Kaptan Amerika
İlk Bakışta :Nefes kesen eğlenceli zaman geçirecek olduğunuz bu oyunu denemelisiniz!

Kaptan Amerika

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: Türkçe, İngilizce, Almanca
Boyut: 228.5 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8
Kategori: Aksiyon Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 747 kişi

Kaptan Amerika Oyunu incelemesi

Kaptan Amerika oyunu, Marvel firmasını ne kadar saygı duysak azdır. Kısa zamanda hazırladı bu oyunu çok tutar hale geldi. Çizgi roman işini sinemaya dökerek milyon dolarlar içinde yüzmesini bildiler. Karakterlerinin yeniden çevrim filmleri ; oyuncakları, defter kapaklarını, tişörtleri, yemek çantalarını, kalem kutularını ve envai çeşit diğer eşyaları kaplar oldu. Her kullanıldığı alandan da lisans gelirini almayı bilen Marvel, para kazanmayı bir sektörden daha biliyor. Bunun son örneği de Captain America. Yakın zamanda ülkemizde de gösterime girecek olan Captain America First Avenger adlı filmle birlikte piyasaya sürülen Captain America, Super Soldier, Marvel’in SEGA’yla birlikte ortak çalışmasından doğan bir aksiyon oyunu. 

Kaptanımız, karşısına çıkan ve birbirinin kardeşi, hatta klonu niteliğinde olan Hydra askerlerini dövüyor, hatta tekmeler savurup kalkanını kafalarına geçiriyor. Dövüş dinamikleri bir nevi Batman: Arkham Asylum’a benziyor. Çeşitli kombolar yapabilmek mümkün. Bu kombolar da az sonra bahsedeceğimiz puanları toplama yoluyla geliştirilebiliyor. Genellikle karşımıza 4-5 tane Hydra askeri çıkıyor. Bunları sadece kalkanı fırlatma yoluyla bile alt edebiliyoruz. Çünkü askerlerimiz salak. Evet. Karşınızda durup sizin saldırmanızı bekliyorlar veya aynı Cüneyt Arkın filmlerinde gördüğümüz gibi 5 kişi bekleyip, altıncı kişi size saldırıyor.

Bu yüzden kalkanınızla karşınızdaki yığınla askeri yere sermeniz oldukça kolay. Hele de kalkan bir askerden diğerine sektiği için tek tek uğraşmanıza da ihtiyaç kalmıyor. Azda olsa abartılı gelecektir berki de size. Ama beklentileriniz karşılayacaktır. Captain America oyunu, adından da anlaşıldığı gibi Amerika için çarpışan, normal insanlardan çok daha güçlü, çevik, bütün saldırı ve savunma sporlarını adı gibi bilen, elinde Amerika’nın resmi bayrağının renklerini taşıyan yuvarlak bir tepsi bulunan ve tek amacı Nazi Almanya’sını ortadan kaldırmak olan dünyanın ilk gerçek süper kahramanı. Bu “süper” sıfatı da, doğuştan gelen bir şey değil.

Amerika’lı bilim adamlarının geliştirdiği bir formül sonucunda gönüllü olarak bu formülün denenmesine katılan cılız biz askerin, deney sonucu dönüşmüş olduğu hali. Deneyler sırasında Rogers’a sevk edilen süper asker serumu onun çevikliğini ve dayanıklılığını bir atletle eşit seviyeye taşımış, fiziksel yeteneklerinin büyük bir kısmını ise, bir insanın ulaşabileceği maksimum seviyeye çıkarmıştır. Yine de Kaptan güçlü olmasına karşın süper güçlü değildir.

Yani kalkıp da Spiderman ya da Hulk’ın sahip olduğu kas gücüne karşı koyamaz. Kaptan’ın düşmanlarına karşı kullanabileceği en büyük silahı ise Adamantiyum ( Wolverine’nin kemiklerini kaplayarak onu yenilmez yapan metal ) ve Vibranyum karışımı bir maddeden yapılmış olan kalkanıdır. Bu kalkanı Marvel evreninde yok edebilecek bir güç henüz bulunmamaktadır. Aslında anlatılacak pek çok şey yok çünkü filimini illa izlemiştir siniz. Sizde bu nefes kesen mücadeleye biran önce indirip başlayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Kaptan Amerika Oyunu Ekran Görüntüleri :

Kaptan Amerika Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
  • İşlemci : İntel Pentium Dual Core / AMD Athlon 2.0 MHz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 228.5 MB
  • Ekran Kartı : 128 MB
  • Ses Kartı : On board
  • DirectX : 9.0 ve üzeri

Kaptan Amerika Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Crossfire

Crossfire oyunu Tüm bilgisayar oyunlarında olduğu gibi fps türün de de gün geçtikçe daha gerçekçi görüntü ve ses efektlerine…

victory-the-age-of-racing-indir

Victory The Age of Racing oyunu ile sizleri oldukça eğlenceli yarış heyecanına katılmalısınız. Son zamanların…

Trackmania-United-Forever-indir

Trackmania United Forever oyunu ile sizleri inanılmaz heyecanlı yarış sistemleri ve mükemmel pist sistemleri içerisinde…

Lütfen Yorum Yapınız...