DC Universe Online

DC Universe Online

Eklenme:
Kategori: Strateji Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 1.066 kişi

DC Universe Online Oyunu incelemesi

DC Universe Online indirDc Universe Online oyunu multiplayer oynanabilen bir süperkahraman fps’dir. Fakat oyun çok detaylı ve fantastiktir. Temel olarak Hollywood süper kahramanlarını hedef alır. Bunlar arasında kimler yoktur ki.

Batman, Superman, Joker bunlardan bir kaçıdır. Karakter oluşturma ekranı oyununuzu etkileyecek unsurlara sahiptir. Bunları bir kere seçtikten sonra bir daha değiştiremezsiniz. Karakterlerin özellikleri farklı faklıdır. Bunu oluşturabilmek için iyi seviyede İngilizce bilmeli ya da bilen birinden öneriler almalısınız. Rastgele açtığınız karakterler sizi bir yerden sonra sıkabilir. Bu yüzden istediğinizi iyi saptamalısınız.

 

Genel Bilgiler:

indir_buton

 • Dosya Boyutu : 22.5 Mb
 • Dil : İngilizce
 • Kategori : Strateji Oyunları
 • Yapımcı : Sony Online Entertainment
 • Güncelleme : 24.10.2014

Oyun Açıklaması:

Karakter oluştururken hazır süper kahramanları seçebileceğiniz gibi custom olarak kendi istediğiniz özelliklere sahip süper kahramanınızı da oluşturabilmektesiniz. Binlerce farklı kombinasyon size hayallerinizdeki süper kahramanı oluşturmaya yardım edecektir. Kahramanız ya iyi tarafta ya da kötü tarafta olmalıdır. Eğer iyi tarafı seçerseniz akıl hocanız batman, superman gibi iyi kahramanlar olacaktır. Eğer kötü tarafı seçerseniz bu sefer Joker gibi kötü kahramanları seçeceksiniz.

Gerçi kötü tarafı tutana ne kadar kahraman denebilir orası da ayrı. Yeteneklerinizin yanı sıra karakter oluşturma ekranında görünümünüzü ve hareketlerinizi de seçebilirsiniz. Vücut yapınızı, saç sakal yapınızı, kostümünüzü seçebildiğiniz gibi hareketinizi farklılaştıracak uçma, akrobatik hareketler yapma, hızlı koşma gibi yetenekleri de daha karakteri 0’dan yaratırken kombine edeceksiniz. Çok fazla özellik olduğu için karakter oluşturma ekranı biraz fazla zamanınızı alabilir. Daha sonra bunların hepsi bitince oyuna başlarsınız.

Eğer iyi tarafı seçerseniz yapay zeka tarafından yapılmış kötü robotları ve makineleri yok ederek oyuna başlarsınız. Kötü tarafta iseniz insanları yok etmeye çalışırsınız. Oyundan daha fazla keyif alabilmek için en azından batman serisini, ya da Superman’i izlemiş olmanız iyi olacaktır. Oyunun senaryosu filmlerden kesitleri ve senaryoları içermektedir.

Oyunda hemen hemen her online oyunda olduğu gibi item mantığı bulunur. Bunlar yaratıklar öldürülünce ya da kutular patlatıldığında ortaya çıkar. Onları topladığınızda invertory’nize gelir. Daha sonra buradan üzerinize giyebilir, kullanabilirsiniz. Size fazladan can, defans ve silahınıza ek güçlendirmeler ekleyen bu itemler karakterinizi daha da sağlam yapmanıza yardımcı olur. Bu sayede düşmanlarınıza karşı daha çok üstünlük elde edersiniz.

DC Universe Online Ekran Görüntüleri

Oyunun Tanıtım Videosu :

DC Universe Online Sistem Gereksinimleri :

 • İşletim Sistemi : Windows 8
 • İşlemci : Pentium 4 3.0GHz – Sempron 3600+
 • RAM : 1 Gb
 • Ekran Kartı : GeForce 7800 GS – Radeon X800 XT
 • Boş HDD : 30 Gb
 • Ses Sistemi : Direct X 9.0c
 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

world-racing-2-indir

Araba yarış oyunu hayranıyım diyenlerin muhakkak oynamalarını istediğimiz, World Racing 2 oyunu ile tanışmalısınız. Nefes kesen…

need_for_speed_world

Need For Speed World oyunu, uzun zamandır tüm yarış oyunu severler tarafından beğenilerek oynanan bu…

GT-Racing-2

GT Racing 2 oyunu, Windows 8 işletim sistemli bilgisayar, cep telefonu ve tabletlerle oynanabilen en…

Lütfen Yorum Yapınız...