Bubble Shooter
İlk Bakışta :Balon patlatma oyunlarından olan bu oyunda eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Bubble Shooter

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 2.6 Mb
İS: XP, Vista, Windows 7
Kategori: Beceri Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 152 kişi

Bubble Shooter Oyunu incelemesi

Balon patlatma oyunları şu sıralarda oldukça revaçta. Sizler için hazırladığımız bu sayfamızda Bubble Shooter oyunu indirmenize olanak sağlıyoruz. Keyifli ve oldukça eğlenceli bir balon patlatma oyunu olarak karşımıza çıkan bu oyunu oynarken keyif alacağınızın garantisini veriyoruz. Küçük indirme dosyası sayesinde kısa sürede ücretsiz olarak sahip olacağınız Bubble Shooter oyunu bilgisayarınızı yormadan çalıştığından dolayı herhangi bir sorun yaşamadan bütün bilgisayarlarda oynayabilirsiniz.
Genel olarak android işletim sistemi olan telefonlar ve tabletler için hazırlanmış olan bu oyunu artık bilgisayarınızda da oynayabilirsiniz. Bubble Shooter oyununda temel amaç aynı renkli en az 3 topu bir araya getirmek ve onları patlatmak. Dediğimiz üzere en az 3 tane olacak 3 ten fazla olursa daha fazla puan kazanıyorsunuz. Topları fırlatmak için bir adet fırlatma silahı bulunuyor. Bu silah sayesinde fırlatacağınız bölgeyi tespit edin ve ateş edin.
Ayrıca size yardımcı olan bir adet te tilki mevcut. Bu tilki elinde bir top tutuyor. Eğer isterseniz silahta bulunan top ile tilkinin elindeki topu yer değiştirebilirsiniz. Oyuna biraz daha eğlence katmak adına tasarımcılar tilkiyi biraz sempatik tasarlamışlar. Yüz mimiklerine dikkat ederseniz oldukça eğlenceli bir hal içerisinde olduğunu sizde göreceksiniz.

Oyunda yaklaşık 300 adet bölüm bulunmaktadır. Buda demek oluyor ki oyunu kısa sürede bitiremezsiniz. Yüksek seviyelere ilerledikçe oyun daha da zorlaşıyor. Yukarıdan aşağıya doğru ilerleyen ve karmaşık halde bulunan topları patlatarak paunları katlayın. Ayrıca tek seferde birden ok grup patlatırsanız combo yapmış olursunuz ve aldığınız puanlar katlanır. Topların katlamaları esnasında çok güzel görsellikler ilave etmişler. Özellikle combo yaptığınızda yaşanacak görsellik sizleri mest edecek.

Bubble Shooter oyuınunda 2 farklı mod bulunuyor. Bu modlardan bir tanesi Puzzle modudur. Eğer Puzzle modunu seçerseniz oynadığınız bölümde size sınırlı sayıda top veriliyor ve bu toplar ile bölümdeki patlatmanız gereken topları tamamlamanız isteniyor. Eğer tamamlayamazsanız o bölümü geçemiyorsunuz. Diğer mod ise arcade. Bu modda ise kullanacağınız topları sayısı yok. Sınırsız verilen toplar ile bölümü tamamlamanız daha basit oluyor. Fakat acele etmelisiniz. Çünkü yukarıda bulunan toplar size doğru ilerlemektedir.

Oyunun grafikleri de oldukça sade ve göz yormayacak şekilde tasarlanmış. Neredeyse her bölümde farklı bir arka plan olarak hazırlanmış oyunda uzun zaman geçireceğiniz düşünülerek gözlerinizin yorulmamasına önem verilmiş. Bu konuda bizden artı puan aldığını söyleyebiliriz. İyi eğlenceler dileriz.

Bubble Shooter Ekran Görüntüleri

Bubble Shooter Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP, Vista, Windows 7
  • İşlemci : P2 ve AMD serileri
  • Ram : 128 Mb
  • Boş Alan : 10 Mb
  • Ekran Kartı : 256 Mb veya üzeri
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9.0c

Bubble Shooter Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

f1-racing-championship-indirme

F1 Racing Championship oyunu, nefes kesen heyecan verici yarışlara katılmanızı sağlayacak olan mükemmel gelişmelerle karşılaşacaksınız….

Call of Juarez Gunslinger indir

Vahşi batının en inanılmaz kelle avcısı olan Silas Greaves bu oyunda yine ortalığı kan gölüne çeviriyor….

Police-Supercars-Racing-İndir

Police Supercars Racing oyunu ile kendi yarış heyecanını kendiniz tasarlayacak ve sıra dışı yarışlarda boy…

Lütfen Yorum Yapınız...