City Car Driving
İlk Bakışta :Araba sürme konusunda tecrübeniz yoksa bu oyunu denemelisiniz. Simülasyon konusunda kaliteli bir oyun olduğunu size hatırlatmak isteriz.

City Car Driving

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 752 Mb
İS: XP, Vista, Windows 7
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 2.444 kişi

City Car Driving Oyunu incelemesi

Araç kullanma simülasyonu denilince tüm dünyada akla gelen ilk oyun şüphesiz City Car Driving dir. City Car Driving, simülasyon oyunu tanımına tam anlamıyla uyuyor. Gerçek dünyada bir arabayı nasıl kullanıyorsanız, bu oyunun sanal dünyasında da aracı aynı kurallar çerçevesinde kullanmanız gerekiyor. Bu konuda bir şüpheniz olmasın City Car Driving tüm kurallara uyarak sürüş yapmanızı istediği gibi kendinizi gerçek dünyada hissedebilmeniz için de elinden geleni yapıyor.

Oyun içerisinde kırmızı ışıklarda durmanız, emniyet kemerinizi takmanız, akşam olduğunda farlarınızı yakmanız, manüel olarak kullandığınız araçlarda debriyaja basarak vites değiştirmeniz, sinyal kurallarına dikkat etmeniz, herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için aynalarınızı sürekli kontrol etmeniz, hız kurallarına uymanız ve bunun gibi gerçek dünyada ne yapıyorsanız aynılarını yapmanız gerekecek. Kurallara uymadığınız takdirde sistem sizi yaptığınız hataya karşı uyaracak ve düzeltmenizi isteyecek. Tüm bunlara uyduğunuz zaman çok zevkli bir araç kullanma deneyimi yaşayacaksınız, tabi ki uymamayı tercih ederek başka tarz bir eğlence yaratabilirsiniz kendinize, ancak bu oyunun genel mantığına ters düşen bir hareket olacaktır.

Oyunda kullanabileceğiniz bir çok araç bulunuyor. Sadece araba kullanmak zorunda değilsiniz kamyonet, minibüs gibi araçları da kullanabiliyorsunuz. Ayrıca aracınızın renginden tutun, modeline kadar seçme şansına sahipsiniz. Bu seçenekler tabi ki sadece araçlar için geçerli değil. Trafiğin yoğunlunu, sürüş yapmak istediğiniz saati, hava durumunu ve aracınızın manüel vites mi yoksa otomatik vites mi olacağını, sürüş yapmak istediğiniz haritayı belirleyebilmeniz de mümkün.

Eğer bir direksiyon setiniz varsa oyunu çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Direksiyonun başına geçip şehirler arası seyahat edebilir, şehir içinde gezerek sürüş deneyiminizi arttırabilirsiniz. Oyunun grafiklerine ve seslerine değinecek olursak. Sürüş gerçekçiliği kadar sesler ve görüntü de bir o kadar gerçekçi. Bir anda oyunun içinde kendinizi bulabiliyorsunuz. Hatta bir kaza yaptığınızda üzülebilirsiniz bile.

Önceki versiyonu olan City Car Driving 1.2.5 in üzerine yeni araçlar araçlar ekleyerek, sürüş deneyimini kalitesini yükselterek oyuncularına 1.3 versiyonunu sundu. Her versiyonunda oyuncu kitlesini arttırmaya devam ediyor ve beğeni topluyor. City Car Driving i bir oyun gibi değerlendirmekten çok gerçek anlamda bir simülasyon olarak değerlendirebilirsiniz. Eğer araba kullanmayı seviyor veya yeni öğreniyorsanız kesinlikle oynamanız gereken oyunlardan biri.

City Car Driving Ekran Görüntüleri

City Car Driving Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP, Vista, Windows 7
  • İşlemci : Pentium 4 1.8GHz - Athlon XP 1700+
  • Ram : 1 Gb
  • Boş Alan : 5 Gb
  • Ekran Kartı : GeForce 210 - Radeon X600 Series
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 7

City Car Driving Oyun Tanıtım Videosu

 

City Car Driving Oyun hileleri

  • Oyunun Tüm Hileleri yama uygulama şeklindedir.

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Battle Worlds Kronos indir

Strateji oyunları kategorisinde sizler ile buluşan Battle Worlds Kronos oyunu King ART Games firması tarafından hazırlanarak…

Test_Drive_Off-Road_3_indir

Test Drive Off Road 3 oyunu ile kendinizi inanılmaz heyecan verici off road yarışlarına katılmak…

mass-effect-2-indir

Mass Effect 2 oyunu ilk serisi devamı olan bu mükemmel oyunun içerisinde akıl almaz heyecan…

Lütfen Yorum Yapınız...