Omerta
İlk Bakışta :Sokakların hakimi olmak için çok çalışmanız gerekiyor. Gangısterlik kolay zanaat değil açıkçası

Omerta

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 800 Mb
İS: XP, Vista, Windows 7
Kategori: Strateji Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 114 kişi

Omerta Oyun İncelemesi

Oyun tarihinde bir ilk olarak gösterilen Omerta oyunu Haemimont Games firması tarafından tasarlanmış ve yayıncılığı da Kalypso Media tarafından üstlenilmiş mükemmel bir gangster oyunudur. Eski italyan şehirlerinde küçük suçlar işleyerek başladığınız suç dünyasında büyük bir baba olmak için çaba gösteriyorsunuz. Yıllardır var olan ve binlerce kullanıcısı bulunan bu oyunda sizde yerinizi almak istermisiniz. Şehirde bulunan küçük işletmeleri haraca kesmek gibi oldukça basit işler ile başladığınız suç dünyasında çok büyük olmak için çok çaba göstermelisiniz.

Omerta oyunu bildik gangster oyunlarından çok farklı bir yapıya sahiptir. Genel amaç mafya olmak ve şehrin lideri olmaktır. Küçük gasp ve yaralamalar ile başladığınız oyunda size verilen görevleri tam ve eksiksiz olarak yerine getirirseniz eğer biraz da uğraş ve azim ile şehrin bir numarası olursunuz. Mutlaka oynamak isteyeceğiniz bir yapıya sahip olan ve kısa sürede benimseyeceğiniz bir yapıya sahip olan Omerta oyunu bağımlılık yaptığını belirtmek isteriz.

Karakterinizi oyunda mause yardımı ile ilerletiyorsunuz. Rakiplerinize yaklaşarak onları sessizce infaz edebilir veya gasp yaparak paralarını alabilirsiniz. Biraz büyüdükten sonra artık işlerinizin de büyüdüğünü göreceksiniz. Artık size verilen görevler arasında banka soymak veya otel haracı yemek gibi büyük işler olacaktır. Genel yapısı itibari ile çok kaliteli bir oyun olduğundan dolayı uzun yıllardır oyuncular tarafından oynanmaktadır. Grafikleri de çok iyi durumda olduğunu söylemeliyiz. İyi eğlenceler dileriz.

Omerta Ekran Görüntüleri

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Omerta Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP, Vista, Windows 7
  • İşlemci : intel Core 2 Duo E4400 2.0GHz - AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+
  • Ram : 2 Gb
  • Boş Alan : 5 Gb
  • Ekran Kartı : Nvidia GeForce 8800 GS - AMD Radeon HD 2600 XT
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9.0c
 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

GTA_Vice_City

Gta Vice City oyunu, son zamanların ve hatta tüm zamanların en sevilen aksiyon ve macera…

The_Sims2_indir

The Sims 2 dünyanın en popüler oyunlarından biridir. İnanılmaz gerçekçi yaşam simülasyon oyunu olan bu…

18 Wheels of Steel Haulin indir

Tır taşımacılığı konusunda simülasyon oyunlarında zirvede olan 18 Wheels of Steel Haulin oyununu sizler için araştırdık….

Lütfen Yorum Yapınız...