Rigs of Rods

Rigs of Rods

Eklenme:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 359 kişi

Rigs of Rods Oyunu incelemesi

Arazi kamyon simülatörü olarak tasarlandığında aslında bu oyunun daha farklı amaçlar için hazırlandığı apaçık belliydi. Oyunun yazarı olan Pierre-Michel Ricordel geliştirmeler sonucunda sadece arazi araçları ile yetinmeyerek hava ve deniz taşıtlarında da bu simülatörü kullanmaya karar verdi. Rigs of Rods oyunu indirme sayfasından kısa sürede elde edeceğiniz bu oyun ile kendi arazi aracınızı tasarlayarak büyük çöllerde aracınızı deneme şansı bulabilirsiniz.

Genel Bilgiler :Rigs of Rods demo indir

 • Dosya Boyutu : 139 Mb
 • Dil : İngilizce
 • Kategori : Simülasyon Oyunları
 • Yapımcı : www.rigsofrods.com
 • Güncelleme : 28.04.2014
 • İşletim Sistemi : Windows xp /Wista 7

Oyun incelemesi :

Genel olarak simülasyon oyunları hazır kurulu bir sistemi simüle etmek için tasarlanmış ve oyuncuların beğenisine sunulmuştur. Sizlere sunduğumuz Rigs of Rods oyunu ise tüm simülasyonu oyuncunun kendisinin hazırlaması üzerine kurulmuştur. Ayrıca tek bir yer değil birkaç yerde birden araş imal edebilirsiniz. Kara , hava ve deniz taşıtlarını tasarlayabileceğiniz farklı atölyeleriniz mevcuttur. Yaklaşık 9 ay önce 2013 Temmuz ayında piyasaya çıkmasına rağmen kısa sürede oyuncular tarafından benimsenmiş ve birçok kişi tarafından indirilerek keyifle oynanmaya başlanmıştır.

Kendi aracınızı kendinizin tasarlaması gibi çok değişik ve oldukça farklı bir yöntemden dolayı olsa gerek oyuncuların Rigs of Rods oyununa çok fazla ilgi duymasının sebebini anlayabiliyoruz. Mutlaka sizlerin de denemesini arzu ettiğimiz bu oyunda araçlarınızı önce çubuklar ile tasarlıyorsunuz. Tasarımlarınızda kendi özgün düşüncelerinizi ön plana çıkartarak oldukça farklı taşıtlara imzalar atabilirsiniz. Tasarladığınız araçlarda özellikle şasilerin kalın ve sert malzemeden olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü oyunda düz yol bulmanız oldukça zor görünüyor.

Kara bölümünde uçsuz bucaksız çöllerde kum tepelerinde ilerlerken aracınızın birden bire ortadan ikiye kırılmasını önlemek için mühendislik harikası olan bu kamyonu biraz daha güçlü şasiler üzerine oturtmalı ve süspansiyon sistemini de tam tersine oldukça hassas yapmanızı öneriyoruz. Bu şekilde yaptığınız aracınız ile korkmadan ilerleyebilir ve zorlu çöl koşullarında engellere takılmadan ilerleyebilirsiniz.

Deniz bölümünde tasarladığınız teknenin gövdesinin hırçın dalgalara karşı koyacak kadar güçlü olmasını sağlamak amacı ile kullandığınız malzemeyi uygun seçmelisiniz. Ayrıca teknenizin güzel bir görünüme sahip olmasını da sağlamayı unutmayınız. Teknenizin en önemli unsuru olan motorunu da seçerken oldukça güçlü jet motorlarından olmasına dikkat ediniz. Ayrıca yedek motorunuzu da yanınızdan ayırmayın.

Oyun hakkında kısa ip uçlarını sizler ile yukarıda paylaştık. Gördüğünüz üzere oyun oldukça detaycı ve tamamen oyuncunun hayal gücüne bırakılmış tasarımlar ile ilerliyor. Bundan dolayı oldukça keyif alacağınızı düşündüğümüz bu oyunu kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz. İyi eğlenceler dileriz.

Demo Oyun indir

Rigs of Rods Ekran Görüntüleri

Sistem Gereksinimleri :

 • İşletim Sistemi : Windows 7
 • İşlemci : AMD Anthlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4800+ 2.50 Ghz
 • RAM : 4 Gb
 • Ekran Kartı : ATI Radeon HD 4650
 • Boş HDD : 2 Gb
 • Ses Sistemi : Direct X 11

Rigs of Rods Demo indir

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Cars-2-The-Video-Game-indir

Cars 2 oyunu ilk çıktığından bu yana çok sevilerek oynanan ve her oyun seveler tarafından…

burnout-paradise-indir

Burnout Paradise oyunu, profesyonel bir Burnout Paradise arıyorsanız ve hem araçlar hemde grafikleri kaliteli bir…

Mafia-3-indir

Mafia 3 oyunu ile sizleri büyüleyici yeni aksiyon ve maceralar beklemektedir. Her serisiyle helen oyun…

Lütfen Yorum Yapınız...