudan 400 puan düşülmektedir. Oyuncu hem bankolu hem çifte bitmiş ve birde okey atmış ise bu sefer yer ilk olarak 100 ile çarpılı çıkan sonuç ise 4 ile çarpılır ve oyunu bitiren oyuncudan yerin 400 katı sayı düşülüyor. Bankolu Okey oyunu indirme sayfamızdan tamamen ücretsiz olarak hazırlanan bu oyunu muhakkak sizlerde oynamalısınız. Oyunun görüntüleri oldukça iyi ve birbirinden farklı deneyimleriyle çok eğlenceli okey oynama sistemine dahil olabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

 
Önceki Oyun << Sonraki Oyun >>
 

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bu Oyun Çok Beğenildi

retro-racers-2-indir

Retro Racers 2 oyunu ile küçük arabalarla büyük yarış heyecanı! Araba yarış oyunları içerisinde son…

Oyun Hakkında Görüşlerinizi Bize Yazabilirsiniz...