CubeField

CubeField

Eklenme:
Kategori: Beceri Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 53 kişi

CubeField Oyunu incelemesi

Beceri oyunu hayranları için tasarlanmış mükemmel bir oyunu sizlere tanıtmak istiyoruz. CubeField oyunu Simply Software Solutions tarafından hazırlanmış ve şimdiye kadar yapılmış en iddalı beceri oyunu olma özelliğine sahip. Reflekslerinize güveniyorsanız ve eğlenceli zaman geçirmek isterseniz eğer CubeField indirme sayfasından kısa sürede bu oyunu indirerek sizde bu heyecan dolu oyunda yerinizi almalısınız.  Oyun hakkında detaylı bilgi için oyu inceleme bölümünü gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

CubeField Genel Bilgiler :

 • Dosya Boyutu : 4.63 MbCubeField demo indir
 • Dil : İngilizce
 • Kategori : Beceri Oyunları
 • Yapımcı : Simply Software Solutions
 • Güncelleme : 21.03.2014
 • İşletim Sistemi : Windows xp / 7

CubeField Oyun incelemesi :

Şimdiye kadar yapılmış en iyi beceri oyunu olarak belirtmek istediğimiz CubeField oyununu sizler için araştırdık ve tanıtım sayfasını hazırladık. Yüksek kalitede olmamasına rağmen oldukça eğlenceli bir beceri oyunu olan CubeField oyununda mantık oldukça basit aslında. Düz bir zemin üzerinde ok işaretine benzer bir uzay gemisi ile ilerlerken karşınıza çıkan küplerden kaçıyorsunuz. Kimi zaman bir koridora giriyorsunuz kimi zaman da karmaşık halde bulunun küplerin arasından geçiyorusunuz.

Oyunu ilk olarak yüklediğinizde karşınıza çıkan New Game tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde oyuna başlarsınız. İlk zamanlar yavaş hareket eden aracınız ile küplere dokunmadan ilerlemelisiniz. Oyunun ilerleyen bölümlerinde ise aracınız biraz daha hızlı ve küpler daha seri gelmeye başlıyor. Ayrıca seri gelen küpleri de görüş mesafeniz azalıyor. Eğer refleksleriniz hızlı ise biraz daha ilerleyebilirsiniz. Bu oyun temelde bu şekilde bir mantığa sahip.

Asıl olarak puanlama sistemi sizi arkadaşlarınız ile yarış yapmaya itecek ve daha keyifli zaman geçireceksiniz. Oyuna başladıktan sonra kenarda bulunan puanlama hanesi sürekli yükseliyor. Aracınız ne kadar fazla yol alırsa o kadar fazla puan alırsınız. Birde bu oyunun sonu yok. Yani aynı yol güzergahı aracınız biryerlere çarpıncaya kadar devam ediyor. Fakat daha hızlı ve daha kısa küp araları ile.

Bu oyunda reflekslerinize güveniyorsanız arkadaşlarınız ile yaptığınız yarışlarda mutlaka galip geleceksiniz. Oldukça küçük boyutları ile kısa sürede indireceğiniz oyunun sistem gereksinimleri de çok küçük olduğundan ekstra bir sisteme ihtiyaç duymadan kolaylıkla bu oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

CubeField Sistem Gereksinimleri :

 • İşletim Sistemi : Windows XP / 7
 • İşlemci : P3 450 MHz
 • RAM : 256 Mb
 • Ekran Kartı :  64 Mb veya üzeri
 • Boş HDD : 25 Mb
 • Ses Sistemi : Direct X 8.0c

CubeField Ekran Görüntüleri

CubeField Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

18-wheels-of-steel-convoy-indir

18 Wheels Of Steel Convoy oyunu, muhteşem görevlerle hazırlanmış ve aynı zamanda en geniş haritalardan…

Bus-Driver

Bus Driver 1.5 oyunu size eski sürümlerini unutturabilecek kadar eğlenceli ve yenilikçi sistemleriyle karşınıza çıkıyor….

Rigs of Rods indir.jpg

Arazi kamyon simülatörü olarak tasarlandığında aslında bu oyunun daha farklı amaçlar için hazırlandığı apaçık belliydi….

Lütfen Yorum Yapınız...