Surgeon Simulator 2013
İlk Bakışta : Surgeon Simulator 2013 oyununda sizleri inanılmaz gerçekçi ameliyathanede olağan zorlu ameliyatlar bekliyor!

Surgeon Simulator 2013

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 24,6 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win 8.1
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 283 kişi

Surgeon Simulator 2013 Oyunu incelemesi

Surgeon Simulator 2013 oyunu ile inanılmaz ilgi çekici ama çok gerçekçi bir simülasyon oyunda yer alacaksınız. Bu oyunda sizleri inanılmaz komik ve aynı zamanda insanların hastalarından dolayı ameliyat edilme anlarına şahit olacaksınız. Kimileri için korkunç, kimileri içince inanılmaz eğlenceli olan Surgeon Simulator 2013 ile zamanınızı bir çok farklı tür ameliyat işlemleriyle gerçekleştireceksiniz. Nigel Burke adında gerçekçi bir dokturun hayatını canlandırabilecek olduğunuz harika bir oyunda yer alacaksınız.

Bu doktor çılgın mı, çılgın davranışları olduğu gibi insanlar üzerinde çeşitli maceralara katılacak ve ilgi çekici deneyimlere uzanacaksınız. Aslında inanılmaz ciddi ameliyatlara benziyor ve hatta ameliyat ettiğiniz insanın ayağa sapa sağlam kalkacağını düşünmeyiniz. Profesyonel hastahanelerde sizleri inanılmaz çok farklı deneyimler ve aynı zamanda ilgi çekici hastahane olayları sizleri beklemektedir. Surgeon Simulator 2013 oyununda ilk eşi ve benzeri olmayan bir çok amliyat şekillerini bu kez kendi istediğiniz gibi yapacaksınız.

Oyunda kobay olarak kullanacak olduğunuz insan cesetleriyle hem eğlecenek hemde insan vücudundaki tüm organlarları tanıma şansına sahip olacaksınız. Surgeon Simulator 2013 oyunu indirme sayfamızdan ücretsiz versiyonunu indirebilecek ve hemen oynayabileceksiniz. Oyunun grafikleri oldukça iyi ve benzersiz sistemleriyle harika zamanlar geçirebilecek olduğunuz bu oyunu sizlere ücretsiz sunuyoruz.

Surgeon Simulator 2013 Oyunu Ekran Görüntüleri

Surgeon Simulator 2013 Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win 8.1
  • İşlemci : İntel Pentium III / AMD Autlon 2,3 Mhz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 24,6 MB
  • Ekran Kartı : 128 MB
  • Ses Kartı : Microsoft® DirectX® Uyumlu
  • DirectX : Microsoft® DirectX® 9.0c

Surgeon Simulator 2013 Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Counter-Strike-1-8-indir

Counter Strike 1.8 oyunu birbirinden farklı ve renkli renkli haritalar içerisinde muhteşem zaman geçirebilecek olduğunuz…

Hunting Unlimited indir

Dünyanın var oluşundan bu yan bir meslek olarak ön plana çıkmış olan avcılık sektörünün simülasyon…

Project-IGI

Project IGI oyunu mazide kalmış en heyecanlı ve en eğlenceli FPS oyunlarından biridir. Birbirinden farklı…

Lütfen Yorum Yapınız...