Age Of Conan

Age Of Conan

Eklenme:
Kategori: Online Oyunlar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 280 kişi

Age Of Conan Oyunu incelemesi

Strateji oyunları kategorisi altında Funcom firması tarafından hazırlanmış ve online olarak oynayabileceğiniz MMORPG tarzında kaliteli bir oyun olan Age of Conan oyununu mutlaka denemelisiniz. Yayınlandığı tarihten itibaren giderek artan bir oyuncu kapasitesi olan bu oyunda sizde yerinizi almak isterseniz acele etmenizi tavsiye ediyoruz. Rakiplerinize yetişmeniz oldukça zor olabilir. Age Of Conan indirme sayfasından oyunu kolayca indirebilir ve bilmedikleriniz hakkında kısa bilgiler edinebilirsiniz.

Genel Bilgiler :

 • Dosya Boyutu : 1.6 GbAge Of Conan demo indir
 • Dil : İngilizce
 • Kategori : Online Oyunlar
 • Yapımcı : 
 • Güncelleme : 11.04.2014
 • İşletim Sistemi : Windows xp /Wista 7

Oyun incelemesi :

Online olarak oynayabileceğiniz kaliteli bir MMORPG oyunu olarak karşımıza çıkan ve giderek oyuncu sayısındaki artış ile dikkatleri çeken Age of Conan oyunu genel olarak MMORPG tarzı oyunların bütün özelliklerini içermektedir. Sınıfında yer alan birçok oyunu geride bırakmasının sebepleri oldukça fazla. Oyunda görselliğe önem verilmiş. Ayrıca geniş haritaları ile sizlere de birçok avlanma olanağı sunuyor.

Oyun klasik strateji oyunları gibi canavar keserek karakterinizi güçlendirme ve item hazırlama özelliklerine sahip. Diğer oyunlardan ekstra olarak farklı bulacağınız birçok şeyde mevcut. Oyunu yüklemesi biraz uzun sürse bile yüklendikten sonra kısa süre içerisinde kendinizi maceranın ve savaşların içerisinde buluyorsunuz.

ilk olarak kendinize bir hesap oluşturmalısınız. Ardından oyuna giriş yapın ve size sunulan 3 farklı ırktan bir tanesini seçin. Bu ırklar arasında görünüş dışında fazla bir değişiklik bulunmamaktadır. Irk seçiminiz tamamlandıktan sonra sıra geldi karakterinizin sınıfını belirlemeye. Oyunda sunulan 4 ana sınıf bu sınıflarında her birinin 3 adet alt sınıfı bulunmakta. Ana sınıf seçiminden sonra 10. seviyeye ulaştığınızda alt sınıfınızı da seçmelisiniz. Kişinin isteğine göre sınıflar farklı farklı özellikler taşıdığından bütün seçim size bırakılmıştır.

Sınıf seçimi tamamlandıktan sonra karakterinizi özelleştirmek isterseniz eğer size oldukça geniş ve detaylı bir kontrol paneli karşılayacaktır. Bu paneli kullanarak karakterinizi en ince ayrıntısına kadar istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Bu özellik bir başka online strateji oyununda kullanılmamıştır.

Age of Conan oyunu grafiksel ve ses sistemi olarak oldukça ayrıntıya inerek oyuncuların keyifli bir oyun geçirmelerini sağlamaya çalışmış. Bulunduğunuz bölgedeki yapılarda bulunan ayrıntılar hatta odada bulunan resimdeki ayrıntılar bir oyuna aksettirilmiş durumda. Ayrıca savaşırken salladığınız kılıcın düşmana zarar verdiğinde ki ses bile bu oyunda sizi mest edecek özelliklerden bir tanesi. Birde unutmadan söyleyelim savaş alanlarında bulunan müzikler de insanı gerçekten psikolojik olarak savaşa hazırlamak için yapılmış.

Çok iyi hazırlanmış olan Age of Conan oyunu indirmek için acele etmenizi tavsiye ediyoruz. Zira her geçen gün oyuncu sayısı artmakta. Bu da demek oluyor ki her geçen gün oyundaki düşman veya dost sayınız artmaktadır. Birde belirtmek isteriz ki oyunda bazı karakter seçenekleri biraz açık olduğundan +17 sınırı koyulmuştur. Lütfen 17 yaşının altındaysanız bu oyunu indirmeyiniz.

Demo Oyun indir

Sistem Gereksinimleri :

 • İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7
 • İşlemci : 1 Ghz veya daha yüksek sistemler
 • RAM : 512 MB
 • Ekran Kartı : ATI Radeon 9800 128MB veya üzeri
 • Boş HDD : 2 Gb
 • Ses Sistemi : Direct X 9.0c

Age Of Conan Ekran Görüntüleri

Age Of Conan Demo indir

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

farm-machines-championships-2014-indir

Farm Machines Championships 2014 oyunu, Çiftlik oyunları arasında yer alan bu mükemmel oyunuda zamanın nasıl…

Juiced-indir

Juiced oyunu ile sizleri nefes kesen mükemmel arabaları ve inanılmaz heyecan verici pistlerle olağan üstü…

Car-Eats-Car-2-Mad-Dreams-indir

Car Eats Car 2 Mad Dreams oyunu içerisinde sizleri inanılmaz heyecanlı araba yarış maceraları bekliyor….

Lütfen Yorum Yapınız...