AE Spider Solitaire for Windows 8

AE Spider Solitaire for Windows 8

Eklenme:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 159 kişi

AE Spider Solitaire for Windows 8 Oyun İncelemesi

AE Spider Solitaire for Windows 8 indirWindows store sitesinin hayata geçmesiyle birlikte Windows 8 için bir çok uygulama ve oyun burada yerini aldı. AE Spider Solitaire for Windows 8 ‘ de bu oyunlardan birisi ve bilgisayar başında vakit geçirip, eğlenmek için oynanabilecek bir bulmaca kart oyunudur. Kart oyunlarının bilgisayarla girmesiyle birlikte Solitaire’ de bu dünyada yerini almıştır. Solitaire oynarken eğlenme yanı sıra oldukça iyi düşünüp mantıklı hamlelerde yapmanız gerekecek.AE Spider Solitaire for Windows 8 oynaması karışık gibi görünse de mantığını anladığınızda oldukça kolay.Yapmanız gereken tek şey kartları doğru bir sıralamada yerleştirmek ve doğru bir sıralamada geri toplamak.

 

Genel Bilgiler:

indir_buton

 • Dosya Boyutu : 27.8 Mb
 • Dil : İngilizce
 • Kategori : Masa Oyunları
 • Yapımcı : AE Mobile
 • Güncelleme : 23.10.2014

Oyun Açıklaması:

Oyun bir deste iskambil kağıdıyla oynanıyor ve çoğu kart oyunundan farklı olarak bu oyunda As en küçük kart olarak kabul ediliyor ve sıralama Papazdan başlayıp küçüğe yani As a doğru ilerliyor. Oyunda kart büyüklük sıralamasını bu şekilde kullanacaksınız, ayrıca bildiğiniz gibi karo, sinek, kupa ve maça olmak üzere 4 farklı çeşit kart bulunuyor. Kupa ve karo kırmızı renkteyken, sinek ve maça siyah renkte. Şimdi kartların bu özelliklerine göre oyunun nasıl oynandığından bahsedelim. Oyun ekranın sol üst köşesinde bir deste kartımız bulunuyor ve oyuna başla dediğimizde aşağıda bulunan 7 bölgeye destenin bir kısmı rastgele olarak dağıtılıyor, bazı kartlar kapalı olarak en altta yer alıyor ve siz bunların üstünü temizleyerek açmalısınız. Bu noktada yapmanız gereken şey kartları büyükten küçüğe ve bir siyah bir kırmızı olacak şekilde sıralamanız. Elbette bu o kadar kolay değil bazen ne kartlar kilitleniyor ve ne yapacağınızı bilemiyorsunuz, yüksek ihtimalle bu noktada zaten oyunu kaybediyorsunuz. Ayrıca zor durumlarda sağ üst destedeki kalan kartlardan kart çekebilirsiniz. Bütün kartları başarılı bir şekilde açtıktan sonra yapmanız gereken ise, kartları küçükten büyüye çeşitlerine göre sağ üste sıralamalısınız, eğer bu sıralamayı da başarılı bir şekilde yaparsanız oyunu kazanıyorsunuz.

Oyundaki kartlar oldukça gerçekçi, ve bir kart oyununa yaraşır şekilde sade. Sizde AE Spider Solitaire for Windows 8 oynayarak bilgisayarınız başında eğlenceli ve soru dolu zamanlar geçirebilirsiniz.

AE Spider Solitaire Ekran Görüntüleri

Oyunun Tanıtım Videosu :

AE Spider Solitaire Sistem Gereksinimleri :

 • İşletim Sistemi : Windows 8
 • İşlemci : Özel bir işlemciye gerek duymaz
 • RAM : 1 Gb
 • Ekran Kartı : Özel bir ekran kartı sistemine gerek duymaz
 • Boş HDD : 75 Mb
 • Ses Sistemi : Direct X 9.0c

AE Spider Solitaire for Windows 8 indir

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Hitman-Contracts-indir

Hitman Contracts oyunu inanılmaz aksiyonlarla dolu müthiş hikayesiyle sizleri gerçek bir ajan hissini verebilecek en…

Colin McRae DiRT 2 oyunu indir

Pistlerde adından çok fazla söz ettiren bir pilot olan Colin McRae nin adına hazırlanmış olan…

Take On Helicopters indir

Simülasyon oyunları kategorisinde yayınlanmış oldukça kaliteli bir oyun olarak ön plana çıkan bu oyunu Bohemia Interactive firması…

Lütfen Yorum Yapınız...