Blackwell Epiphany

Blackwell Epiphany

Eklenme:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 58 kişi

Blackwell Epiphany Oyunu incelemesi

Gayet başarılı bir çalışma ile 2006 yılında beri büyük bir seri olarak tasarlanmış olan Blackwell oyununun en son versiyonu olarak karşımıza çıkan Blackwell Epiphany oyunu meraklıları tarafından oldukça ilgi görmeye başladı. Henüz birkaç ay önce piyasaya çıkmasına rağmen bu kadar tutulacağı belli olan bu oyunu inceleyerek sizlere sunuyoruz. Muhteşem bir yapım olan Epiphany oyununu indirmek için acele etmelisiniz. Gerekli detayları aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Genel Bilgiler :Blackwell Epiphany demo indir

 • Dosya Boyutu : 360 Mb
 • Dil : İngilizce
 • Kategori : Simülasyon Oyunları
 • Yapımcı : Wadjet Eye Games
 • Güncelleme : 14.05.2014
 • İşletim Sistemi : Windows xp / 7

Oyun incelemesi :

Piyasaya kazandırdıkları çok kaliteli bir oyun serisi olan Blackwell için yapım şirketine teşekkür etmeliyiz. Muhteşem bir oyun olarak tüm dünyada adından bahsettiren bu oyunun son olarak hayranları ile buluşturduğu oyunun adı Epiphany. Bu oyun genel manada bir yardımseverlik örneği gösteren yaşlı bir kadını hikayesini anlatmaktadır. Fakat bu kadın normal insanlardan çok hayaletlere yardım etmektedir. Kendisinde bulunan bir takım esrarengiz şeylerden ötürü arada kalmış hayaletler ile görüşebiliyor. ( Bu hikaye tamamen uydurmadır. Normal şartlarda arada kalan hayalet diye birşey yoktur. Ayrıca hayalet diye bir şey de yoktur Ruh vardır. )

Yukarıda da belirttiğimiz üzere arada kalmış hayaletler ile görüşerek onların nihai gidecekleri yere ulaşmalarını sağlamak amacı ile onların dünyada bıraktıkları yarım kalan işleri tamamlamayı kendine görev edinmiş yaşlı bir kadını yönetiyorsunuz. Çeşitli görevleriniz mevcut. Oyunu mause ile tıklayarak oynuyorsunuz. Yani kadının gitmesi gereken yere tıklayın ve o gitsin. Bir kitaba bakmasını istiyorsanız kitaba tıklamanız yeterli. Yardım ettiğiniz hayaletin yarım kalan işlerini tamamlamak oldukça zor olabilir. Biraz sabır gerektiren bir oyundur. Fakat oldukça da keyiflidir. İngilizce olarak tasarlanmış olan bu oyunda biraz da olsa ingilizce bilmeniz gerekebilir.

Yaklaşık 8 yıldan bu yana toplam 5 adet oyun tasarlayan firma son olarak piyasaya kazandırdığı Blackwell Epiphany oyunu ile hayranlarına ve takipçilerine büyük bir sürpriz yapmıştır. Serinin diğer oyunlarından daha kaliteli ve daha iyi durumda bulunan bir oyun olarak gözlemlediğimiz bu oyunda eksiklikler ve ufak tefek hatalar giderilmiş ve yaptırım özelliği daha da iyileştirilmiştir.

Grafiksel olarak 2 boyutlu bir tarzda üretilen ve eski dönemlerde yaşandığından dolayı o dönemin izlerini taşıyan evler ve sokaklarda yürürken korkutucu ve ürpertici bir halde oyunu oynamanız sağlanmıştır. Ayrıca ortama göre hazırlanmış müzikler de oyuna ayrı bir hava kazandırmaktadır. Mutlaka denemenizi tavsiye ettiğimiz bu oyunu aşağıda gördüğünüz oyunu indir butonu sayesinde kısa sürede indirerek sizde bu heyecana ortak olabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Demo Oyun indir

Blackwell Epiphany Ekran Görüntüleri

Sistem Gereksinimleri :

 • İşletim Sistemi : Windows XP /7
 • İşlemci : İntel Pentium 4 1.8GHz – AMD Duron 1.8GHz
 • RAM : 1 Gb
 • Ekran Kartı : Nvidia GeForce 210 – AMD Radeon X600 Series
 • Boş HDD : 3 Gb
 • Ses Sistemi : Direct X 9

Blackwell Epiphany Demo indir

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Supreme Ruler 2020 demo indir

Dünyanın en kaliteli oyun yapım firmalarından olan Paradox İnteractive tarafından BattleGoad Studio larında hazırlanmış bir…

Warrior-Kings-indir

Warrior Kings oyunu, strateji oyunu severler için hazırlanan bu oyunun içerisinde sizleri çok farklı ve…

Zuma_Deluxe

Zuma Deluxe oyunu çok uzun zamanlar oyun severler için hazırlanmış olan ve büyük ilgi gören…

Lütfen Yorum Yapınız...