Fifa 2007
İlk Bakışta :Futbol meraklları için hazırlanmış oyunlardan biri. Görüntü kalitesi ile iyi durumda bir oyun.

Fifa 2007

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 562 Mb
İS: XP, Vista, Windows 7
Kategori: Spor Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 800 kişi

Fifa 2007 Oyunu incelemesi

Fifa serisinin devrim niteliğinde hazırladığı Fifa 2007 oyununu sizler için araştırdık. Oldukça kaliteli hazırlanmış bir Fifa oyunu ile karşı karşıya olduğunuzu belirtmek isteriz. Futbol oyunu meraklılarının yakından takip ettiği Fifa oyunlarından sadece bir tanesi olan Fifa 2007 oyununu gönül rahatlığı ile indirmek isterseniz eğer sayfalarımızı ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. 2007 yılında yapılmasına rağmen günümüzün şartlarını taşıyan bu futbol oyununda sevineceğiniz bir haberde sizleri bekliyor.

Dünyaca ünlü oyun firması olan Electronic Arts tarafından tasarlanan ve her geçen yıl yenilenerek hayranlarının beğenisine sunulan Fifa futbol oyunu serisinin 2007 versiyonunu sizler için araştırdık. Daha önce yayınlanmış olan Fifa oyunları ile arasında adeta uçurum bulunan bu oyun ile alakalı en önemli şey ilk defa bu tarz bir oyunda Türkiye liginin de oyuna dahil edilmiş olmasıdır.

Türkiye liglerinin de dahil olması ile birlikte 510 futbol takımı ve 27 adet ligten oluşan dev bir tunuva haline gelen oyundaki tek yenilik bu değil tabi ki. Grafiksel olarak ta birçok yenilik Fifa 2007 oyununda gözlerden kaçmıyor. Daha önce yapılan birçok hata bu oyunda yenilenmiş ve düzeltilmiş durumda. Futbolcuların fiziki durumları ile topa hakimiyetleri gözden geçirilmiş. Top daha keskin hatlara sahip bir yapı ile oyuna dahil edilmiş. Ayrıca top ilerlerken rüzgardan dolayı veya su birikintisinden dolayı yön değiştirmesi bile oyuna eklenmiş.

Ayrıca hakeme vurup yön değiştiren toplar ve direkten dönen topun hızı ve gideceği yön bile hesaplanarak oyuncuların topu takip etmeleri sağlanmış. Yukarıda da belirttiğimiz üzere oyunun bir önceki bölümlerinde yapılan hataların %90 lık bölümü tamamen düzeltilmiş ve oyuncuların daha keyifli bir futbol oynamaları sağlanmış. Daha önceki Fifa oyunlarının klasik sorunlarından bir tanesi de sıradan goller ve artık rutinleşen klasik ataklardı. Bu sorunu da çözen Fifa oyun geliştirme ekibi artık sahanın her yerinde daha atak bir futbol oynamayı sağlamışlar. Daha seri ataklar yaparak daha organize goller atabiliyorsunuz. Bu özelliği ile de Fifa 2007 oyunu Futbol oyunları arasında tercih edilmesi gereken bir oyun olduğunu bizlere gösteriyor doğrusu.

Daha önceki Fifa 05 ve Fifa 06 oyunlarında saha ve stadyum özellikleri fazla göze çarpmıyordu. Fifa 2007 de bu konuya da el atmışlar. Mesela oyun esnasında hava şartları değişiyor. Güneşli bir havada maça başlıyorsunuz ve maçın ortalarında yağmur yağmaya başlıyor. Ayrıca stadın atmosferini belirleyen seyircilerin de oyuna katkıları oldukça fazla olmuş. Maçı oynarken seyircilerin de manevi desteğini alarak kısa sürede galibiyete ulaşabilirsiniz.

Bu kadar profesyonelce hazırlanmış mükemmel bir Fifa oyununu kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz. Adından da anlaşılacağı üzere 2007 yılında çıkarılmasına rağmen günümüzde hazırlanmış bir oyun gibi oyuncuların yüz hatları ve genel oyun grafikleri olarak oldukça iyi konumda bulunan Fifa 2007 oyununu oynarken iyi eğlenceler dileriz.

Fifa 2007 Ekran Görüntüleri

Fifa 2007 Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP, Vista, Windows 7
  • İşlemci : intel Pentium 4 2.0GHz - AMD Athlon XP 1500 veya üzeri
  • Ram : 1 Gb
  • Boş Alan : 3 Gb
  • Ekran Kartı : Nvidia GeForce 8400 GS - ATİ Radeon HD 2400 Pro
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 7

Fifa 2007 Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

World-Of-Tanks-indir

World Of Tanks oyunu uzun zamandır online savaş oyunu severler tarafından çok sevilerek oynanmaktadır. İkinci…

atesvesuoyunu

Ateş ve Su oyunu en başta flash oyunlarından bildiğimiz en eğlenceli oyunlardan biriydi. Oyunun sevilmesinden…

Quake_4_indir

Quake oyunları serisi ilk olarak 1996 yılında oyun dünyasında yer almasıyla oyun severlerle buluşan mükemmek…

Lütfen Yorum Yapınız...