Backgammon Classic Pro

Backgammon Classic Pro

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 3.9 Mb
İS: XP/Vista/Win7
Kategori: Zeka Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 76 kişi

Backgammon Classic Pro Oyunu incelemesi

Backgammon Classic Pro tavlada profesyoneller ya da profesyonel olmak isteyen tavla severler için oluşturulmuş bir tavla oyunudur. Tavla yıllardır ülkemizde ve dünyada sürekli olarak oynanan bir masa oyunudur. Geçmişi çok eskilere miladın öncesine dayanır, o günlerden bu günlere hiç bozulmadan başarılı bir şekilde gelmiştir. Tavla üzerindeki 24 bölge günün saatlerini, beyaz ve siyah pullar da gece ve gündüzü temsil ederler, ancak bu bilgi günümüzde pek bilinmemektedir. Bu kısa bilgiyi de verdikten sonra, oyunumuzu biraz daha yakından inceleyelim.

Backgammon Classic Pro bir tavla oyununda aradığınız her şeyi ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Oyun sizi geliştirebilmek adına hazırlandığı için istatistikler, hamle önerileri, geri hamle, kullanım kılavuzu gibi bir çok özellik bulunuyor, bu oyunla birlikte kendinizi tavlada geliştirecek, gerek gerçek dünyada gerekse sanal dünyada rakiplerinize karşı zafer kazanmanızı kolaylaştıracak. Oyunla birlikte tecrübe kazandıkça kendinizdeki gelişmeyi siz de farkedeceksiniz.

Ayrıca tavlaya dair dünya üzerinde kullanılan bazı kuralları da öğrenebiliyorsunuz, böylece evrensel bir oyuncu olabilirsiniz. Tavla oyunlarında amaç oldukça basittir, sahip olduğunuz tek renk (siyah ya da beyaz) pulları, tahta üzerinde bulunan 24 bölgenin bazı bölümlerine belirli bir düzende diziyorsunuz, elbette rakibinizde aynı şekilde. Amacınız zar atarak bu pulları ilerletmek ve kendi bölgenizde tüm pulları getirdikten sonra, gene zar atarak bu pulları toplamak. Kim önce toplarsa oyunun galibi o oluyor. Eğer yeni tavla öğreniyorsanız bu bilgiler ışığında Backgammon Classic Pro oyununda tavla becerilerinizi geliştirebilirsiniz, ne kadar çok pratik yaparsanız o kadar iyi bir oyuncu olma yolunda ilerlersiniz.

Oyun üç boyutlu olarak tasarlanmış ve oldukça gerçekçi, oyun tahtası, pullar ve zarlar yumuşak dokulara sahip. Ayrıca tahta üzerinde pullarınızı topladığınız bölümün yapılmış olması da hoş bir görüntü oluşturmayı başarmış. Zarları attığınızda ve pulları hareket ettirdiğinizde çıkan sesler, gerçekle birebir şekilde uyumlu olarak yapılmış. Taşların ve zarların hareket ederken oluşturdukları görsel efektler de aynı şekilde.Sizde tavla oynamayı seviyor ya da yeni öğreniyorsanız. Becerilerinizi geliştirmek için mutlaka Backgammon Classic Pro oyununu oynamalısınız.

Backgammon Classic Pro Ekran Görüntüleri

Backgammon Classic Pro Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7
  • İşlemci : Pentium III 2.80 Mhz
  • Ram : 256 MB
  • Boş Alan : 3.9 Mb
  • Ekran Kartı : 64 MB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : 7.0 ve Üzeri

Backgammon Classic Pro Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

knights gambit indir

Tüm dünyada kabul görmüş en iyi zeka oyunu olarak anılan satranç oyununun farklı bir versiyonu…

2-fast-driver-indir

2 Fast Driver oyunu ile sizlerde son derece heyecan verici yarış maratonuna bu kez klasik…

tricky-truck-indir

Araba simülasyon oyunları arasında sizlerinde çok eğlenceli zamanlar geçirebilecek olduğunuz bu harika oyunda harika zaman…

Lütfen Yorum Yapınız...