Battle Worlds: Kronos
İlk Bakışta :aksiyon dolu sahneleri ile strateji oyunları arasında parmakla gösterilecek bir yapıya sahip olan kaliteli bir oyun olduğundan dolayı tercih edebilirsiniz.

Battle Worlds: Kronos

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 540 Mb
İS: XP, Vista, Windows 7
Kategori: Strateji Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 129 kişi

Battle Worlds: Kronos Oyunu incelemesi

Strateji oyunları kategorisinde sizler ile buluşan Battle Worlds Kronos oyunu King ART Games firması tarafından hazırlanarak geçtiğimiz yılın son günlerinde paylaşıma açılmıştır. Oldukça kaliteli bir yapıya sahip olan bu oyun strateji oyunu sevenler tarafından beğenilmiş ve tavsiye edilmiştir. Mutlaka denemenizi önerdiğimiz bu oyunu demo olarak indirmek isterseniz eğer Battle Worlds Kronos demo indir sayfamızı ziyaret etmelisiniz. Aksiyon ve maceranın hiç kesilmediği bu oyun sizlerde bağımlılık yapabilir. Demo Oyun indirme sayfalarımızdan yararlanarak birçok oyunu kısa sürede indirebilirsiniz. Değerli ziyaretçilerimize iyi eğlenceler dileriz.

Strateji oyunu tutkunlarının merakla beklediği oyunlardan biri olan Battle World: Kronos geçtiğimiz yılın son günlerinde oyuncular ile buluştu. Benzeri birçok oyun olmasına rağmen oldukça kaliteli hazırlanmış yapısı ile öne çıkan bu oyunda birçok yapısal değişiklik benzer oyunlara fark atacağını düşünüyoruz. Öncelikle oyunun grafikleri oldukça kaliteli hazırlanmış. Battle World kronos oyununda hikayede farklı bir yapıya sahip.

Oyunda single game modunda oyuna başlarsanız eğer size verilen bir bölge üzerinde askeri üst kurarak bölgenizi genişletmeye çalışıyorsunuz. Etrafınızda bulunan madenleri toplamak için işçiler üretmelisiniz. İşçiler üst bölgenizin can damarlarıdır. Kuracağınız çeşitli binalar yardımı ile askeri birimler oluşturmalı ve üst savunmanızı sağlamalısınız. Unutmayın ki su uyur ama düşman uyumaz. Üst merkezini öncelikle savunma çemberinin içine almayı düşünmelisiniz. Ardından saldırı pozisyonlarına göre farklı birimler üreterek diğer üst bölgelerini yağmalamaya gitmelisiniz. Çünkü ilerleyen zamanlarda madenleriniz azalacak ve üretiminizi yavaşlayacak. Üretimi hızlandırmak ve düğer ülkelerin madenlerini ele geçirebilmek için kuvvetli bir saldırı timi oluşturmalısınız.

King ART Games firması tarafından tasarlanan bu strateji oyunu, askeri srateji ve savaş oyunu sevenler için adeta bir devrim niteliğinde. Öyle aman aman bir sistem gereksinimine ihtiyaç duymayan bu oyunu kolaylıkla orta seviyede bir bilgisayarda oynayabilirsiniz. Severek oynayacağınız bir oyun olmasından dolayı oyun piyasasına girdiği günden itibaren giderek yükselen bir ivme ile oyuncu sayısının yükseldiğini görüyoruz.

Oyunda askeri birimlerinizi mause ile kontrol edebiliyorsunuz. Gerektiğinde saldırı, gerektiğinde ise savunma modunu seçerek askerlenize önceden komutlar vererek sürpriz saldırılara karşı koymaya çalışıyorsunuz. Ayrıca oyunda gerekli laboratuar araştırmalarını tamamlarsanız eğer nükleer silah üretmeniz için bir bina sahibi de olabilirsiniz. Nükleer silah ürettiğinizde belirli zaman aralıklarında kullanıma açılmaktadır. Savaş esnasında kullanabilirsiniz. Fakat kendi askerlerinizin de o bölgede öleceğini unutmayınız.

King ART Games firması daha önce yayınladığı bir çok oyun gibi bu oyunda strateji oyunları kategorisinde ilk sırayı alacak gibi. Muhteşem bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkan bu oyunu kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz. Aşağıda gördüğünüz Oyunu indir butonu sayesinde kısa sürede bu oyunu indirerek kendinize büyük bir üst bölgesi kurabilir ve bu heyecanı sizde yaşayabilirsiniz.

Battle Worlds Kronos Ekran Görüntüleri

Battle Worlds: Kronos Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP, Vista, Windows 7
  • İşlemci : Core 2 Duo E7500 2.93GHz - Phenom II X2 560 Black Edition
  • Ram : 4 Gb
  • Boş Alan : 3 Gb
  • Ekran Kartı : Radeon HD 6670
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9

Battle Worlds: Kronos Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

minecraft-server-indir

Minecraft oyunu uzun zamandır hayranlarını birbirinden farklı maceralar ve stratejik oyun yapısıyla çok sevilen oyunlar…

Lfs-s2

Live for Speed S2 oyunu, yarış simülasyon oyunları hayranlarını çok sevindirecek olan eğlenceli sürüş sistemleriyle…

3d-school-bus-simulator-indir

3D School Bus Simulator oyunu ile sizleri çok farklı ve heyecan verici deneyimleriyle heyecanlı otobüs…

Lütfen Yorum Yapınız...