Legend Online 2
İlk Bakışta :Online oyunlarının en iyisi olan Legend Online 2 oyunu ile sende savaş!

Legend Online 2

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 2
Eklenme:
Dil: Türkçe
Boyut: 5 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8
Kategori: Online Oyunlar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 83 kişi

Legend Online 2 Oyun İncelemesi

Legend Online 2 günümüzün 1. sırasında dünyada en çok oynanan başladığında bırakılmayan bir oyundur. Görsel anlamlarda eşi benzeri yoktur kanatlar, periler, kıyafetler bir çok hayal üstünde görsellikleri vardır. Oyuna başlangıçta bir seviyede başlıyorsunuz size 15 seviyeye kadar oyun kendi görev yerlerinize götürüyor. Oyunun mantığı çok basit seviye az kasıp sgnizi artıracaksınız.Bu oyunda seviyeniz önemi çok yoktur gücünüz önemlidir. Legend Online oyunu eskisi gibi güç kasmak zor değildir eski sürümünde her şey kısıtlıydı sadece para basarak güç kasılıyordu şimdi gökyüzü geldi her yerden sınırsızca güç kazanabilirsiniz.

Bu oyunda en çokta epikleri yapmak zordur şimdi her yerden epik taşları gelmektedir rahatça takımınızı oluşturabilirsiniz. Takımınızı hızlı bir şekilde toplaya bileceğiniz yerler birlik savaşları, günlük ek sahne 1 sefere mahsus ama kitabını alarak istediğiniz kadar atabilirsiniz birlik marketi, çevre canavarları keserek kısacası her yerden toplayabilirsiniz. Siz az seviyede birikim yapmalısın peri incisi, peri geliştirme incisi bunları biriktirip etkinliklere basarak daha çok ödüller ve güç getirir size peri 50 seviyeden sonra alabilirsiniz. Dert etmeyin artık seviye kasmak çok kolay ilk başladığınızda isim oluşturuyorsunuz isterseniz şekilli göze hitap edici isimlerde yapabilirsiniz.

22, 33 ve 43 seviye arası size hazır ödüller verecektir. Her hafta etkinlikler vardır bol bol değişik etkinlikler bulunmaktadır. Önceki serisinde kanat almak çok zordu mesela bağlı elmas kasmak çok zordu şimdi hafta sonu gelen gökyüzü yoluyla istediğiniz kadar kasa bilirsiniz. Oyun içinde önemli olanlar savaş alanı oradan kıdem kasa bilirsiniz yada belirli etkinliklerde hazır kitapları geliyor onlardan hızlı bir şekilde de kasa bilirsiniz. Amfi 4 grup oluşturup oradan madalya veya lig rozeti kasıp çeşitli eşyalar alabilirsiniz. Amfide seviyenize göre adamlar düşmektedir başka seveler den  güçlü güçsüz sizin şansınıza kalmıştır belirli saatler arasında amfi gelir 12-2 arası ve 18-20 arasında biter.

12-2 arasında her kez çalıştığı için oradalar genellikler kolay takımlarla eşleşme olur. Birlik savaşları öncelikle güçlenmek için mutlaka ilk adımınız birlik bulmak olsun ne kadar güçlü birliğe girerseniz o kadar iyi olur.Birlik savaşlarından madalya ve kıdem kasılır. Belirli günlerde savaş olur pazartesi kazanırsanız çarşambada olur çarşambada kazanırsanız cuma final savaşı olur daha çok ödüller verebilir. Birliğe kaktı yaparak birlik becerisinden güç kazanabilirsiniz.11-12 arası boslar vardır, orada para veya ruh kasarsınız.

Sıralamalara girebilirseniz daha çok para ve ruh verir. Bende bu oyuna başladım 2 sene oldu ve bırakamıyorum çok keyifli ve eğlenceli bir seve de arkadaşlarınızla birlik kurarsanız daha çok zevk verir. Önceden görevleri kısıtlıydı şimdi görevler bitmiyor bile her anlamda çok güzel bir oyun olan Legend Online 2 bir an önce başlamalısınız. Başladığınızda bağımlılık yapacaktır hiç  pişman olmayacağınıza garanti verebilirim bir an önce en güçlü lorlar arasına isminizi yazdırabilirsiniz. Oyunda tanıdığınız kimseye çarınızı kimseye sakın vermeyin gerçi kilitler ver eşyaları kilitlersiniz şifrenizi bilse bile onları alıp satamaz o yönden sorun ama yinede vermeyin siz oyunda kimseye güvenmeyin belirli zamanlarda bugları da vardı, bunlar mesela deneme olayı var oyunda oradan bağlı elmasla xp kasıp damga kasa bilirsiniz.

Günde bir defa girilmeye mahsustur ama bugu geldin de istediğiniz kadar girip ödülleri alabilirsiniz. Haftada bir rutin görevleri vardır pazartesiden pazartesiye yenilir onları mutlaka yapın şeytan taşı ve bir çok etkinlikte kullanacağınız malzemeler verecektir. Size dedim gibi önemli olan her şeyi biriktirip etkinliklerde kullanır sanız daha farklı eşyalar ve güç kazanabilirsiniz. Legen Online oyunu mantık,strateji ve sabır gerektiren bir oyundur aceleci olmayan her şeyin yerini bekleyin o zaman daha güçlü lordlar arasında girebilirsiniz.

Biraz para basıp vipi açın mutlaka her yede avantajı vardır size her 2 haftada ödüller verecektir ek sahnede bir çok yerde daha fazla ödüller verecektir. Çok para harcamanıza gerek yok 100 tele ye 6 aylık vip açabilirsiniz. Aslında para ile çar daha hızlı kasılır.Ama her kez para basar ama nerede ne zaman elması kullana çağını bilmezler önemli olan doğru zamanda az elmas yükleyerek de onlardan fazla eşyalar alabilirsiniz bir yandan da sizin şansınıza kalmıştır. Diyecek çok şey var ama anlat anlat bitmez bir an önce indirip başlamalısınız bu savaşa sizde katılabilirsiniz hemen hızlı girişi indirip savaşta yerinizi alabilirsiniz. İyi oyunlar ve iyi eğlenceler dileriz.

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Legend Online 2 Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
  • İşlemci : İntel Pentium 4 3.0 GHz veya AMD Athlon 64 3800+
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 5 GB
  • Ekran Kartı : 256 MB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : 9.0 ve Üzeri

Legend Online 2 Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Spiderman-3-indir

Spiderman 3 oyunu ile sizleri inanılmaz eğlenceli aksiyonlar ve müthiş maceralar bekliyor. Nefes kesen aksiyonlarıyla…

Need_for_Speed_Carbon_indir

Need For Speed Carbon oyunu ile mükemmel yarış heyecanı sizleri beklemektedir. Yarış deneyimini sizlere en…

Shadowgrounds

Shadowgrounds oyundaki kahramanımız Wesley Tyler, Ganymede’de bulunan bir teknisyen. Günlük işleri ile meşgulken birdenbire kendini…

Lütfen Yorum Yapınız...