Shadowgrounds
İlk Bakışta :İlgi çekici silahları ve sert savaş mücadelelerine sizlerde ortak olmalısınız!

Shadowgrounds

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 370 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
Kategori: Savaş Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 247 kişi

Shadowgrounds Oyun İncelemesi

Shadowgrounds oyundaki kahramanımız Wesley Tyler, Ganymede’de bulunan bir teknisyen. Günlük işleri ile meşgulken birdenbire kendini ucube yaratıklarla mücadele ederken buluyor ve tabii ki biz de. Ona yaratıkları temizlemesinde yardım etmeliyiz. Bu sırada kullanabileceğimiz çok sayıda silah ve etkileşimli cisimler oyun dünyasının her yanına dağılmış vaziyette, oyunu da kaba ve adi tabirle Doom’un tepe açısından oynananı diye size tanımlayabilirim. Kamera açımız karakteri tam merkeze almasa da neredeyse ortalıyor ve fareyi hareket ettirmemizle karakterin etrafında 360 derece dönebiliyoruz. Tür olarak TPS denilebilecek kamera açımızla birlikte oyun boyunca kontrolümüzdeki Wesley Tyler ile yaratıkları öldürerek ilerliyor ve onların köklerini kazımaya çalışıyoruz.

İşte geldik oyunu sesleri ve grafikleriyle anlatmaya. Herhangi bir oyun incelemesinde genellikle en sona bıraktığım ve pek de anlatmayı beceremediğimi düşündüğüm bir kısımdır ses ve grafik bölümü ki Shadowgrounds’da nedense özellikle bu kısmı sizlerle paylaşmayı çok istiyorum. Shadowgrounds oyunu grafikleri harika. Oyun boyunca ilerlerken bunu en iyi şekilde yakanızdaki fener aracılığıyla görebiliyorsunuz. Işık etraftaki cisimlerden hangisiyle etkileşime girse arka tarafında buna uygun derecede çok yumuşak, gerçek zamanlı ve uygun gölgeler oluşturuyor.

Oyun alanının tamamı karanlık olduğu için bir anınızı fenersiz geçiremiyorsunuz ve sırf gölgelerle değil, fenerin görüntüsüyle de bu çok hoş tamamlanmış. Yaratıkların gölgeleri hareketlerine uygun olarak yaratılıyor ve ambiyansa göre bunun duruşu da değişebiliyor. Farklı yerlerden gelen ışıklarla birlikte hepsinin aynı anda oluşturulması ise bilgisayarı bir miktar zorlasa da tadından yenmeyecek derecede güzel görüntüler oluşturabiliyor. Sahip olduğunuz sistemin özellikleri el veriyorsa bütün grafik ayarlarını maksimuma getirebildiğiniz de oluşacak görüntüler gerçekten de insanı hayran bırakacak derecede hoş.

Gezegen yüzeyine çıktığınız sırada etraftaki toz bulutu ve bazı bölümlerde yağan yağmurun görüntüsü de atmosferi pozitif yönde etkilemiş diyebiliriz. Shadowgrounds beni son zamanlarda etkileyen sayılı oyunlardan birisi oldu. Özellikle Avrupa’lı yapımcılardan gelmesi ile ilk planda dikkatimi çekmişti; fakat oynadıkça büyüsüne kapıldığımı ve beğendiğimi dile getirmem lazım. Shadowgrounds oyunu, yalnızca canavarların yapay zekalarının yeterli olmadığından ve kamera açısının ilk başta garipsenebileceğini belirtebilirim. Konusu ve her şeyiyle oldukça sıradan bir uzay konulu oyun olması ihtimaline karşın çok sağlam bir yapımla karşımıza çıktı Frozenbyte ve dikkate değer çalışmalarına böylelikle başlamış oldular. Diğer oyunlara göre hata oranı çok düşük olan bu oyun size bire bir gerçekçilik sağlayacaktır.Sizde aksiyon dolu ve savaş dolu anlara katılabilirsiniz. İyi eğlenceler  dileriz.

Shadowgrounds Oyunu Ekran Görüntüleri :

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Shadowgrounds Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
  • İşlemci : Pentium 4 1.5GHz - AMD Athlon XP 1500+
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 370 MB
  • Ekran Kartı : 128 MB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : 9.0 ve Üzeri
 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Motorm4x-Offroad-Extreme-indir

Motorm4x Offroad Extreme oyunu, dağlık taşlık alanlarda inanılmaz zorlu off road araçları kullanma deneyimine sizlerde…

alpha polaris indir

Alpha Polaris oyunu yönlendirme usulü oynadığınız ve genel manada bulmaca oyunlarından bir tanesi. Fakat birçok…

kiyamet-savascilari

Tarayıcı üzerinden oynanabilen oyunlar arasında yer alan bu son çıkan Türkçe oyun olan Kıyamet Savaşçıları…

Lütfen Yorum Yapınız...