Alpha Polaris
İlk Bakışta :Alpha Polaris oyunu ile gizemli maceralar sizleri bekliyor!

Alpha Polaris

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 400 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 1.272 kişi

Alpha Polaris Oyunu incelemesi

Alpha Polaris oyunu yönlendirme usulü oynadığınız ve genel manada bulmaca oyunlarından bir tanesi. Fakat birçok bulmaca oyunundan farklı özellikler taşıyan ve oldukça iyi kurgulanmış gerçekçi bir hikayeye sahip. Bu konuda oldukça profesyonel işler başaran Turnial Games firması tarafından geliştirilen ve yine aynı firma tarafından yayıncılığı üstlenilen bu oyunu oynarken kanınız bile donabilir. Çünkü oyun kuzey kutbunda geçiyor.
alpha polaris demo indir

Norveç bayrağı altında bir ofiste uyanarak başladığınız oyunda kuzey kutbunda bir santralde geçen günlük hayattan kestiler olarak değerlendirdiğimiz bu oyunda ilk olarak çevrenizi tanımanızı tavsiye ediyoruz. Oynaması oldukça basit bir kontrol mekanizması bulunan bu oyunda sadece mause ile karakteri yönetiyorsunuz. Bulunduğunuz bölge oldukça soğuk bir ortam olduğundan dolayı elbiselerinizin de kalın olması gerekiyor.

Oyuna başladığınızda yatakta yatıyorsunuz. Tesise gelen bir arkadaşınız tarafından uyandırılıyorsunuz. Uyandırıldıktan sonra görevleriniz başlıyor. Bu görevlerinizde çok dikkatli olmalısınız. Çevrenizde bulunan materyalleri dikkatli olarak seçmelisiniz. Size verilen bazı şeyler var. Bu şeylerin arasında birde çanta bulunuyor. Bu çantanın içinde size yardımcı olacak birçok şey bulunmaktadır.

Görev yaptığınız bölgede birçok yabani hayvan da bulunmaktadır. Bu hayvanlar görev yaptığınız mıntıkaya girerek cihazlara zarar vermeye çalışıyor. Sizin görevlerinizden biri de bu hayvanları silah ile öldürmelisiniz. Öldürmek için ise size ait olan silahı kullanmalısınız. Ayrıca oyunda yalnız değilsiniz. Sizin ile birlikte aynı tesiste görev yapan birde bayan bulunuyor. Bazı görevleriniz tesisin dışında bulunuyor. Dışarıda ki görevlerinize o bölgeye uygun bir araç ile gidiyor ve görevinizi yerine getirmelisiniz.

Grafiksel olarak oldukça kaliteli bir yapıya sahip olan bu oyunda yayınlandığı tarihte bulunan en kaliteli HD grafik motoru kullanılmıştır. Bu motor sayesinde çok kaliteli grafikler ile oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Alpha Polaris oyunu indirme sayfasından kısa sürede oyunu rahatlıkla indirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Alpha Polaris Ekran Görüntüleri

Önerilen Sistem Gereksinimleri :

 • İşletim Sistemi : Windows XP /7
 • İşlemci : Pentium 3 2.0 GHz veya üstü
 • RAM : 1 Gb
 • Ekran Kartı :  Nvidia GeForce 7600 veya AMD Radeon HD 3870 veya üzeri 512 Mb
 • Boş HDD : 1 Gb
 • Ses Sistemi : Direct X 9

Alpha Polaris Oyun Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
 • İşlemci : İntel Pentium III 800 Mhz - AMD Athlon 1200 Mhz
 • Ram : 1 GB
 • Boş Alan : 400 MB
 • Ekran Kartı : 128 MB
 • Ses Kartı : On Board
 • DirectX : 9.0c

Alpha Polaris Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

counter-strike-1-3-2d-indir

Counter Strike 1.3 2D oyunuyla dünyanın en popüler oyunu olan Counter Strike oyunlarının tepeden bakışlı savaş…

street-fighter-2-indir

Dövüş oyunu hayranlarını inanılmaz etkileyecek olan bu oyunun içerisinde mükemmel zaman geçirmenin deneyimine ortak olacaksınız….

the-witcher-indir

The Witcher oyunu, müthiş seriye sahip aksiyon oyunlarından biridir. Mükemmel özelliklere sahip oyunlar oyun anlayışı…

Lütfen Yorum Yapınız...