At Zarını Kur Şehrini
-------------------------------------------------------------------- Oyuna ilk Bakış :Kızma Birader oyunları arasında bilgisayar ortamında hazırlanmış en kalitelilerinden sadece bir tanesi olan bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

At Zarını Kur Şehrini Oyun Bilgileri

Lisans : Ücretsiz
Versiyon : 1
Eklenme Tarihi :
Dil : Türkçe
Dosya Boyutu : 45 Mb
Kategorisi : Masa Oyunları
Oyun Kaç Yıldız?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1.355 Kez indirildi.
Oyunu Paylaşın ;
Google+

At Zarını Kur Şehrini Oyunu incelemesi :

At Zarını Kur Şehrini, JoyGame tarafından hayata geçirildi ve şuan 15 milyondan fazla oyuncuya sahip bir strateji oyunu. Oyun monopoly tarzında bir masa oyunu olarak oluşturulmuş, oynanış olarak da oldukça basit bir yapıya sahip.Oyuna ilk giriş yaptığınızda karakter seçme ekranıyla karşılaşıyorsunuz ve seçebileceğiniz 8 adet karakter mevcut, karakterlerin her biri kendine has özelliklere sahip. Karakter seçiminden sonra da oyunu nasıl oynayabileceğiniz konusunda bir yardım ekranı geliyor ve size tüm işleyişi uygulamalı olarak gösteriyor, dilerseniz bu bölümü pas geçebilirsiniz ama pas geçmeyip tamamlarsanız ödül kazanıyorsunuz. Ayrıca dilerseniz takım olarak dilerseniz de tek başınıza oynayabilirsiniz.Oyundaki amacınız, zar atarak ilerlemek ve şehirleri almaya çalışmak.

Aldığınız şehirleri de geliştirebiliyorsunuz. Tabi ki burada anlatıldığı kadar kolay olmuyor, finansal durumunuzu iyi organize edebilmelisiniz. Şehirleri alabilmek için para kazanmanız gerekiyor, bu paraları zar atıp ilerlediğinizde karelerde bulunan aksiyonlar sayesinde kazanabiliyorsunuz. Başlangıç noktasından her geçtiğinizde de belirli bir miktar para kazanıyorsunuz. Ve oyunda hem işlerinizi kolaylaştıran hem de bazen oldukça zora sokabilen şans kartları bulunuyor. Oyun alanı üzerinde şans kartı hanesinin üzerine gelirseniz mecbur olarak bu kartı çekmeniz gerekiyor, adı üstünde şansınıza bağlı olarak ya para kazanıyor ya da para ödüyorsunuz, kartlardan direk para öde ya da para kazandınız şeklinde çıkmıyor, oldukça güzel bir hikaye oluşturulmuş.

Örneğin “Zorunlu vergi ödemesi, hemen vergi dairesine gidin.” şeklinde bir kart gelebiliyor. Bir strateji kurmaya çalışırken kötü şans kartlarının stratejinizi bozmakta üstlerine yok. Ayrıca aldığınız şehirler üzerine diğer oyuncular geldiğinde size kira ödemek zorunda kalıyorlar, aynı şekilde sizde onların şehirlerine giderseniz kira ödemek zorundasınız. Para stratejinizi iyi oluşturamazsanız boğazınıza kadar borca batabilir, iflas bayrağını çekmek zorunda kalabilirsiniz, bu nedenle iyi bir strateji oluşturmak şart. Oyunda en çok mal varlığı olan kişi o oyunun kazananı oluyor.

Oyun grafikleri üç boyutlu olarak hoş bir şekilde tasarlanmış, oyun paraları da oldukça gerçekçi yapılmış ve kazandığınızda önünüze doğru akan paraların aksiyonuyla kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. Oyunu oynarken Türkçe olarak seslendirme mevcut ve oyun sürekli sunuluyor böylece dikkatinizi oyun tutabiliyorsunuz ve kafanız da karışmıyor. Monopoly tarzında masa oyunlarını seviyorsanız mutlaka At Zarını Kur Şehrini oyununu denemelisiniz.

At Zarını Kur Şehrini Ekran Görüntüleri

At Zarını Kur Şehrini Tanıtım Videosu :

At Zarını Kur Şehrini Sistem Gereksinimleri :

  • işletim Sistemi :
  • Gereken işlemci : Pentium 3 2.2GHz - Sempron 3600+
  • Yeterli Ram : 512 Mb
  • Gereken Boş HDD Alanı : GeForce 6800 Series 128MB - Radeon X800 GT
  • Ekran Kartı VRAM : 100 Mb
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9.0c
  • İnternet Bağlantısı :
 

Önceki Oyun << Sonraki Oyun >>
 

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bu Oyun Çok Beğenildi

pool-nation-fx-indir

Pool Nation FX oyunu, gerçekçi ve son derece eğlenceli bilardo oyunu arayanlara muhakkak oynamalarını tavsiye…

Oyun Hakkında Görüşlerinizi Bize Yazabilirsiniz...