American Lowriders
İlk Bakışta :Müthiş grafikleri ve eğlenceli sıra dışı arabalarla hazırlanan American Lowriders oyunu!

American Lowriders

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 680 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
Kategori: Yarış Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 210 kişi

American Lowriders Oyun İncelemesi

Amerikan Lowriders ile en eski ama hala havasını koruyan araçları kullanacak ve gerçek bir aksiyona ortak olacaksınız. Klasik araba yarışlarından sıkılanlar için bir alternatif olarak geliştirilen oyunumuz sizleri Amerika’da çok ünlü olan yeraltı yarışlarının heyecanını yaşatacak. Size verilen araçları modifi ye veya şekillendirerek onlarla nefes kesen yarışlara katılacağınız oyunumuzda özellikle farklı hareketler deneyerek ekstra puanlar kazanmaya çalışacaksınız. Rakipleriniz ise Amerika’nın en acımasız gangesterleri olacak.

Amerikan Lowriders oyunu, 2 farklı modu ile karşımıza çıkacak olan oyunumuzda araba yarışlarının çok farklı yönlerini görebileceksiniz. Arabalar ile atlama, dans ve freestyle olarak farklı hareketler deneyecek oyunumuzda harika bir maceraya ortak olacaksınız. Bir birinden klasik ve farklı 12 arabayla sizde bu heyecan dolu dakikalara şahit olacaksınız. Gelişmiş hatta en deneyimli sürücü zorlukları gibi yarışlar üzerine giymek gibi özenle ayrıntılı otomobil ve parçaları visseral zarar yansıtacak, hız akut anlamda, bu son derece ayarlı araçların güç iletir.

American Lowriders en eski ama hala havasını koruyan araçları kullanacak ve gerçek bir aksiyona ortak olacaksınız. Klasik araba yarışlarından sıkılanlar için bir alternatif olarak geliştirilen oyunumuz sizleri Amerika’da çok ünlü olan yeraltı yarışlarının heyecanını yaşatacak. Size verilen araçları modifiye ederek onlarla yarışlara katılacağınız oyunumuzda özellikle farklı hareketler deneyerek ekstra puanlar kazanmaya çalışacaksınız. Rakipleriniz ise Amerika’nın en acımasız gangesterleri olacaktır. Bunlar her yerde sizin karşınıza çıkacaktır onun için her şeye hazırlıklı olmanız lazımdır. American Lowriders adlı yarış oyunu ile gece yarış oyununa adım atacaksınız.

Her oyunda olduğu gibi, kazandığınız paralar ile yeni arabalar alacaksınız, arabalarınızı modifiye edeceksiniz, ve çok daha zevkli oyun çıkarabileceksiniz. Küçük boyutlu ve çoğu bilgisayarda çalışabilecek oyun, araba oyunu sevenleri sevindirecektir. American Lowriders yarış severler için heyecan ve adrenalin dolu dakikalar sunmakta. Gelelim en önemli etkene yani grafiklere çok yüksek düzeyde olmasa oldukça iyidir grafikleri olsun gerek efektleri olsun çok iyi sayılmasa da iyi olarak da adlandırabiliriz. Her anlamda size hitap eden ve hayalinizdeki eski model arabaları istediğiniz eklentilerle ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Sizde bu nefes kesen yarışa biran önce katılabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

American Lowriders Oyunu Ekran Görüntüleri :

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

American Lowriders Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
  • İşlemci : Pentium IV - AMD Athlon 2.0 MHz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 680 MB
  • Ekran Kartı : 128 MB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : 7.0 ve Üzeri

American Lowriders Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Rigs of Rods indir.jpg

Arazi kamyon simülatörü olarak tasarlandığında aslında bu oyunun daha farklı amaçlar için hazırlandığı apaçık belliydi….

super-mario-crystals-indir

Super Mario Crystals oyunu ile bambaşka Mario kahramanı dünyasında zaman geçireceksiniz. Mario oyunları hayranlarını inanılmaz…

nba_live_2003_indir

Nba Live 2003 oyunu ile sizleri son derece heyecan verici basketbol oyununda zaman geçirme deneyimine…

Lütfen Yorum Yapınız...