Luxor Amun Rising
İlk Bakışta :Balon patlatma oyunları arasında parmakla gösterilecek bir yere sahip olan kaliteli bir oyun.

Luxor Amun Rising

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 18.65 Mb
İS: Windows 2000/Windows XP/Windows Vista/Windows 7/8
Kategori: Beceri Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 140 kişi

Luxor Amun Rising Oyunu incelemesi

Luxor Amun Rising bilmece ve zeka oyunlarının vazgeçilmezi olan bir oyundur. Gözü yormayan hoş grafikleri ve tasarımıyla, oyun konusuyla oldukça ilgi görüyor. Ayrıca akıllı telefonlarda da oynanabilme özelliği ile ilgiyi bir tık daha yükseltiyor.Luxor Amun Rising oynarken zekanızın yanında göz refleksleriniz, hızlı düşünme kabiliyetiniz ve mouse kullanma beceriniz de iyi olmalı. Aksi taktirde çok fazla ıskalama yaparak oyunu kaybedebilirsiniz.

Oyunumuzun hikayesi Mısır’da geçiyor. Başlayacağınız her bölümde oyunun grafik tasarımlarının eski Mısır a yönelik figürler ve temalardan oluştuğunu göreceksiniz. Oyunda tek bir amacımız var o da bir tünelde ilerleyen toplar içerisinde aynı renk olan toplardan en az 3 tanesini yanyana getirip patlatabilmek ve böyle böyle tüm topları yok etmek. Eğer toplar tünelin sonundaki piramide ulaşırlarsa oyunu kaybediyorsunuz. Oyundaki topları tabi ki rastgele atmıyorsunuz bir top atarınız bulunuyor ve her seferinde sadece bir top atıyor, atacağınız topun rengini bu top atar üzerinde görebilirsiniz. Oyunun ilk başlarında 3 topu yanyana getirmek kolay olsa da bölüm geçtikçe tüneller karmaşıklaşıyor ve önünüze bazı engeller çıkıyor bu da işleri bazen içinden çıkılmaz bir hale sokabiliyor. Ayrıca siz topları yok ederken oluşan patlamalardan, güçlü özelliklere sahip toplarda çıkıyor eğer bu topları havadayken yakalarsanız, renkli toplarınızdan farklı olarak ateş topu, yıldırım topu gibi oyunda oldukça işinize yarayacak, özellikli toplar elde ediyorsunuz. Bu kazandığınız güçlü toplar kesinlikle kurtarıcı olabiliyorlar.

Oyunda 88 adet bölüm mevcut ve bir bölümü geçmeden diğerini oynayamıyorsunuz. Ancak sürekli ilerlemek zorunda değilsiniz daha önce oynadığınız bir bölümü isteğinize bağlı olarak tekrar tekrar oynayabilirsiniz. Unutmayın seviye arttıkça zorluk da artacak ve güçlü toplara oldukça ihtiyaç duyacaksınız bu nedenle bu topları gördüğünüzde kaçırmamaya çalışın.

Luxor Amun Rising oynarken zekanızı, göz reflekslerinizi,hızlı düşünme kabiliyetinizi ve mouse kullanma becerilerinizi geliştirmenizin yanı sıra topları tünellerde tutup, piramide ulaşmalarını engellemeye çalışırken de büyük patlamaların şenliğinde oldukça eğlenceli zaman geçireceksiniz.

Luxor Amun Rising oyunun görüntü kalitesi, oyun türüne göre oldukça başarılı, patlamalardaki rengarenk kıvılcımlar, topların üzerindeki desenler, arka plandaki Mısır figürleri kısacası tüm grafiklerin üzerine düşülmüş ve ortaya kaliteli bir iş çıkarılmış. Fonda çalan Mısır’ı andıran müziklerle birlikte oyuna farklı bir hava katılmış. Aksiyonlardaki ses efektleri de oldukça başarılı.

Eğer sizde bulmaca oyunlarını seviyorsanız, Luxor Amun Rising ile hem bulmaca çözüp, hem yeteneklerinizi geliştirip hem de eğlenebilirsiniz.

Luxor Amun Rising Ekran Görüntüleri

Luxor Amun Rising Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows 2000/Windows XP/Windows Vista/Windows 7/8
  • İşlemci : Pentium II 300MHz Processor
  • Ram : 128 Mb
  • Boş Alan : 200 Mb
  • Ekran Kartı : 128 Mb. 16-bit ekran kartı
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 7

Luxor Amun Rising Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

lego-batman-2-dc-super-heroes-indir

Lego Batman 2 DC Super Heroes oyunuyla sizleri inanılmaz heyecan verici lego tarzı oyun oynama…

Goat-Simulator-indir

Goat Simulator oyunu, her zaman kaliteli ve inanılmaz gerçekçi konulu oyunları oynadığınızı tahmin ediyoruz, bugün…

City-Racing

City Racing oyununda hem mükemmel yarışlara katılacak hemde şehrin altını üstüne getiren kovalamaca olaylarına ortak…

Lütfen Yorum Yapınız...