Planet Horse
İlk Bakışta :Kırlarda atların üzerinde müthiş bir heyecan yaşamak isterseniz mutlaka denemeniz gereken bir oyun.

Planet Horse

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 64 Mb
İS: XP, Vista, Windows 7
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 50 kişi

Planet Horse Oyunu incelemesi

Binicilik konusunda bilgi sahibi olmak ve bir at beslemek isteyen değerli küçükler için hazırlanmış kaliteli bir oyun. Biliyorsunuz ki gerçek bir at beslemek oldukça masraflıdır. Onun yerini tutmasa da bilgisayar ortamında beslediğiniz at ile neler yapabileceğinizi görmek isterseniz eğer Planet Horse oyununu indirmenizi tavsiye ediyoruz. Dancing Dots studios firması tarafından hazırlanan bu simülatör oyununda yapabileceğiniz bir çok aktivite mevcut. Mutlaka denemelisiniz.

Kaliteli simülasyon oyunlarına imza atan dancing dots studio tarafından hazırlanmış olan bu oyunda size ait olan bir at ile serbest gezintiler yapabilir veya verilen görevleri tamamlayabilirsiniz. Atınızı mause yardımı ile ilerletiyorsunuz. Mause ile tıkladığınız yere giden atı yavaş veya hızlı koşmasını da kontrol edebilirsiniz. Öcellikle atı temizlemeniz gerekiyor. Bazen fırça ile bazen de sabunlu ve köpüklü sünger ile temizlediğiniz atı sonra da yıkamalsınız. Oyunda birçok seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler yardımı ile istediğiniz modda oynayabilirsiniz.

Bazen serbest gezerken bazen de sıçrama turnuvalarına katılabilirsiniz. Turnuvalara katılmadan önce antrenman yapmayı unutmayın. Antrenmanlar çok önemli. Zaman karşı yarıştığınızı unutmayın ve atı da fazla yormayın. Gerçek bir simülasyon oyunu olan Planet Horse oyununda hayvan sevgisinin nasıl olabileceğini de yakından görebilirsiniz. Bir diğer seçenek te atınız ile size verilen görevleri yerine getirmek. Ormanda sizden istenilen materyalleri toplamaniz gerekiyor. Çok eğlenceli ve keyifli bir oyun lan Planet Horse oyununu kesinlikle denemelisiniz. İyi eğlenceler dileriz.

 

Planet Horse Ekran Görüntüleri

Planet Horse Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP, Vista, Windows 7
  • İşlemci : intel ve AMD serileri 1.6 Ghz
  • Ram : 1 Gb
  • Boş Alan : 242 Mb
  • Ekran Kartı : 256 Mb ve üzeri ekran kartı
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9.0c

Planet Horse Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

montezumanin-hazineleri-3-indir

Alawar firmasının üreticiliğini yaptığı Montezuma`nın Hazineleri 3 bir bulmaca oyunudur. İlk iki oyununa göre görüntü…

just cause 2 oyun indir

Uzun yıllardır oyun piyasasında bulunan Avalanche Studios tarafından geliştirilen mükemmel bir aksiyon – macera oyunu…

Counter-Strike-Global-Offensive-indir

Counter Strike Global Offensive oyunu içerisinde çok farklı ve benzersiz savaş mücadelesinde muhteşem zaman geçireceksiniz….

Lütfen Yorum Yapınız...