Assassin’s Creed Syndicate
-------------------------------------------------------------------- Oyuna ilk Bakış : Assassin's Creed Syndicate oyunu, şiddetli aksiyonlar ve maceralara sizde hemen katılabilirsiniz!

Assassin’s Creed Syndicate Oyun Bilgileri

Lisans : Ücretsiz Deneme Sürümü
Versiyon : 1
Eklenme Tarihi :
Dil : İngilizce
Dosya Boyutu : 10 GB
işletim Sistemi : Windows 7/Win8/Win10 (64 bit)
Kategorisi : Aksiyon Oyunları
Oyun Kaç Yıldız?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
425 Kez indirildi.
Oyunu Paylaşın ;
Google+

Assassin’s Creed Syndicate Oyunu incelemesi :

Assassin’s Creed Syndicate ile yeni aksiyonlara katılın!

Her bölümü ile ses getiren bu mükemmel serinin Assassin’s Creed Syndicate versiyonu ile muhakkak tanışmalısınız. Birbirinden farklı mekanları ve gerçekçi senaryoları ile oyuncuların dikkati çeken bu harika oyunun bir çok zenginliklerine hayran kalacaksınız. Oyunun hikayesine göre bu kez olaylar 1868 yılı Londra’da geçmektedir. Yer altı örgütlerini yönetebilecek ve yoksulları sömüren düşmanlara karşı savaşmak için nüfusu zenginleştirin. Oyunda bu kez adalet için savaşacak ve acımasız düşmanlara en ters yüzünüzü göstermeye çalışmalısınız. Assassin’s Creed Syndicate, içerisinde diğer serilerine göre daha fazla aksiyon ve nefes kesen mücadeleler yer almaktadır. Londra’yı halkına geri kazandırmak için elinizden gelenin fazlasını yapacak ve işgalcileri daima şehrin dışına sürüklemeye çalışın.

Oyunda siz Suikastçı Jacob Frye olarak yerinizi alacaksınız, genç olduğu kadar da gözü pek olan oyun kahramanı sizi çılgın maceralarına götürecektir. Oyunda özellikle görevleriniz ezilen halka yardım etmek ve zorla çalıştırılan küçük çocukları bataklıklardan kurtarmaya çalışmaktır. Sanayinin en geniş olan şehirde fabrikalarda zorla çalıştırılan çocukları ve sürekli baskılar yiyen halkın tek yardımcımı olmak için tüm güçlerinizi kullanmalısınız. Şehrin hakimiyetini ele geçiren sömürgecilerin elinden şehri geri kazanmaya ve masum halkın ellerine teslim etmek için görevlendiriyorsunuz. Yeni dinamik dövüş sistemlerini kullanan genç kahramanımız tekme ve yumruklarını son derece etkili kullanmaktadır.

Assassin’s Creed Syndicate oyunundaki senaryolar üzerinde size verilen görevleri tamamlamak için sabırlı ve cesur olmanız gerekiyor. Hareketlerinizi plan yaparak ve düşmanların en zayıf yanlarını keşfederek yapmaya özen göstermelisiniz. Silahınız olmasa bile birebir yakaladığınız sömürgeciyi etkili dövüş teknikleri kullanabilirsiniz. Oyuna yeni eklenen savaş aletleri de çok etkili olarak kullanabilir. Kahramanınıza özel bıçaklar ile düşmanlara sinsice yanaşıp, saldırılar düzenleyebilirsiniz. Assassin’s Creed Syndicate oyunu indir sayfamızdan indirebilecek ve oynamaya hemen başlayabilirsiniz. Grafikleri her zamankinden çok daha canlı ve etkili savunma taktikleri ile harika zamanlar geçirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Assassin’s Creed Syndicate Oyunu Ekran Görüntüleri :

 
Önceki Oyun << Sonraki Oyun >>
 

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bu Oyun Çok Beğenildi

farm-expert-2016

Farm Expert 2016 oyunu ile yeni çiftlik oyunu oynama deneyimi sizleri beklemektedir. Çiftlik maceralarının en…

Oyun Hakkında Görüşlerinizi Bize Yazabilirsiniz...