Tank Operations: European Campaign

Tank Operations: European Campaign

Eklenme:
Kategori: Strateji Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 257 kişi

Tank Operations: European Campaign Oyunu incelemesi

Strateji savaşları denince akla gelen oyunlardan sadece bir tanesi olan bu oyun geçtiğimiz yıla damgasını vurdu. Tank Operations: European Campaign indirme sayfasını incelediğinizde sizde göreceksiniz ki gerçekten mükemmel bir savaş oyunu. Genel olarak taktik savaş stratejilerinizi geliştireceğiniz kaliteli bir oyun olarak görünen bu oyunun inceleme sayfasından birçok bilmediğiniz konuyu elde edebilirsiniz.

Tank Operations: European Campaign Genel Bilgiler :

 • Dosya Boyutu : 81.3 Mb
 • Dil : İngilizce
 • Kategori : Strateji Oyunları
 • Yapımcı : 
 • Güncelleme : 07.04.2014
 • İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/ 7

Tank Operations: European Campaign Oyun incelemesi :

Strateji oyunu uzmanlarından oluşan dev kadrosu ile mükemmel oyunlara imza atan Kalypso Media tarafından geçtiğimiz yıl hazırlanmış ve yayına sunulmuş olan Tank Operations: European Campaign indirme adresi binlerce defa indirilerek adeta rekor kırmıştır. Oyun tam bir taktik savaş stratejilerini içerdiğinden dolayı oyuncunun stratejilerine dayalı bir mantığı mevcuttur.

Size verilen bölgede bulunan askeri birliklerinizi geliştirerek komşularınıza saldırdığınız ve onların askeri birliklerine karşı verilen savaşlarda galip gelmeye çalıştığınız bu oyunda askerlerinizin sayısı ve durduğu konumlar çok önemli. Oyun dünya haritası üzerine yerleştirilmiş askeri birlikler ile başlamakta. Harita bal petekleri gibi konumlandırılmış ve her peteğe bir askeri birlik sığdırılacak şekilde tasarlanmış.

Ülkeler arası savaşlar olduğundan ordunuza ait tüm birlikleri geliştirmenizi tavsiye ediyoruz. Kara, hava ve deniz birliklerinizi güçlü olması tamamen sizin elinizde. Kazandığınız paralar ile hazırladığınız birliklerinizi düşmanın üstüne gönderin ve onlar işlerini yapsınlar. Oyun sadece saldırıdan ibaret değil tabi. Aslında en iyi saldırı savunmadır taktiğini kullananlar da bu oyunda kendilerini oyuna kaptıracak birçok şeyi yapabilirler.

Mesela kazanılan bölgelere asker yığarak savunma hatlarını güçlendirmekte oldukça iyi bir saldırı taktiği olabilir. Ayrıca oyunda sadece zırhlı birlikler bulunmuyor. Denizde bulunan birlikler de büyük uçak gemileri oldukça işinize yarayabilir. Uçaklar ile uzakta bulunan gemilere saldırılar düzenleyerek düşmana zarar verebilirsiniz.

Tam bir strateji oyununun özellikleri ile donatılmış mükemmel bir oyun olmasından dolayı birçok kişi tarafından defalarca bitirilen bu oyunun grafikleri istenildiği gibi değil aslında. Daha iyi kalitede bir grafik motoru kullanılabilirdi. Birde savaşların daha çarpıcı olması sağlanabilirdi. Fakat oldukça küçük dosya boyutu ile hazırlanmış Demo versiyonu sizlere tatmin edici doyumu sağlayabilir diye düşünüyoruz. İyi eğlenceler dileriz.

Demo Oyun indir

Tank Operations: European Campaign Sistem Gereksinimleri :

 • İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7
 • İşlemci : 1.8 GHz Intel Pentium 3 veya üstü
 • RAM : 1 GB
 • Ekran Kartı : 256 Mb veya üzeri
 • Boş HDD : 400 Mb
 • Ses Sistemi : Direct X 9.0c

Tank Operations: European Campaign Ekran Görüntüleri

Tank Operations: European Campaign Demo indir

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Half-Life-Black-Mesa-indir

Half Life oyunları, tüm zamanların en mükemmel aksiyon ve savaş oyunları arasında her zaman ilgi çeken…

Supreme Ruler 2020 demo indir

Dünyanın en kaliteli oyun yapım firmalarından olan Paradox İnteractive tarafından BattleGoad Studio larında hazırlanmış bir…

NFS_High_Stakes_indir

Need For Speed High Stakes oyunu ile sizleri nefes kesen heyecan verici yarışlara katılmanın harika…

Lütfen Yorum Yapınız...