Command Conquer Red Alert 3
İlk Bakışta :Command Conquer Red Alert 3 oyunu ile mükemmel savaş maceralarına katılacaksınız!

Command Conquer Red Alert 3

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 3
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 28.82 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
Kategori: Strateji Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 122 kişi

Command Conquer Red Alert 3 Oyun İncelemesi

Command Conquer Red Alert 3 oyuınu, yapım eskisi gibi aynı modları içeriyor. Modlarda dikkat çeken yenilik Campaign’de bulunan Co-op oynanış. Bu özellik sayesinde senaryoyu sadece kendimiz değil, arkadaşlarımızla beraber aynı anda da oynayabiliyoruz. Campaign ikonunu tıkladığımızda karşımıza üç ayrı taraf çıkıyor. Bunlar; Soviet Union, Allied Nation, Rising Sun. Rising Sun daha önce Red Alert serilerinde görmediğimiz bir taraf. EA Yükselen Güneş İmparatorluğu’yla Uzak Doğu’daki oyuncularında ilgisini yeterince çekebilecek gibi gözüküyor. Bu üç tarafta hoş olan detay; her birliğin kendi kültürlerine sadık birimlerinin bulunması. Ruslar füzelerde usta, denizaltında iyi ve sağlam tanklarıyla korkutucu.

Rusların ana kahramanı Natasha; kendileri sniper olur, düşman piyadelerini tek kurşunda yok eder, zırhlı birimleri ve binaları da hedef göstererek uçaklarla yok ettirir. Müttefikler uydu konusunda teknolojisi ileri, lazer teknolojisini iyi kullanan ve hava kuvvetlerinde kudrete sahip. Kahramanı Red Alert 2’den bildiğimiz Tanya. Kendileri aynı özelliklerine sahip, fakat bu sefer daha güçlü, daha seri ve zamanı geri alma yeteneğine bir çok farklı özelliklere sahiptir. Grafiksel açıdan baktığımızda yapım, orijinalinden farksız. Bu tür çizgi film benzeri grafiklerin Red Alert’in havasına uygun olmadığını düşünenlerdenim. Yapımın yer yer ciddileşen atmosferini, oyundaki rengarenk grafiklerin karşılamadığı kesin.

Ancak yaratılan bu gerçekliğin içerisinde görseller bir strateji oyunu için bile ortalamanın biraz üzerinde. Yani göze bir hayli hoş gelen birkaç efekt haricinde, aslında yapımın grafikleri için övgüyle söz etmek yersiz. Doğrusu Command & Conquer 3’den çok da ileriye gidilmemiş fakat yine de özellikle su efektinden bahsetmek gerek. Bu konuda yapımcılar bir hayli iyi iş çıkarmış. Irklar çökmek üzeredir ve halk kaçışmakta dır. Komutan Cherdenko, General Krukov’u yanına alarak ona, uzun zaman önce başlattığı projeyi gösterir. Zaman makinesi icat edilmiştir ve Sovyetlerin kurtuluşu bu icada bağlıdır. Subaylar zaman makinesi ile yakın tarihe yol alırlar.

Albert Einstein ortadan kaldırılır. Böylece atom enerjisi hakkındaki gelişmeler de tarihten silinir ve Japonya’ya atom bombası atılması hadisesi hiç yaşanmamış olur. Sovyet Generaller tekrar bulundukları zamana geri dönerler. Her şey şimdi başlayacaktır. Atom ve nükleer enerjiye ulaşamayan Birleşik Devletler artık tek süper güç değildir. Sovyetler tüm Avrupa’yı ele geçirmiştir. Avrupa kıtasından geriye sadece Britanya kalmıştır.

Amerika gittikçe kötüye giden durumu düzeltmek için Müttefiklere yardım etme kararı alır. Amerikan Devlet Başkanının yaptığı ulusa sesleniş konuşmasıyla, umutlar yeniden yeşermeye başlar. Sovyetler batıyı ezip geçerken doğuyu boşlamış, Hiroşima felaketinin tarihten silinmesiyle, gücünü hiç yitirmemiş olan Japonya doğudan Sovyetlere saldıracağını açıklamıştır. Teknolojisi oldukça gelişmiş büyük bir ordu, Kızıl Orduya kabus gibi çökmeye hazırlanmaktadır. Bu farklı stratejik dolu oyuna sizde katılabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Command Conquer Red Alert 3 Oyunu Ekran Görüntüleri :

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Command Conquer Red Alert 3 Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
  • İşlemci : Pentium IV - AMD Athlon 2.2 MHz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 28.82 MB
  • Ekran Kartı : 128 MB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : 9.0 ve Üzeri
 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Bubble Shooter indir

Balon patlatma oyunları şu sıralarda oldukça revaçta. Sizler için hazırladığımız bu sayfamızda Bubble Shooter oyunu indirmenize…

Pes-2013-indir

Futbol oyunları denince akla ilk gelen oyunlardan biri olan Pes oyunları her yıl bir yeni…

Color-Bricks-1-0

Color Bricks 1.0 oyunuyla eğlenceli zaman geçirebilecek olduğunuz en renkli oyunlardan birini sizlere sunuyoruz. Tetris…

Lütfen Yorum Yapınız...