Bus Driver Gold
İlk Bakışta :Bus Driver Gold oyunu sizleri mükemmel otobüs sürme macelarına sürükleyecek olan altın paketi ücretsiz sunuyoruz!

Bus Driver Gold

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 62,1 MB
İS: Windows Xp/Vista/Win 7
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 2.906 kişi

Bus Driver Gold Oyunu incelemesi

Bus Driver Gold oyunu ile sizleri çok ama çok gerçekçi otobüs sürme deneyimine davet ediyoruz. Bus Driver oyunları serisinin adından da anlaşıldığı üzere gold serisi yani altın paketi ile sizler için hazırlanmış. İnanılmaz gerçekçi otobüsler ve mükemmel hazırlanmış güzergahlar üzerinde yolcu taşıma işlerini yapabilecek olduğunuz en iyi simülasyon oyununda yer alacaksınız. Otobüs simülasyon oyunları arasında yer alan bu oyunun içerisinde hemde yeni hemde birbirinden farklı otobüs çeşitleri yer almaktadır.

En gelişmiş otobüs sürme oyunları arasında yerini alan Bus Driver Gold oyunu, diğer otobüs oyunlarından çok farklı gerçekçi olaylara deyinmiştir. Otobüs oyunları hayranlarını son derece etkileyici bir senaryo hazırlanan SCS Software oyun yapımcısı şimdi ise inanılmaz geliştirilmiş oyunlara imza atmaya devam ediyor. Birbirinden kalabalık şehirlerde bazen kaza yapmamak için çok terleyeceksiniz ama bazende bom boş trafikte dev otobüs sürmenin heyecanına ortak olacaksınız. Bus Driver Gold oyunu, mükemmel haritaları ve eşsiz sürüş sistemleriyle donatılmış olduğundan zorluk çektiğiniz pek fazla konu olmuyor.

Trafik kurallarına uymaya özen göstermek ve ihlal etmeden yolcuları gitmek istedikleri noktalara en güvenli şekilde götürmeye çalışacaksınız. Güçlü motorlara sahip olan otobüsler 50 kişilik ve 60 kişilik yolcu taşıma kapasitesine sahip olan mükemmel otobüslerden birinde de siz görev yapacaksınız. 30 farklı otobüs güzergahı ve birbirinden farklı 15 adet otobüs çeşitleritleriyle hazırlanan Bus Driver Gold oyunu indirme sayfasını sizlere ücretsiz sunuyoruz. Görüntü kalitesi oldukça iyi ve inanılmaz gerçekçi ses efektleriyle harika zaman geçirmenin deneyimine ortak olacaksınız. İyi eğlenceler dileriz.

Bus Driver Gold Oyunu Ekran Görüntüleri :

Bus Driver Gold Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows Xp/Vista/Win 7
  • İşlemci : İntel Pentium IV @ 1.5 MHz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 62,1 MB
  • Ekran Kartı : 128 MB
  • Ses Kartı : Tümü
  • DirectX : DX9.0 versiyon

Bus Driver Gold Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Auto-Racing-Classics-indir

Auto Racing Classics oyunu, araba yarış oyunları hayranlarını bir hayli eğlenceli zamanlara sürükleyecek olan harika…

Formula-Truck-2013-indir

Formula Truck 2013 oyunu ile inanılması oldukça güç tır yarış oyunu oynamanın deneyimine ortak olacaksınız….

Speed-Racers-İndir

Araba yarış oyunu severleri eski ama çok heyecanlı bir oyun ile daha tanıştırmak istiyoruz. Speed Racers…

Lütfen Yorum Yapınız...