Call of Duty 5 World at War
İlk Bakışta : Call of Duty 5 World at War oyunu ile sizleri nefes kesen aksiyonlar ve inanılmaz heyecanlı savaş mücadelleri beklemektedir!

Call of Duty 5 World at War

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 5
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 846 MB
İS: Windows Xp/Vista/Win7/Win8
Kategori: Aksiyon Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 1.799 kişi

Call of Duty 5 World at War Oyunu incelemesi

Call of Duty 5 World at War oyunu ile sizleri inanılmaz etkileyecek savaş mücadelesine ortak olacaksınız. Call of Duty oyunları, birbirinden şiddetli ve inanılmaz sert savaş mücadelelerini sergilen ödül almış oyunlardandır. Sınırsız sayıda silahları ve mükemmel savunma güçleriyle olağan üstü savaşma deneyimine sizleri sürükleyecek olan Call of Duty 5 World at War oyununu sizlere ücretsiz sunuyoruz. Serisinin en son oyunu olan bu mükemmel oyunun içerisinde gerçekçi savaş senaryolarıyla ses getiren teknolojiyle hazırlanmış sıra dışı bir oyundur. Grafikleriyle oldukça gerçekçi savaş mücadelesine ortak olacak ve bir önceki oyunundan çok daha fazla senaryolarda yer alacaksınız.

Aksiyonlarla dolu müthiş savaş oyunu arıyorum diyenlere tavsiye ettiğimiz bu mükemmel oyunun içerisinde harika zaman geçirebilirsiniz. Silahları ve mükemmel savaş mücadeleleri ile hazırlanan bu oyunun içerisinde sizleri olağan üstü savaşma mücadelesi beklemektedir. Call of Duty 5 World at War, oyuncuları inanılmaz etkileyecek olan görevleri ve son derece gerçekçi savaş yetenekleriyle dikkatleri üzerilerine çeken askerlerden biride kesinlikle siz olacaksınız. Akıl almaz gerçekçi savaş mücadelelerinin yanı sıra inanılmaz gerçekçi savaşma teknikleriyle bu oyunda tanışma fırsatına dahil olacaksınız. 2. Dünya savaşı konu alan oyunların en iyisi ve en gerçekçisi olan bu oyunda inanılmaz şiddetli savaş mücadelelerinde ortak olacaksınız.

Oyunda Amerika kuvvetleriyle Japon birlikleri, Alman askerleyile Sovyet Rusya askeri birlikleri arasındaki mücadelelere ortak olacaksınız. Call of Duty 5 World at War oyununda sayısız gerçekçi savaş görevlerinin yanı sıra oyunda seçmiş olduğunuz askeri güçlerine en iyi hizmeti sunmak için canınız pahsına savaşabileceksiniz. Fps kalitesinide sizlere en iyi şekilde yaşatabilecek ve başka hiç bir oyunda göremeyecek olduğunuz harika savaşma deneyimleri sizleri beklemektedir. Müthiş saldırı ve savunma sistemleriyle dolu olan bu mükemmel oyunun içerisinde sizleri nefes kesen heyecanlı savaş mücadeleleri beklemektedir.

Oyunda oldukça zor ve aşılması çok güç olan engelleri silahlarınızla başarana kadar savaşabileceksiniz. Süresiz mükemmel görevleri bir bir geçerek zaferler elde edebilecek olduğunuz bu oyunu sizlere ücretsiz sunuyoruz. Call of Duty 5 World at War oyunu indirme sayfasından tamamen ücretsiz sunulan bu oyunu muhakkak sizlerde denemelisiniz. Görüntü kalitesiyle oldukça şık ve inanılmaz gerçekçi olan bu oyunun içerisinde savaş sistemlerinde kullanan araçlara kadar yer almanın heyecanı sizleri beklemektedir.

Call of Duty 5 World at War Ekran Görüntüleri

Call of Duty 5 World at War Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows Xp/Vista/Win7/Win8
  • İşlemci : Intel Core 2 Duo 2.4 Ghz / AMD Autlon 2,2 Mhz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 846 MB
  • Ekran Kartı : GeForce 6600 / Radeon X1300 256 MB
  • Ses Kartı : Microsoft DirectX® Uyumlu
  • DirectX : Microsoft DirectX® 10.0c

Call of Duty 5 World at War Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

counter-strike-steam

Counter Strike Steam bir oyun değildir, CS oyunları için özel ara programdır. Bir çoğu oyun…

bridge-builder-2-indir

Simülasyon oyunları arasında yer alan bu harika oyunun içerisinde sizleri birbirinden farklı köprü maceralarına ortak…

18-wheels-of-steel-american-long-haul-indir

18 Wheels of Steel American Long Haul oyunuyla sizleri inanılmaz olağan üstü tır sürme deneyimine…

Lütfen Yorum Yapınız...