Demolition Master 3D
İlk Bakışta : Demolition Master 3D oyunu ile inanılmaz gerçekçi simülasyon oyunu oynama deneyimini sizlere ücretsiz sunuyoruz!

Demolition Master 3D

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 240 MB
İS: WinXP/Vista/Win7/Win8
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 309 kişi

Demolition Master 3D Oyun İncelemesi

Demolition Master 3D oyunu ile sizleri inanılmaz gerçekçi iş makineleri kullanacak ve aynı zamanda yıkılması zor olan inşaatların yıkımlarını yapabileceksiniz. Hem mobil cihazlarda hemde bilgisayarlarda oynanabilen bu oyunun içerisinde harika zaman geçireceksiniz. Simülasyon oyunu severler için sitemizde yer verdiğimiz bu oyunun içerisinde müthiş zaman geçireceksiniz. 3D grafikleriyle sizleri büyüleyecek olan bölümleri sizlere sunan Demolition Master 3D oyunu ile harika zaman geçireceksiniz.

Oyunda inanılmaz şiddetli patlamalarla inanılmaz zorlu yıkımlar yapabilecek ve aynı zamanda çeşitli projelerin yapımlarında harika zaman geçireceksiniz. Oyunda size verilen görevler içerisinde dev gökdelen binaların yapımlarında gösterilen ilgiyi bu oyunun sayesinde yıkımlarına şahit olacaksınız. Oyunun içerisinde zor ve hatta imkansız diyebilecek olduğunuz yıkım işlerinin üstesinden gelmek için mücadele edeceksiniz. Eski binaları yıkmak için görevlendirilecek olduğunuz bu oyunun içerisinde iş makinelerinin tamamını oyunda kullanabilirsiniz. Kepçe, dozer, kamyon gibi inşaatlarda kullanılan araçların yanı sıra çeşitli patlayıcı maddelerle binaları yıkacak ama en güvenli bir şekilde enkazları yok edeceksiniz.

Hem çevreye hemde insanlara zarar vermemek için çok dikkatli çalışabilecek olduğunuz ortamlar tasarlamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde birbirinden farklı yıkım deneyimleri ve inanılmaz güçlü yıkım aletleri içerisinde harika zaman geçireceksiniz. Demolition Master 3D oyunu indirme sayfasından sizleri tamamen ücretsiz indirebilecek olduğunuz bu sayfayı sizlere sunuyoruz. Oyunda ilgi çekici grafikleri içerisinde sizleri büyüleyecek olan yıkım performansını sizlere sunuyoruz. İyi eğlenceler dileriz.

Demolition Master 3D Ekran Görüntüleri

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Demolition Master 3D Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : WinXP/Vista/Win7/Win8
  • İşlemci : İntel Pentium IV / AMD 1,8 Mhz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 240 MB
  • Ekran Kartı : 128 MB
  • Ses Kartı : Microsoft® DirectX® Uyumlu
  • DirectX : Microsoft® DirectX® 10.0c

Demolition Master 3D Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

iron sky invasion oyunu indir

Oyun dünyası, uzay temasını sıklıkla kullanır. Bilinmeyene yolculuk, birçok insanı çeken bir konu olduğundan,  aslında…

Resonance

Klasik bulmaca oyunlarından çok farklı olarak hazırlanmış mükemmel bir oyun olarak karşımıza çıkan resonance oyununu…

NFS-Pro-Street-indir

Need For Speed Pro Street oyunu, araba yarış oyunu severler için hazırlanan bu oyunun içerisinde sizleri…

Lütfen Yorum Yapınız...