18 Wheels of Steel Big City Rigs
İlk Bakışta : 18 Wheels of Steel Big City Rigs oyunu ile sizleri inanılmaz farklı ortamlarda ilginizi bir hayli çekecek olan tır sürüş hikayeleri beklemektedir.

18 Wheels of Steel Big City Rigs

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 542 MB
İS: Windows Xp/Vista/Win7/Win8
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 336 kişi

18 Wheels of Steel Big City Rigs Oyun İncelemesi

18 Wheels of Steel Big City Rigs oyunu otobüs ve tır oyunu severler için size yer verdiğimiz bu mükemmel oyunlardan biridir. 18 Wheels of Steel oyunları, birbirinden farklı tırları ve aynı zamanda harika görevlerle hazırlanan bu oyunda da bambaşka tır deneyimlerini sizlere sunacağız. Oyun içerisinde eski tırlar ve yeni tırlardan oluşan bu oyunu severek sizlerde oynayabilirsiniz. Tır oyunlarında olmayan ilginç tırlar ve benzersiz sürüş deneyimlerine katılabilecek olduğunuz bu oyunu muhakkak sizlerde denemelisiniz.

18 Wheels of Steel Big City Rigs, içerisinde çok farklı ve benzersiz yük taşıma deneyimine muhakkak sizlerde denemelisiniz. Tır ve otobüs sürme oyunları severlerin muhakkak oynamalarını istediğimiz nefis oyundur. Tır simülasyon oyunları arasında yer alan ve aynı zamanda sizleri oldukça gerçekçi taşıma işlerini sunan bu oyunu çok seveceksiniz. Oyundaki taşımacık işleri arasında kamyon ile canlı hayvan nakli, kimyasal maddeler, konteyner evler ve otomobil taşıma işlerinin yanı sıra tam 45 farklı insan taşıma işleriyle mükemmel zaman geçireceksiniz.

Avrupa’nın bir çok ülkeleri arasında taşıma işleri yapacaksınız, Meksika ve Canada’nın yanı sıra tam 48 farklı eyaletleri arasında insan taşımacılığı yapacaksınız. 8 farklı otobüs, 5 farklı kamyon modeli ve 4 farklı tır ile mükemmel görevlerle yer alacaksınız. En zevkli bölümler ise çöp kamyonları ile çevre temizliği görevleri üstlendiğiniz bölümler olmaktadır. 18 Wheels of Steel Big City Rigs oyunu indirme sayfamızdan sizlere tamamen ücretsiz sunacak olduğumuz bu oyunu muhakkak sizlerde oynamalısınız. Oyunun grafikleri oldukça iyi ve aynı zamanda inanılmaz gerçekçi simülasyon oyunu oynama deneyimine ortak olacaksınız. İyi eğlenceler dileriz.

18 Wheels of Steel Big City Rigs Ekran Görüntüleri

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

18 Wheels of Steel Big City Rigs Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows Xp/Vista/Win7/Win8
  • İşlemci : İntel Pentium IV veya AMD 2,0 MHz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 542 MB
  • Ekran Kartı : 128 MB
  • Ses Kartı : Microsoft DirectX® Uyumlu
  • DirectX : Microsoft DirectX® 10.0c

18 Wheels of Steel Big City Rigs Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

grand-auto-adventure-indir

Grand Auto Adventure oyunu ile sizleri çok farklı ve heyecan verici araba sürüş deneyime sizlerde…

delta-force-black-hawk-down-indir

Delta Force Black Hawk Down oyunu, sizleri birbirinden fazla sert ve etkili savaş hikayelerine sürükleyecek…

Night-Truck-Racing-indir

Night Truck Racing oyunu ile sizleri çok eğlenceli tır sürme oyunu deneyimi beklemektedir. Tırlarla eğlenceli…

Lütfen Yorum Yapınız...