Battlefield 2
İlk Bakışta :Nefes kesen aksiyonları ve akıl savaş maceralarına sizlerde katılmalısınız!

Battlefield 2

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 2
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 545 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8
Kategori: Savaş Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 757 kişi

Battlefield 2 Oyunu incelemesi

Battlefield 2 oyunu bildiğiniz gibi artık herkes online oyunlara yöneldi. Battlefield 2 çıkışıyla ortalığı kasıp kavurup, dünya çapında binlerce oyuncu edindi kendine. Devasa haritalar, kişinin kendi gözüyle taktik geliştirme imkanı, takım oyununa verilen önem ve onlarca araç ve silah çeşidi ile oyuncuların gönüllerinde hemen taht kuruverdi Battlefield 2 .4 kişiden oluşan bir ekiple görevden göreve koşturacağımız macerada, bir de Flynn isimli kendini komik sanan bir pilot arkadaşımız var.

Helikopterle ulaşımımızı sağlayan bu arkadaş, Rusların soğuk hava şartlarından korunmamız için sürekli sıcak tavırlar sergiliyor. BC2’deki görevlerin oldukça heyecanlı olduğunu söyleyebilirim, bazen rehine kurtarmaya çalışıyor, bazen Ruslara karşı savunmamız gereken bir bölgeyi canla başla koruyoruz. Bazen ise kendimizi amansız bir takibin içinde buluyoruz. Rus askerleri fink atıyor, tanklar gövdenizi paramparça etmek istiyor, düşman helikopterleri yukarıdan ölüm kusmaya çalışıyor.

Düşmanlarınızın yapay zekası çok da gelişmiş değil, ancak uzaktan iyi nişan alabiliyorlar, ayrıca kalabalık olduklarında kurtulma ihtimaliniz çok az. Kimisi elinde roket atarla sağı solu patlatıyor, kimisi pompalı tüfekle peşinize düşüyor. Her çeşit çok güçlü düşmanlar size bekliyor siz buna hazırlanmalısınız ve ülkenizden bunları atıp kahraman olmalısınız biran önce atmazsanız ülkenizi yok edebilirler. Tehlikeli ve heyecan dolu görevler sizi beklemektedir. Grubunuz da bulunan silah arkadaşlarınızın da zeki olduğunu söyleyemem ama çok cesaretliler, çatışmalarda fark yaratamıyorlar.

Genelde pis işleri siz yapıyorsunuz, hatta bazen tüm işleri kendi başınıza yaptığınızı düşünebilirsiniz. İşin ilginç yanı şu; operasyonlarda elle tutulur gözle görülür katkı sağlayamayan arkadaşlarınız, hiçbir şekilde ölmüyorlar. Üzerlerinde bomba patlasa da, bütün mermiler vücutlarına isabet etse de ölmüyorlar, belki de ölüyorlar dır bir şekilde ama ben hiç görmedim. Siz ise, 3-4 mermiden sonra ölüyorsunuz.

Saçma olan bir yanı da bu dur. Oyunun gerçekçiliği artarken zorluğu da artmış bu nedenle, dinlen-iyileş yöntemiyle canınızı kurtarmanız gerekiyor. Bir nebi gerçek savaşları anlatmaktadır bize.Görevlere gideceğiniz çoğunlukla yerler tropik ormanlardan, karlı ve fırtınalı dağlara kadar her yerde görev alıyorsunuz.

Özgürlüğünüz çizilen sınırlarla ve umut az olsa da ve  kısıtlı olsa da serbest olan bölgeler de sonuna kadar özgürsünüz.İstediğiniz yolu izleyebilir, istediğiniz binaya girebilirsiniz çevrede bulunan cip ATV gibi benzer bir çok araçları kullanabilirsiniz ayrıca harita da bulunan büyük cephane kutuların dan silahlarınızı değiştirebilir özel elektronik aygıtları yok ederek kitli olan silahları açabilirsiniz.

Her anlamda üst düzey de olmaktadır.Bir çok yeni eklemeler birçok yeni silahlar ve görev yerleri bulunmaktadır. Görsel açıdan da bakarsak çağ atlamış çok üst düzeyde bir gerçekliği bulunmaktadır. Ses kalitesi de oldukça yüksek sistemlerle hazırlanmıştır.Sizde bu amansız dolu savaş hemen indirip katılabilirsiniz. Nefessiz bir mücadeleye sizde hazırlanın iyi oyunlar dileriz.

Battlefield 2 Oyunu Ekran Görüntüleri :

Battlefield 2 Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
  • İşlemci : İntel Pentium Dual Core E2140 1.60 GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 545 MB
  • Ekran Kartı : 256 MB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : 9.0 ve üzeri

Battlefield 2 Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

18 Wheels of Steel Haulin indir

Tır taşımacılığı konusunda simülasyon oyunlarında zirvede olan 18 Wheels of Steel Haulin oyununu sizler için araştırdık….

fifa-2004-indir

Fifa 2004 oyunu, EA Spors tarafından seriye bağlanmış olan futbol oyunudur. Futbol severlere adeta maziyi…

Legend-Online-2-oyun

Legend Online 2 günümüzün 1. sırasında dünyada en çok oynanan başladığında bırakılmayan bir oyundur. Görsel…

Lütfen Yorum Yapınız...