Luxor Amun Rising
-------------------------------------------------------------------- Oyuna ilk Bakış : Balon patlatma oyunları arasında parmakla gösterilecek bir yere sahip olan kaliteli bir oyun.

Luxor Amun Rising Oyun Bilgileri

Lisans : Ücretsiz
Versiyon : 1
Eklenme Tarihi :
Dil : ingilizce
Dosya Boyutu : 18.65 Mb
işletim Sistemi : Windows XP/Vista/Win7/Win8
Kategorisi : Beceri Oyunları
Oyun Kaç Yıldız?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1.052 Kez indirildi.
Oyunu Paylaşın ;
Google+

Luxor Amun Rising Oyunu incelemesi :

Luxor Amun Rising bilmece ve zeka oyunlarının vazgeçilmezi olan bir oyundur. Gözü yormayan hoş grafikleri ve tasarımıyla, oyun konusuyla oldukça ilgi görüyor. Ayrıca akıllı telefonlarda da oynanabilme özelliği ile ilgiyi bir tık daha yükseltiyor. Luxor Amun Rising oynarken zekanızın yanında göz refleksleriniz, hızlı düşünme kabiliyetiniz ve mouse kullanma beceriniz de iyi olmalı. Aksi taktirde çok fazla ıskalama yaparak oyunu kaybedebilirsiniz.

Oyunumuzun hikayesi Mısır’da geçiyor. Başlayacağınız her bölümde oyunun grafik tasarımlarının eski Mısır a yönelik figürler ve temalardan oluştuğunu göreceksiniz. Oyunda tek bir amacımız var o da bir tünelde ilerleyen toplar içerisinde aynı renk olan toplardan en az 3 tanesini yan yana getirip patlatabilmek ve böyle böyle tüm topları yok etmek. Eğer toplar tünelin sonundaki piramide ulaşırlarsa oyunu kaybediyorsunuz. Oyundaki topları tabi ki rastgele atmıyorsunuz bir top atarınız bulunuyor ve her seferinde sadece bir top atıyor, atacağınız topun rengini bu top atar üzerinde görebilirsiniz. Oyunun ilk başlarında 3 topu yan yana getirmek kolay olsa da bölüm geçtikçe tüneller karmaşıklaşıyor ve önünüze bazı engeller çıkıyor bu da işleri bazen içinden çıkılmaz bir hale sokabiliyor. Ayrıca siz topları yok ederken oluşan patlamalardan, güçlü özelliklere sahip toplarda çıkıyor eğer bu topları havadayken yakalarsanız, renkli toplarınızdan farklı olarak ateş topu, yıldırım topu gibi oyunda oldukça işinize yarayacak, özellikli toplar elde ediyorsunuz. Bu kazandığınız güçlü toplar kesinlikle kurtarıcı olabiliyorlar.

Oyunda 88 adet bölüm mevcut ve bir bölümü geçmeden diğerini oynayamıyorsunuz. Ancak sürekli ilerlemek zorunda değilsiniz daha önce oynadığınız bir bölümü isteğinize bağlı olarak tekrar tekrar oynayabilirsiniz. Unutmayın seviye arttıkça zorluk da artacak ve güçlü toplara oldukça ihtiyaç duyacaksınız bu nedenle bu topları gördüğünüzde kaçırmamaya çalışın.

Luxor Amun Rising oyunu, oynarken zekanızı, göz reflekslerinizi,hızlı düşünme kabiliyetinizi ve mouse kullanma becerilerinizi geliştirmenizin yanı sıra topları tünellerde tutup, piramide ulaşmalarını engellemeye çalışırken de büyük patlamaların şenliğinde oldukça eğlenceli zaman geçireceksiniz.

Luxor Amun Rising oyunun görüntü kalitesi, oyun türüne göre oldukça başarılı, patlamalardaki rengarenk kıvılcımlar, topların üzerindeki desenler, arka plandaki Mısır figürleri kısacası tüm grafiklerin üzerine düşülmüş ve ortaya kaliteli bir iş çıkarılmış. Fonda çalan Mısır’ı andıran müziklerle birlikte oyuna farklı bir hava katılmış. Aksiyonlardaki ses efektleri de oldukça başarılı.

Eğer sizde bulmaca oyunlarını seviyorsanız, Luxor Amun Rising ile hem bulmaca çözüp, hem yeteneklerinizi geliştirip hem de eğlenebilirsiniz.

Luxor Amun Rising Oyunu Ekran Görüntüleri :

Luxor Amun Rising Tanıtım Videosu :

Luxor Amun Rising Sistem Gereksinimleri :

  • işletim Sistemi : Windows XP/Vista/Win7/Win8
  • Gereken işlemci : Pentium II 300MHz Processor
  • Yeterli Ram : 128 Mb
  • Gereken Boş HDD Alanı : 200 Mb
  • Ekran Kartı VRAM : 128 Mb. 16-bit ekran kartı
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 7
  • İnternet Bağlantısı :
 
Önceki Oyun << Sonraki Oyun >>
 

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bu Oyun Çok Beğenildi

spiderman-friend-or-foe-indir

Spiderman Friend or Foe oyunu, genç oyun severler tarafından çok sevilen bu oyunun içerisinde zamanın…

Oyun Hakkında Görüşlerinizi Bize Yazabilirsiniz...