Line of Defense Tactics

Line of Defense Tactics

Eklenme:
Kategori: Strateji Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 212 kişi

Line of Defense Tactics Oyunu incelemesi

Savunma oyunları üreten 3000AD firması tarafından geliştirilmiş ve paylaşıma açılmış olan kaliteli bir 2014 oyunu olarak karşımıza çıkan Line of Defans Tactics oyununda tamamen savunma amaçlı kullanacağınız askeri birliklerinize hükmedin. 2014 yılının ilk aylarında paylaşıma açılmış olan bu oyun benzer oyunlara göre bi hayli ileri teknoloji kullanılarak hazırlanmış ve sizlerin beğenisine sunulmuştur. Bu oyunu inceleyerek oluşturduğumuz sayfamızdan oyunu kısa sürede indirebilirsiniz.

Line of Defense Tactics Genel Bilgiler :

 • Dosya Boyutu : 119 MbLine of Defense Tactics demo indir
 • Dil : İngilizce
 • Kategori : Strateji Oyunları
 • Yapımcı : LODMMO
 • Güncelleme : 06.04.2014
 • İşletim Sistemi : Windows xp /Wista 7

 

Line of Defense Tactics Oyun incelemesi :

2014 yılında hazırlanmış ve savaş oyunları kategorisinde oyun dünyasına adım atmış olan Line of Defense Tactics oyununu 3000AD firması özenle hazırlayarak sizlerin beğenisine sunmuştur. Tamamen taktik savunma savaşları üzerine kurulmuş olan bu oyunu inceleyerek kendi düşüncelerimizi sizler ile paylaşıyoruz.

Öncelikle bu oyunun uzayda gezegenler arası geçen savaşlarda geçtiğini söylemeliyiz. Size ait olan bir gezegeni savunmakla görevli bulunuyorsunuz ve askeri birimlerinizi tamamen gezegeni savunmak amaçlı kullanıyorsunuz. Geliştirdiğiniz teknolojik silahlar ile düşman askerlerini yok edebilirsiniz. Bu silahlardan bir tanesi kimyasal silah bir diğeri ise nükleer silahlarınız dır.

Düşman deniz piyadelerini yok ettikçe kazandığınız paralar ile kendinize yeni askerler üretirken bir yandan da silah ve askeri fabrikalarınızı geliştirmeli ve daha kaliteli ve yüksek seviye askerler üreterek düşmanlarınıza karşı galip gelemeye çalışmalısınız. Uzay boşluğundan hangi düşmanın ne zaman saldıracağı belli olmadığından dolayı her türlü saldırılara hazırlıklı olmanızı tavsiye ediyoruz.

Şubat 2014 te yayınlanan bu oyun windows 8 işletim sistemi cep telefonlarında, tabletlerde ve masaüstü bilgisayarlara yüklenecek şekilde tasarlandığından dolayı geniş bir çerçevede oyunculara hitap etmektedir. Ayrıca yüksek grafik özelliklerine sahip olmasına rağmen fazla yüksek bir grafik kartına ihtiyaç duymadan bu oyunu oynayabilirsiniz. Sadece ihtiyacınız olan Windows 8 işletim sistemi.

Savaş oyunlarına meraklı oyunculara özel olarak hazırlanmış olan Line of Defense Tactics oyunu indirme sayfasından bu oyunu kısa sürede indirebilir ve savunma taktiklerinizi bu oyunda göstererek düşmanlarınızı yok edebilirsiniz. MMO strateji oyunlarının tüm özelliklerini taşıyan bu oyunu oynarken oldukça eğleneceğinizi tahmin ediyoruz. İyi eğlenceler dileriz.

Demo Oyun indir

Line of Defense Tactics Sistem Gereksinimleri :

 • İşletim Sistemi : Windows 8
 • İşlemci :   Dual core 2.8 GHz
 • RAM : 2 GB
 • Ekran Kartı : 2 Gb 3D grafik kartı
 • Boş HDD : 1 Gb
 • Ses Sistemi : Direct X 9.0c

Line of Defense Tactics Ekran Görüntüleri

Line of Defense Tactics Demo indir

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Pes-2010-indir

Pes 2010 oyunu, futbol oyunları arasında en sevilen ve en çok oynananlardan olan bu oyunu…

Racing-Impossible-indir

Araba yarış oyunu severler için sitemizde yer verdiğimiz nefis oyunlardan biri olan Racing Impossible oyunu sizi…

Shadow-Force-indir

Shadow Force oyunu ile sizleri çok heyecanlı zamanlar geçirebilecek olduğunuz maceralara katılacaksınız. Savaş oyunları severler…

Lütfen Yorum Yapınız...