Kings of Kings 3

Kings of Kings 3

Eklenme:
Kategori: Online Oyunlar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 141 kişi

Kings of Kings 3 Oyun İncelemesi

Kings of Kings 3 indirHepimizin de bildiği gibi artık hemen hemen her ay yeni bir MMORPG oyunu indirilmeye sunuluyor.  Kings of Kings 3 de bu kervana katılmış online oyunlardan yalnızca biri. Her MMORPG oyununda olduğu gibi bu oyun da kendine has bir hikayeye sahip. Bu hikayeye göre uzu yıllar süren bir savaş sonucu tüm dünya yedi farklı bölüme bölünüyor. Biz de bu yedi farklı bölümden birini seçip bu fantastik dünyaya adım atıyor ve hayatta kalmaya çalışıyoruz.Ayrıca oyun birçok online oyun gibi Freeto Play, yani oyunu ücret ödemeden bedavaya indirip oynayabiliyoruz. Ancak oyunda oyun içi ödeme sistemi bulunuyor.

 

Genel Bilgiler:

indir_buton

 • Dosya Boyutu : 1.7 Gb
 • Dil : İngilizce
 • Kategori : Online Oyunları
 • Yapımcı : Gamigo
 • Güncelleme : 29.10.2014

Oyun Açıklaması:

Yani oyuncular gerçek para karşılığında eşsiz özelliklere sahip içerikler satın alabiliyor. Ancak oyunda bu denge bir nebze olsun kurulabilmiş. Yani gerçek para ile eşya satın alan oyuncu ile oyun dünyasından elde ettiği eşyaları giyen bir oyuncunun arasında pek de fazla fark yok, şimdilik.

Kings of Kings 3’ü diğer MMORPG oyunlarından ayıran özelliklerin başında şehir kurma özelliği geliyor diyebilirim. Çeşitli etkinlikler sayesinde (7 farklı krallık) birbiri ile savaşa geçebiliyor. Bu savaş sonunda kazanan taraftan bazı kişiler, düşman şehirleri ele geçirip unvan kazanabiliyor. Böylece oyun içindeki saygınlığını artırıyor ve çok daha güçlü hale geliyor. Bir diğer güzel özellik ise sıfırdan şehir kurma. Şehir kurmak için illa düşmanlarla savaşmamız gerekmiyor. Öncelikle küçük bir ev inşa edip, onu döşüyoruz.(Oyun gerçekten bu konuda oldukça iyi) Daha fazla ev kurarak, kendi şehrinizi kurup seviyenizi artırabiliyorsunuz.

Ayrıca oyunu birkaç arkadaşınız ile birlikte oynamak istiyorsanız lonca yani aile kurabiliyorsunuz. Daha sonra loncanızı genişletip çeşitli savaşlara katılabiliyorsunuz. Yeterince güçlü bir hale geldikten sonra ise kendi krallığınızı dahi kurabiliyorsunuz.

Biraz da detaylara inelim. Oyunda yedi farklı bölümün olduğunu söylemiştim. Her bir bölümde bir büyük krallık ve krallıkların içerisinde iki büyük şehir ve köyler bulunuyor. Büyük şehirler güvende olabileceğiniz tek yer diyebilirim. İsterseniz burada arkadaşlarınızla dertleşip, ticaret yapabilir ya da balık tutarak günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Ayrıca dans kralı olmak için dans pistlerine bile atabilirsiniz, kendinizi. Şehirler dışındaki diğer bölgelerde ise genellikle vahşi hayvanlar ve yaratıklar bulunuyor. Bu yüzden şehir dışında çok dikkatli olmalısınız. Ayrıca haritaların bazı bölgelerinde dungeon’lar yani zindanlar dahi bulunuyor. Buraya ise gerçekten cesur olanlar girmeli çünkü burada gerçekten güçlü yaratıklar, hayvanlar hatta hayaletler dahi bulunuyor. Ayrıca bir de kimsenin görüp de sağ kalamadığı bir bölge olduğu iddia edilir. Buraya ‘’Ejderler Dünyası’’ denirmiş.

Kings of Kings 3 Ekran Görüntüleri

Oyunun Tanıtım Videosu :

Kings of Kings 3 Sistem Gereksinimleri :

 • İşletim Sistemi : XP, Vista, Windows 7
 • İşlemci : Pentium 4
 • RAM : 512 Mb
 • Ekran Kartı : GeForce FX 5 (64 MB)
 • Boş HDD : 3 Gb
 • Ses Sistemi : Direct X 9.0c

Kings of Kings 3 indir

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Shadowgrounds

Shadowgrounds oyundaki kahramanımız Wesley Tyler, Ganymede’de bulunan bir teknisyen. Günlük işleri ile meşgulken birdenbire kendini…

crashday-indir

Crashday oyunu ile nefes kesen heyecan verici yarışlarda yaşanan inanılması güç şiddetli kazaların yaşandığını görebileceksiniz….

Ford-Racing-3-indir

Ford Racing 3 oyunu içerisinde sizleri büyülecek olan müthiş deneyimleriyle harika zaman geçireceksiniz. Mükemmel Ford…

Lütfen Yorum Yapınız...