Monster Truck Challenge
İlk Bakışta :Canavar kamyonlarla dev yarışlara katılmaya hazır mısınız!

Monster Truck Challenge

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 48 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
Kategori: Yarış Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 101 kişi

Monster Truck Challenge Oyunu incelemesi

Monster Truck Challenge hız, çılgınlık ve birbirinden zorlu seviyeler sizleri bekliyor. Bu araçlar araba deseniz değil, kamyon deseniz hiç değil. Kocaman tekerlekleriyle kamyonu andıran bu araçlar, gövdeleriyle ise otomobillere benziyor. İşte bu araçların kendisine ait bir ismi var, Monster Track. Birbirinden farklı ve heyecanlı görevler sizleri bekliyor. oyununda birçok yarış oyunundan farklı ama yine arabalarla ilgili bir oyun sizi bekliyor.Oyuncuya maksimum zevk yaşatmak için tasarlanmış bir araba oyunu diyebiliriz bu oyun hakkında.

Diğer araba oyunları gibi yarışmak üzerine değilde, Monster Truck Challenge oyunlar da gibi  arabanızın dengesini sağlamaya ve parkuru bitirmeye çalışmaktasınız.Genellikle bu parkurlar çöller ve ıssız arazilerde kurulmuş olarak sizleri beklemekte.Oyundaki aksiyona diyecek yok doğrusu.Hoplamak, zıplamak, nitrolarla rakiplerinizi patlatmak, zehir dolu atık bidonlarına bodozlama dalarak arabayı uçurmak gibi oyuncunun atraksiyonunu daima üst düzeyde tutacak özellikleri barındırmakta. Diğer oyunlarla kıyaslandığında farklı bir oyun olduğunu hemen göreceksiniz ve oyunu indirmek isteyeceksiniz.Bu araba oyunundaki temel amaç ise madalyaları toplamak.

Madalyaları topladıkça daha fazla özellikleri açarak diğer parkurlara geçişi sağlaya bileceksiniz. izin hayranlarınız imha için dışarı aradığınız ve gidiyoruz onlar olsun emin olun! 30 canavar kamyon birinin direksiyonuna alın ve görünürde her şeyi yok etmek limitlerini koydu. Rekabetçi Drag yarışlarında da tekerlekler dönmeye ya da yolculuk atlar kapalı sıçrayan ve Serbest modun da diğer araçların içine çökertilmesi gönderin. Gerçekçi sıçrama kamyon, sürüklenme ve lastik kayma neden kamyon fizik ile oynayın.

Eylem ve etkileyici grafik dinamik hasar sistemi görmek için araba ile Smash. Sürücü sürükle ile efsanevi Bigfoot dahil olmak üzere 30 farklı canavar kamyon yarışları Bu test, kullanım ve imha ve stunts kalabalık vay serbest yarışları. Garaj ziyaret edin ve yeni yeni motor, emme, trans, şok ile kamyon yükseltme ALTINDA TINKER ve . radikal nesneler arasında araba ve şut üzerinde daha fazla sıçrama yeteneğini değiştirmek egzoz parçası buna benzer bir çok yeni eklentilerde oyunda mevcuttur. Bu sıra dışı hayal üstü yarışa sizde biran önce indirip katılabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Monster Truck Challenge Oyunu Ekran Görüntüleri :

Monster Truck Challenge Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
  • İşlemci : Pentium 4 - AMD Athlon 2.0 MHz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 48 MB
  • Ekran Kartı : 128 MB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : 9.0 ve Üzeri

Monster Truck Challenge Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Age-of-Empires-2-HD-indir

Age of Empires 2 HD oyunu, sizleri büyüleyecek olan ve aynı zamanda müthiş deneyimleriyle sizlere…

dcs-world-online-indir

DCS World Online oyunu ile son derece sert ve bir o kadar şiddetli simülasyon uçak…

fifa-2004-indir

Fifa 2004 oyunu, EA Spors tarafından seriye bağlanmış olan futbol oyunudur. Futbol severlere adeta maziyi…

Lütfen Yorum Yapınız...