Call of Duty World at War
İlk Bakışta :Call of Duty World at War sizi gerçekçi savaş mücadelesi bekliyor!

Call of Duty World at War

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 846 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
Kategori: Savaş Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 911 kişi

Call of Duty World at War Oyun İncelemesi

Call of Duty World at War oyunu ile mükemmel zaman geçirebilecek olduğunuz sıra dışı heyecan verici savaş mücadelesi sizleri bekliyor. Savaş oyunlarının en iyilerinden biri olan Call of Duty oyunları versiyonlarından biri olan bu oyunun içerisinde sizleri büyüleyecek olan müthiş savaş mücadeleleri bekliyor. Bölümleri oldukça zor olan ve aynı zamanda nefesleri kesen gerçekçi rolleriyle oyuncuları büyüleyen bu oyunu muhakkak sizlerde oynamalısınız. Silahlarından anlaşıldığı gibi mücadelenin oldukça oldukça sert ve gerçekçiliği ortaya koyulmuştur.

Oyunda sertleşen askerlerin tavırları ve aynı zamanda savaşın gergin stresini size kadar yansıtan karakterinizle zaferler elde etmek inanın hem zor hemde çok heyecanlı oluyor. Operasyonları oldukça sert ve aynı zamanda ilgi çekici modlarla hazırlanan bu oyunun içerisinde nefeslerinizi tutacaksınız. Call of Duty World at War oyunu içerisinde çok farklı savaş taktiklerinin yanı sıra müthiş savaş deneyimlerinin heyecanına ortak olacaksınız. Oyunun oldukça geniş savaş operasyonu ve süresiz eğlenceli bölümlerle zaman geçirmenin deneyimini yaşayabilirsiniz. 2. dünya savaşını konu birbirinden farklı savaş oyunlarının en iyisi olan bu oyunu oynamaya doyamayacaksınız.

En sert ve en heyecanlı savaş operasyonlarına sizleri sürükleyecek olan bu oyunu unutamayacak olduğunuz savaş hikayesine ortak olabilirsiniz. İnanılmaz gerçekçi savaş senaryolarının yanı sıra nefesleri kesen heyecan verici operasyon sistemlerinin heyecanını sizlerde savaşarak yaşayabilirsiniz. Savaş mücadelesini en heyecanlı ve en gerçekçi operasyonlarını sizlere gösterecek olan bu oyunu muhakkak denemelisiniz. Call of Duty World at War oyunu İndirme sayfasından sizlere ücretsiz olarak sunulan bu oyunu muhakkak sizlerde oynamalısınız. Oyunun görüntü kalitesi oldukça iyi ve aynı zamanda müthiş deneyimleri mükemmel seslendirmelerle olağan üstü zaman geçireceksiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Call of Duty World at War Ekran Görüntüleri

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Call of Duty World at War Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
  • İşlemci : İntel Pentium IV / AMD Autlon 2,2 Ghz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 846 MB
  • Ekran Kartı : 512 MB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : Version 10.0c
 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Construction-Simulator-2012-indir

Construction Simulator 2012 oyunu ile inanılmaz gerçekçi inşaat Simülasyon oyunu oynama heyecanına ortak olabileceksiniz. Oyunun…

Microsoft-Flight-indir

Microsoft Flight oyunu ile birbirinden farklı ve birbirinden eğlenceli uçak uçurma heyecanına ortak olacaksınız. Heyecan…

juiced-2-hot-import-nights-indir

Juiced 2 Hot Import Nights oyunu inanılmaz heyecanlı yasa dışı sokak yarışlarında yer alabileceksiniz. Nfs…

Lütfen Yorum Yapınız...